Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek megengedhetem a...

Szerintetek megengedhetem a lányomnak,hogy már tangát hordjon?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez 14 évesen már rendben van?

Illetve ti mikortól támogatnátok azt,hogy mindenhol szőrtelen legyen?



ma 11:43
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
51%
Én fiú vagyok de amikor elkezdtem 14 évesen a szört leborotválni akkor anyám nem nagyon örült neki,de a suliban már mindenkinek csupasz hónalja volt csak nekem nem azért kezdtem el én is.
ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
45%

16-os rengeteg okból káros a tanga:

-a fenék hámrétege általa folyamatosan "izgatva" van, gyakori használata tönkreteszi az ott lévő természetes hámréteget, ezáltal könnyebben jutnak be a baktériumok, illetve a folyamatos "izgatottságtól" gyulladásokat keltve kedvez a rák kialakulásának is.

-A szakemberek szerint egyenes átjárhatóságot biztosít a végbél és hüvely között, utat ad a kólibaktériumnak, ami különféle betegségeket képes okozni, például gasztroenteritiszt, húgyúti fertőzéseket és meningitiszt. A tanga szabása miatt folyamatosan elmozdul a nap folyamán a végbélnyílás, a hüvely és a húgycső között, így a bélben normálisan előforduló E. Coli baktérium kerülhet a bugyi hátsó részére, innen pedig egyenes út egy fertőzés.

-külső-belső aranyereknek kifejezetten káros.

-növeli a bakteriális hüvelyi fertőzés kockázatát.

-kedvez több bőrbetegség kialakulásának. Viszketést okozhat.

ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
21%
Nekem sajnos 20 éves koromig kellett mama bugyit hordanom. Sajnos még ma sem tudok igazán megnyílni a pasiknak semmilyen értelemben. :(
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
35%
Az a baj, hogy jó lenne a tanga, mert irtó szexi, de a lyukak nem jól vannak elhelyezve. Ki az Isten rakta őket olyan közel egymáshoz?
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
35%
23. nagy hülyeségeket beszélsz, ez nem így van.
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
57%
24 az nem a mamabugyi hibája, nem lehet az önbizalomhiányt egy külső tényezőre ráfogni. Magadon kéne dolgozni, hogy ne legyen megfelelési kényszered. Mint itt a válaszolok közül is oly sokaknak, akik azért hordtak tangát, nehogy kilógjanak sorból. Elég gáz.
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
49%
A lyukak közel vannak egymáshoz, de vécé után meg kell mosni szappannal és akkor nem jutnak be az elöl lévő lyukba az e-coli bacilusok.
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
24%
28 kis butus, a szappan nem fogja megölni az e-coli bacilusokat. Azok szabad szemmel nem láthatóak és a tiszta végbél területén is nagy számmal jelen vannak, mert ott pozitív baktériumnak számítanak. Pl. ezért van a Reparon kenőcsben is ecoli baktérium: segíti az ottani terület regenerálódását, ami pl gyulladt aranyerekkor sérül. De sehol máshol nem jó ha kerülnek, így a hüvelybe se! És a tanga ezen segít.
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
57%
A kis butus 48 éves és 14 éves kora óta hord tangát. Megmossa a hátsóját vécé után. Sem gyulladásom, sem főleg aranyerem nem lett tőle.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!