Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek megengedhetem a...

Szerintetek megengedhetem a lányomnak,hogy már tangát hordjon?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez 14 évesen már rendben van?

Illetve ti mikortól támogatnátok azt,hogy mindenhol szőrtelen legyen?



ma 11:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
Megengeded??? :D Nyugi, ha hordani akar, hordani fog, max nem tudsz róla
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
26%
Én nem engedném,amíg én veszem neki mert nem egészséges. Majd 18 éves korától azt hord amit akar, abba már nem szólhatok bele. Szőrteleníteni akkor, amikor akar.
ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
46%

2 teljesen különböző kérdésed van.

Nem kell a támogatásod, mindent el tud intézni magának nélküled is.

Jó anya vagy, bizalommal fordul hozzád a kérdéseivel, csak így tovább.

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Igen,azért sem szeretnék negatívan állni hozzá,mert most megosztotta velem,hogy mit szeretne,ha most "ellenségeskedek",később nem fogja elmondani az ilyen jellegű dolgait.
ma 11:48
 5/43 anonim válasza:
26%
Egy 14 éves lány ne akarjon még szexin öltözködni. Ne engedd meg, különben is egészségtelen a tanga.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 Metionin ***** válasza:
86%
Anno az osztálytársaim is kb. akkor kezdték meg nekem is akkor hozott anyám, mert a boltos rátukmálta (csak én nem hordok azóta sem). Szóval ha annyira szeretné, hadd próbálja ki, lehet hogy nem is fogja utána hordani, mert kényelmetlen. Az ekkora kamaszoknál ez még nem szexiség kérdése, hanem nagylányoskodás, menőség.
ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 Metionin ***** válasza:
100%
Ja, a szőrtelenítést amikortól igénye van rá. Az csak szőr, ha meggondolja magát, visszanő. Nekem anyám nem engedte, rosszul is éreztem magam miatta.
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
56%

Én is kb. 14 évesen kezdtem tangát hordani, és nem "szexiskedésből", hanem mert sokkal kényelmesebb volt, mint egy sima bugyi, ami ugyanúgy "becsúszik" a fenekedbe és állandóan igazgatni kell. Amúgy az sem igaz, hogy "nem egészséges". Ha normálisan tisztálkodsz (nagydolog után megmosakszol, vagy ha nincs rá lehetőség, akkor nedves törlő) semmivel nem rosszab, mint a sima bugyi.

A szőrtelenítés meg akkor, mikor igényli és zavarja. Engem anyu már 13 évesen elvitt gyantáztatni, mert már kínosan éreztem magam tesi órán, hogy szőrös a lábam.

ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
64%

Én meg azt mondom, hogy próbálja ki! Egész gimis koromban tangát hordtam, sőt szinte mindenki más is. Kb 18 éves koromban megelégeltem, már semmi pénzért nem vennék fel tangát.

Vagy vegyél neki francia bugyit, az is bevág egy kicsit és az egészségesebb.

ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:
31%
Hát ez érdekes, mert a tanga most baromira nem divat, de a full csupasz punci sem. Sport bugyi és fazon gyanta a trendi.
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!