Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg olyan nagy kérés a...

Tényleg olyan nagy kérés a felnőtt gyerektől, hogy vegye fel az anyjának a telefont?

Figyelt kérdés

26 éves a fiam. Amióta elköltözött azóta alig tudok róla valamit. Heti egyszer meglátogat, de akkor sem mesél sokmindent. Viszont, amikor hívom őt sokszor nem veszi fel, vagy csak a sokadik hívásra veszi fel ès fel van háborodva, hogy miért kell őt hívogatni. Én csak pár percet akarok vele beszélni, hogy mégis mi van vele, mi volt a munkában, mi ebédelt, de neki ez nem tetszik, mert fárasztó erről beszélgetni. De, akkor mégis miről beszélgessek vele? Akármit mit kérdezek, mindenre csak egy-két szavas választ kapok.

Viszont nem igaz, hogy nem direkt csinálja. Érdekes a haverjainak egyből feltudja venni. A múltkor is épp nálam volt, amikor hívta a barátja, na neki rögtön feltudta venni.

Egyszerűen nem tudom, már mit tegyek.. Volt olyan, hogy direkt nem hívtam napokig, 4 nap után hívott fel..



aug. 13. 16:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim ***** válasza:
92%

"Na, libák! Most miért nem volt hasznos a válaszom?"


Na Idióta!


A válaszod a nyelvezete miatt nem hasznos. Hiszen amit ide okádtál, akár normális ember módjára is kifejthetted volna, de ezt primitív mivoltod miatt nem sikerült megugranod.


A véleményed akár kulturált formában is kifejthetted volna, figyelembe véve, hogy a monitor túlsó felén is emberek ülnek, de neked valamiféle súlyos belső frusztráció miatt csak a mocskolódásra és a másik megalázására tellett.


Hát ezért pontoztalak le, kedves idióta.

aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 anonim ***** válasza:
84%

"Felnőtt gyerek"


Felnőtt, NEM gyerek!


Nem hiányzik neki az anyai számonkérés.


Mert hiába szépíted, amit csinálsz az az.

aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/101 anonim ***** válasza:
8%

Lehet a kérdező túl tolja picit, de a fia igazán beszélhetne vele normálisan.


És ez?


"Betevő fütyi?"


Mekkora suttyó vagy ember...

aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 anonim ***** válasza:
89%
Minél jobban erőszakoskodsz, annál nagyobb lesz az ellenállás. Meghúzta a határokat, te pedig akkor teszed a legjobbat a kapcsolatotoknak, ha tudomásul veszed.
aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 anonim ***** válasza:
90%

Ne hívogasd gyakran. Hetente meglátogat. Sokan ennyit sem tesznek meg, főleg ha kicsit messzebb élnek.

Az, hogy 4 nap után felhívott, elég szép dolog. Nem kéne hétközben hívogatnod, nagyon max. 1x, de azt sem minden héten. A férfiak egyébként is ritkán szeretnek csacsogni napi semmiségekről.

aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
aug. 13. 19:05
 47/101 anonim ***** válasza:
91%

Nem ördögtől való dolog, hogy egy szülő kapcsolatot tart a felnőtt fiával, ám a telefonos ostromlás nagyon idegesítő tud lenni. Tehát egy hívás, ha nem tudja azonnal felvenni (nem mindig áll azonnal rendelkezésre az ember), akkor türelmesen megvárjuk, amíg visszahív. Gondolom hívószámkijelzés működik, azaz látta, hogy kerested.

De én pl senkitől nem tűröm el, hogy ostromoljon. Az ostromlás alatt azt értem, hogy hív, nem 4-5 csöngés után leteszi, hanem addig csörget, amíg a rendszer nem bontja és utána újra, akár többször is.

Na akkor már csakazértsem veszem fel.

Ha valami nagyon sürgős, akkor SMS-t lehet tküldeni, hogy baj van, beszélnünk kell. De bájcsevegni ki kell várni, amíg a másiknak is alkalmas.

aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nagyon szánalmas amit csinálsz.

A haverjainak jó, hogy felveszi. Barátok. Van közös téma. Egy korosztály.

Te úgy kérdezgeted, mint valami nyomozó. Vedd már észre magad. Ezzel a rámenős stílussal csak megutáltatod magad.

aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/101 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit OFF: volt egy munkatársam, 50+ nő. Hobbija volt, hogy a telefont kihangosítva az asztalon hagyja, miközben kiment boltba, kávézni, sétálni, bárhova, csak dolgozni ne kelljen.


Ilyenkor általában a fia hívta FOLYAMATOSAN. Értsd csörgette amíg nem szakadt a vonal, majd legalább 3x újra hívta. A végén már közöltük vele, hogy legközelebb ha itt hagyja a telefont akkor ki fogjuk b_szni az ablakon.


Nem értem miért nem volt képes a hülye gyerek felfogni, hogy ha anyu az első 20 csörgetésre nem veszi fel a telefont akkor a következő 50-re sem fogja.

aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 anonim ***** válasza:
89%
Ez az ostromlás, amit az 51-es ír. A legidegesítőbb energiavámpirizmus.
aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!