Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek megengedhetem a...

Szerintetek megengedhetem a lányomnak,hogy már tangát hordjon?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez 14 évesen már rendben van?

Illetve ti mikortól támogatnátok azt,hogy mindenhol szőrtelen legyen?



ma 11:43
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
49%
30 jó attól még hogy eddig nem lett, attól még azok tények. Dohányosok szoktak ilyennel jönni, jogy semmi bajuk tőle... Neked szerencséd volt akkor. De a rák se 2 nap alatt alakul ki. A kockázatot a folyamatos irritáció pedig növelheti.
ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
54%
Növelheti. De attól még a tanga nem ördögtől való és nem egyenértékű a dohányzással.
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
62%
Akkor most hallgassuk meg a 4 f club-ot mit gondolnak a tangàról😁
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
52%

12 éves korom óta borotválom magam. Sosem kértem anyám engedélyét hozzá. Az én testem...

Nekem még kicsik a gyerekeim, nem aktuális. De ugyan ezt fogom akkor is vallani, ha eljön az ideje. Ha őt zavarja, tegye.


Tangát én kértem 12-13 éves koromban. Azóta azt hordok. 32 vagyok, soha nem volt semmi bajom tőle.

ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
37%
31-es te nagyon buta vagy. Rengeteg ember hord tangát és nincs semmi baja. Én már 40 éve tangát hordok, lányom is vagy 15 éve. Te tutira azért nem hordasz, mert nem nézel ki jól és irigy vagy arra, aki felveheti.
ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
41%
35 itt te vagy az ostoba az ilyen ítélkező és provokáló hozzászólással.
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
48%
35- attól még hogy rengeteg ember hord tangát rendszeresen és nincs semmi baja, attól még vannak egészségügyi rizikói, ezt nem én találom ki, írjátok be google-be, basszus, ha másnak nem hiszitek el, csomó orvosi oldalon írják. Ennyi idiótát egy helyen.
ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor még érzékeny a segglyuk és nem jó ha a tanga zsinórja már most kisurbácolja.
ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
77%

"Te tutira azért nem hordasz, mert nem nézel ki jól és irigy vagy arra, aki felveheti."


Nem nekem írtad, de ezen megakadt a szemem. Velem pont fordítva volt. Mikor nagyon kövér voltam, és TELJESEN lapos volt a seggem, konkrétan nem tudtad megmondani, hogy az egy fenék, akkor kényelmes volt a tanga. Lefogytam, elkezdtem edzeni, hogy legyen jó fenekem, most meg nem tudok tangát hordani, eszméletlen kényelmetlen lett. Valahogy az én anatómiámmal ha érzem a tangát a csontjaimon meg az izmaimon, sokkal durvább érzés, mint anno a hájamon.

ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
0%

Had hordja, csak rettenetesen kényelmetlen, de ha neki ez kell nem tudsz vele mit csinálni. Max az engedélyed nélkül fogja hordani. Ennyi.

A szőrtelenítés pedig az ő döntése, az ő teste. Nem káros és nem örök életre szól, majd vissza nő

ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!