Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha apukám nem...

Mit tegyek, ha apukám nem engedi hogy eladjam a biciklimet?

Figyelt kérdés
A biciklizés a fő hobbim, és lassan szeretnék már egy komolyabbat venni. Viszont úgy hamarabb meg lenne, ha eladnám a mostanit, és akkor nem kéne még 200 ezret pluszba gyűjtenem. Viszont apukám nem engedi, azt mondja, hogy ha valamit megveszünk, akkor azt már nem adjuk el. Mondjuk ezt a biciklit még ő vette nekem, de az újra már nagyrészt én gyűjtöttem össze az eddigi pénzt. Szerintetek hogyan győzzem meg?
2020. szept. 20. 18:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/241 anonim ***** válasza:
61%

Na jó ne trollkodj már itt, hanem fűzd meg a fatert és holnap irány bicajt venni. [link]


Tessék, egy ebédet kihagysz és lesz egy jó kerékpárod.

2020. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/241 A kérdező kommentje:

Feltételezem annyira nem is értenek a biciklikhez az itteni okoskodó emberek, hogy az alábbi két képről el se tudnák dönteni, melyik kerül pár tíz ezerbe, és melyik 2+ millióba.

[link]


[link]

2020. szept. 20. 20:25
 53/241 A kérdező kommentje:

"Tessék, egy ebédet kihagysz és lesz egy jó kerékpárod."

Értem, hogy vicc, de ezzel csak a hülyékben erősíted fel a hitet, hogy én ebédre is biztos 50 ezret költök... :D

2020. szept. 20. 20:26
 54/241 anonim ***** válasza:
27%
Még mindig nem értem, ha te ekkora sportember vagy, és a 800+ pénz neked bagó, akkor mit sírsz itt, mint egy fürdős K?
2020. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/241 anonim ***** válasza:
60%
Mit tegyél? dolgozz érte még 2-3 hónapot. miylen tanácsot vársz? gyűjtsd a pénzt.
2020. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/241 A kérdező kommentje:
Nem sírok mint egy "fürdős K", csak ha már egy egyszerű kérdés alatt betámadnak a prolik, akkor csak válaszolok már nekik.
2020. szept. 20. 20:37
 57/241 anonim ***** válasza:
19%

Nekem is megjött a kedvem a kerékpár vásárláshoz.


[link]


Munkábajárósnak pont megfelel.

2020. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/241 A kérdező kommentje:

Az olyan emberekkel van bajom, mint például a 43-massal, aki ilyet ír, hogy "Túlárazott cuccok ezek. Teljesen fölösleges ennyi pénzért biciklit venni, pláne, hogy amatőr vagy!".

Valószínűleg nem értesz hozzá, valószínűleg nem ez a hobbid, valószínűleg tisztában sem vagy vele, milyen árkategóriában milyen alkatrészek, biciklik vannak a piacon, és ezek milyen felhasználásra alkalmasak. Tehát ha ennyire köze nincs valakinek egy témához, amiért kezdi el ilyen magabiztosan írni, hogy túlárazottak? Csak mert nem tetszik neki az áruk?

2020. szept. 20. 20:39
 59/241 anonim ***** válasza:
11%
Ez egy troll!
2020. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/241 A kérdező kommentje:
Így van! Én vagyok a troll, mert a kérdésem alatt a sok ember közül szinte én vagyok az egyetlen, aki tényleg ért is ahhoz amiről beszél, és ki tud állni mellette normálisan. De biztosan én vagyok a troll, nem az aki ilyen egybites válaszokat ír a kérdés alá, mint te. :D
2020. szept. 20. 20:47
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!