Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek megengedhetem a...

Szerintetek megengedhetem a lányomnak,hogy már tangát hordjon?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez 14 évesen már rendben van?

Illetve ti mikortól támogatnátok azt,hogy mindenhol szőrtelen legyen?



ma 11:43
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem igen. Sokkal kényelmesebb, mint a hagyományos bugyik. Én mindig feszengtem ebben a korban, mert a hagyományos bugyik nagyon csúnyán átlátszottak a nadrág alól, aztán váltottam és nem bántam meg. Nem lesz ettől ribi belőle.
ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
12 évesen kaptam az első tangámat. Soha semmi bajom nem volt tőle, azóta is tangát hordok, nekem sokkal kényelmesebb, mint a sima vagy a francia. N/32
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket az egymásba állásokat! Nem bonyolult a dolog: egyik embernek bevált, a másiknak nem. Nem kell a másikat győzködni. Kell egy db, ki kell próbálni, aztán kiderül, hogy kényelmes-e.
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:
39%
Szerintem nyugodtan hordhat, én 14 évesen kezdtem el és azért mert sokkal kényelmesebb nekem mint a sima bugyi, szerintem ez nem szexizés. Ami kényelmes neki azt hordjon, szerintem nincs ebben semmi, és a mai lányok 80%-a azt hord ilyen fiatalon.
ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!