Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek megengedhetem a...

Szerintetek megengedhetem a lányomnak,hogy már tangát hordjon?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez 14 évesen már rendben van?

Illetve ti mikortól támogatnátok azt,hogy mindenhol szőrtelen legyen?



ma 11:43
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
47%
"engedélyed nélkül fogja hordani." Ezt még értem is, de utána hogy fogja titokban mosni meg szárítani?
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
64%
#37, Én (és még rengetegen) huszon X éve hordok tangát, soha semmi bajom nem volt tőle. Aki normálisan tisztálkodik, annak nem is lesz, aki meg nem, az hiába hord sima bugyit, akkor is lesz, ennyi. Amúgy, ahogy már írtam, nekem a sima bugyi is becsúszott a fenekembe egyfolytában, szóval ugyanott vagyunk, csak éppen nem egy tonna anyag van a két farpofám között, hanem egy vékony csík.
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
41, valahogy meg tudja oldani. Tizennégy évesen már sokan intézik a mosást maguknak/besegítenek az anyjuknak.
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
51%
Sokkal fontosabb az anyaga, mert nem mindegy mi lesz véres, pisis, kakis puncinedves a nap végére.
ma 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

[link]


Ja ez lemaradt.

ma 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

A szőrtelenítésre csak annyit, hogy az én anyám nem engedte a borotvát, mert a kozmetikus beetette, hogy csak a gyanta elfogadható, mert attól egy idővel kikopik és nem nől vissza, lehet valakinek bevált de nekem rohadtul nem, raádásul fájt is, meg nem is gyantáztuk annyit mert macerás volt, így volt, hogy mutogattak rám az osztálytársaim. Miután nagyobb lettem titokban kezdtem borotválkozni és nem mertem anyámnak elmondani. Ne akard, hogy előtted is titkolózzon a lányod, ne kiharcold a bizalmát hanem érdemeld ki.


A tangát még sosem hordtam, de ahogy egy fentebbi hozzászóló írta, nekem is folyamat becsúszik a bugyi, így akár tangát is hordhatnék. Szerintem engedd meg neki, megtapasztalja és eldönti hordja-e a jövőben vagy sem. Viszont szülőként hívd fel rá a figyelmét tangánál még jobban figyeljen oda a higiéniára.

ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

#41 Hát, én pl 14 éves már mostam néha (nem csak a saját cuccom, hanem az egész családét, szín szerint csoportosítva). Ha szárítógép lett volna, akkor tuti abba is én pakolok, ha olyan cuccom akartam volna mosni, ami nem lehetne anyám agymenése miatt.

Szárító gép híján meg azt csináltam, hogy a tangáim a szárítóra/radiátorra mindig valami alá tettem. Soha nem tűnt fel anyámnak, hogy azok így voltak nekem.



Kérdező!

Igazából szerintem engedd meg, hosszútávon jobban jársz vele. Ha nemet mondasz ilyen apró dolgokban, akkor komolyabb dolgokba már nem fog beavatni.

Ráadásul, ha van pénze a gyereknek, akár zsebpénz, akár ünnepekre kapott pénz rokonoktól, akár bármi, akkor úgyis megveszi magának, max nagyon profin rejtegeti majd.

Ilyen korban a tanga nem arról szól, hogy szexi akar lenni a fiú előtt. Nem. Menő, vagy épp átlagos akar lenni a lányok között az öltözőben.

Most az ilyen bevág, viszi ide-oda a kórokozókat dumát nem értem. A többi fazon is ugyanazokat a testrészeket "köti össze". Ugyanúgy mozog, ha mozogsz. És ugyanúgy becsúszik, csak mondjuk a basic fazonoknál több textil lesz a sggbe, ha nem igazgatja. Tisztálkodni kell, ennyi a titok.


Szőrtelenítés meg... Figyelj, ő dolga, ez kényelmi kérdés. Másrészt meg ugyanaz a szociális szempont, mint a tangánál. Inkább a többi lánynak szól a teljes(nekünk pl volt úszásunk általános suliban hetente, és akkorban nem a full csupasz, hanem a gazonra nyírt volt a trendi). Amúgy meg semmit nem befolyásol. Én hamarabb veszítettem el a szüzességem (16), minthogy először telibe leszedtem volna minden szőröm (17).

ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Már nem az a világ van... :D


Ha szeretne tangát hordani, had hordjon. Ha megtiltod neki, később nem fog megkérdezni és úgyis felveszi ha nem tudsz róla.


Nyilván, ha alkoholt inna vagy cigizne akkor keményebbre venném a történetet, de ez sztem normális ami most van nálatok.


Szőrtelenítés, amikor ő szeretné. Oly mindegy, hogy 14 évesen vagy 16 évesen kezdi el borotválni magát.


Kitartást. :)

ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Miért ne akarojon szexin öltözködni? ha úgy vesszük már nem gyerek és amugysem ettől lesz valaki rib
ma 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Szerintem miért is ne? Megérthető, ha nem a mamabugyikat szereti 14 évesen. Amúgy meg ha hordani akar, hordani fog. Nagyon találékonyak a kamaszok, én is tangát sunyiban vettem 15 évesen. Kézzel mostam őket ki este, mikor aludt mindenki, szárítani meg a radiátoron hagytam egy éjszaka, amikor meleg volt egy éjjel alatt meg is száradt. Tettem el a szekrénybe, és kb annyi volt az egész. Cigiztem is tini koromban. Soha nem volt baj belőle, mert nem vették észre. Szóval igen, a tiltás sokat nem használ.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!