Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha apukám nem...

Mit tegyek, ha apukám nem engedi hogy eladjam a biciklimet?

Figyelt kérdés
A biciklizés a fő hobbim, és lassan szeretnék már egy komolyabbat venni. Viszont úgy hamarabb meg lenne, ha eladnám a mostanit, és akkor nem kéne még 200 ezret pluszba gyűjtenem. Viszont apukám nem engedi, azt mondja, hogy ha valamit megveszünk, akkor azt már nem adjuk el. Mondjuk ezt a biciklit még ő vette nekem, de az újra már nagyrészt én gyűjtöttem össze az eddigi pénzt. Szerintetek hogyan győzzem meg?
2020. szept. 20. 18:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/241 anonim ***** válasza:
24%
Túlárazott cuccok ezek. Teljesen fölösleges ennyi pénzért biciklit venni, pláne, hogy amatőr vagy! Gondold át mégegyszer, és hallgass apadra. Nyilván jó állapotba van a 300 ezres kerékpár is, azt becsüld meg, és amire neked kell, bőven megfelel.
2020. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/241 anonim ***** válasza:
86%
Szedd össze a maradék pénzt, és vedd meg a biciklit. Majd apukád megengedi eladni, ha látja, hogy csak a garázsban áll, kihasználatlanul.
2020. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/241 anonim ***** válasza:
26%

,,Ha nem léteznének ezek a semmirevaló 100 ezres biciklik"

Igazi sznob palánta vagy kérdező, gondolom az embereket is így rangsorolod, hogy akin nem hugo boss ing van az semmire való.

2020. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/241 anonim ***** válasza:
26%
Hihetetlen, hogy itt milyen okos mindenki...
2020. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/241 A kérdező kommentje:

"Nyilván jó állapotba van a 300 ezres kerékpár is, azt becsüld meg, és amire neked kell, bőven megfelel."


120-at mozgó levegős teleszkópok, alsókategóriás felnik, gyorsszáras kerekek, egy forgásponton elmozduló váz, rossz geometriával, kis teljesítményű fékek vannak rajta, ráadásul a hajtásrendszer is alkalmatlan lenne arra amit akarok. Magyarul ez a bicikli már bőven kevés lenne arra amit akarok, ez inkább túrabicikli, maximum trail-re jó. De ha fogalmad sincs a biciklikről, ne nekem próbáld megmagyarázni, hogy mi lenne elég nekem.

2020. szept. 20. 20:17
 46/241 anonim ***** válasza:
68%

Csak felvilágosítás érdekében.


Amivel szemezek az egy Rose országúti kerékpár


[link]



Ezek az általános árak a normális kerékpárok között.

2000-6000 €



És sokan vannak akik nem a tv előtt söröznek szabadidejükben.

2020. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/241 A kérdező kommentje:

"Igazi sznob palánta vagy kérdező, gondolom az embereket is így rangsorolod, hogy akin nem hugo boss ing van az semmire való."


Istenem... Az a 100 ezres bicikli nem sportra van, hanem közlekedni. Ettől még nem vagyok sznob, hogy kimondom, hogy az olcsó bicikli alkalmatlan komolyabb sport célokra. És pont hogy nem rangsorolom az embereket, én is pont olcsó, rossz ruhákban járok, mert biciklire gyűjtök. Attól, hogy valaki ennyit költ a hobbijára, még nem kaviáros szendvicset eszik minden reggel.

2020. szept. 20. 20:18
 48/241 anonim ***** válasza:
24%
Most semmirevalóztad le a 100 ezres biciklit.
2020. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/241 anonim ***** válasza:
85%
Mert véletlenül sem az apja bekövesedett hozzáállásával van a baj, hogy amit egyszer veszel, soha nem adod el, mi az a hülyeség? Amúgy meg ti analfabéták vagytok, mert a kérdés nem arról szólt, hogy szerintetek vegyen-e 300 ezres biciklit, vagy nektek ez tetszik-e, vagy ti vennének-e,vagy nektek van-e rá pénzének. Tanulni kellene a kérdéseket értelmezni, de olyan irigyek vagytok, mint a kutyák. Érdekes, nekem nem fáj, hogy ő ezt szeretné, mert nem vagyok megkeseredett. Néhány ember tudott csak normális választ adni.
2020. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/241 A kérdező kommentje:
Igen, mivel sport szempontból tényleg semmire nem jó.
2020. szept. 20. 20:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!