Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallottátok hogy jönnek a...

Hallottátok hogy jönnek a kötelező szűrések? Főleg a nőknek.. Cecike szankcionálni is akarja :D

Figyelt kérdés

jún. 21. 13:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/132 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az isten, hogy én 2 évente vastag- és végbélszűrésre járjak.
jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/132 anonim ***** válasza:
100%
Így is hónapokat kell várni egy szűrővizsgálatra, ha államiban megy az ember, mi lenne, ha kötelezően kéne járni? Nincs erre kapacitás sehol, talán még magánban se.
jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/132 anonim ***** válasza:
7%
Ha rendszeresen járnának az emberek szűrővizsgálatokra, akkor a legtöbb esteben időben ki lehetne szűrni pl. a daganatokat, ami jó lenne az embereknek, mert kevesebben halnának meg a késői diagnosztizálás miatt. Az egészségügy pedig kevésbé lenne leterhelve a sok, gyakran már felesleges kezelések elkerülésével. Több idő és kapacitás jutna a megelőzésre, szűrésre. "Bezzeg nyugaton" ez eddig is így volt, mert az emberek sokkal egészségtudatosabban élnek, mit itt. "Cecike" és társai ezt szeretnék elérni nálunk is. Amúgy, gondolom kedves kérdező, hogy neked min. oxfordi diplomád van és közvetlen viszonyban vagy, együtt dolgozol Müller Ceciliával.
jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/132 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem oxfordi, csak okleveles mérnök, és szeretném azért azt hinni, hogy az nem kevesebb, mint a Cecikének, vagy neked :D


Mindenesetre az erőszak elvvel én továbbra sem értek egyet, bármennyire is hasznosak a szűrések, én nem így nevelkedtem.

jún. 21. 22:03
 15/132 anonim ***** válasza:
0%
Okleveles mérnök. Ezek szerint komoly egészségügyi képzettséged van. Tudod, én sem szólnék bele, és szerintem "Cecike" sem, hogy Te hogyan tervezz meg valamit, mert nem értünk hozzá. A "nevelkedést" pedig valahol, valamikor el kell kezdeni ahhoz, hogy nálunk is javuljon a helyzet.
jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/132 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nyugaton nincs olyan, hogy határozattal köteleznek bármilyen ellátás igénybevételére. Az egészségügyi önrendelkezésed normális országokban komoly törvények védik. Amiket nem a seggükből rántottak elő, hanem igen durva történelmi előzményei vannak. Ezt a törvényt jogállamban úgy kaszálták volna el, hogy csak úgy nyekken, jellemző, hogy segglyuk országokban helyeslik csak az ilyesmit. Igazából elborzasztó még a gondolata is, és az, hogy valakiben egyáltalán felmerüljön ilyen, nemhogy még törvénybe is iktatódjon.
jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/132 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a rendelkezések egyáltalán nem a beteg érdekeit képviselik, hanem az egészségügyi ellátórendszerét, és ezt ki is mondják, ez a durva benne. De segglyuk többgenerációs diktatúrákban felnevelkedett buta barmok ezt sosem fogják felérni ésszel. Nem fertőző betegségekről van szó, ahol értelmezhető lenne a közérdek.
jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/132 anonim ***** válasza:
35%

Ha a nem fertőző betegségek szűrővizsgálatát kötelezővé teszik, az túlzás. Ajánlott, de ha nem jelent veszélyt másra, nem lehetne kötelezni senkit. Bezzeg a covid-oltást nem tették kötelezővé, pedig azt kellett volna.

Szeretnék látni amúgy egy linket is erről, mert nehezen hiszem. Mi lenne a szankció, ha valaki ritkábban megy ezekre, pénzbírság?

Tüdőszűrés bezzeg nincs, pedig annak lenne értelme. A TBC fertőző betegség.

jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/132 anonim ***** válasza:
64%

A Covid oltásokat azért nem tették kötelezővé mert meghagyták azt a szabadságot hogy mindenki úgy betegítse, iktassa ki magát ahogy akarja!

Persze "nemattóvan"!


[link]

jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/132 anonim ***** válasza:
100%
"Nem hallottam, de amúgy mi vele a baj?" á, semmi, épp csak Magyarországon innentől fogva emberjogi gáz van. Mi a baj vele. Jézusom.
jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!