Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek megengedhetem a...

Szerintetek megengedhetem a lányomnak,hogy már tangát hordjon?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez 14 évesen már rendben van?

Illetve ti mikortól támogatnátok azt,hogy mindenhol szőrtelen legyen?



ma 11:43
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
76%

Én 12 évesen kipróbáltam a tangát, de végül még évekig nem vettem fel mert kényelmetlen.


Vegyél neki 1-2 darabot, had próbálja ki.


Szőrteleníteni meg amikor szükséges, én nekem már 12 évesen kellett minenhol.

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
44%

Ha azt akarod hogy a gonosz gyerekek, osztálytársak, kicsúfolják az átűtő mamabugyi vonala miatt, amikor már a többi lány nem olyat hord, akkor tiltsd be, viszont csak kicseszel vele.

Nem hiszem hogy ez egy szexiskedő dolog lenne, csak azért kérdezte hogy ne lógjon ki a sorból.

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
68%
Kb nyolcadiktól hordtam én is tangát, pedig az nem most volt, hanem a 90-es évek elején.
ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
68%
Egyik sem ördögtől való, nyugodtan engedd meg neki.
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
76%
14 évesen már hordtam, nem szexizni akartam csupán ez volt kényelmes és nem ütött át a vonala a nadrágon. Engedném neki
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
54%

Akik itt kárognak, hogy egészségtelen a tanga, azok árulják már el, hogy mitöl? Szerintem senki nem tudja megmondani, az is biztos, csak mindenki hallotta valahol. Egymástól veszitek át a hülyeségeket. Tizenéves korom óta tangát meg féltangát hordok, nincs is más bugyim. 45 múltam, de még mindig azt keresem, hol egészségtelen. Természetesen ismerem a nedves törlökendöt is és rendesen tisztálkodom odalent. Ha valami egészségtelen, akkor ez utóbbiak hiánya, de biztos nem egy bugyi.


A szörtelenítést meg akkortól kéne támogatni, amikor már kezd ciki lenni a ször. Én sajnos nagyon szörös típus vagyok és a tornaórán mindig kinevettek a fiúk, de anyámat ez nem érdekelte.


Szerintem támogasd a lányodat, vegyél neki pár tangát, vagy vegyetek együtt olyat, ami tetszik neki.

ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező több sebből vérzik... Mert nyakam rámerem tenni, hogy egy pasi áll képernyő mögött, és egy pedofil! Aki ilyen degenerált kérdéseket ír, az minden csak nem száz!
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim válasza:
19%
Minek neki tanga? Én rühellem..15-16 éves koromban kezdtem használni egészen addig míg terhes nem lettem. Na most ha meglátom a hátamon fel áll a szőr. Utálom, kényelmetlen. Egy betétet nem lehet normálisan bele rakni. 😝
ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
88%
Feleségem most 38,ő már 12 èvesen hordta mondta nekem, normális kislányból normális felnőtt nő lett.
ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
73%
A tanga örök divat és nem igaz, hogy nem egészséges. A full szőrtelenítés sem egészségtelen. Én 12 évesen kezdtem szőrteleníteni és tangát hordani. A lányom szintén. Nem lett tőle bajunk, sem könnyű vérűek nem lettünk. Amúgy mondhat bárki bármit, a pasik 99 %-át a tanga indítja be, nem a sport meg a francia bugyogó.
ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!