Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a...

Mit szólnál ahhoz, ha a gyereked azt mondaná neked, hogy ő majd nem akar felnőtt korában gyereket?

Figyelt kérdés

Zavarna, hogy nem lesz tőle unokád?


El tudnád fogadni az ő döntését?



2020. jún. 21. 03:49
 121/146 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem hat meg egy "szeretlek". És nem a jobb kocsi, meg nyaralás, meg anyagi javak az oka a nemakarásomnak. Egyszerűen irritálnak a gyerekek, túl intenzívek, túl sok figyelmet igényelnek, túl sok időt vesznek el. Számomomra semmi pozitívum az egészben. Én 30+ is szeretek sokáig aludni, szeretem a nyugodt, szabad életemet, imádom a páromat, és vele szeretnék lenni életvitel szerűen, kizárólag kettesben.
2023. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/146 anonim ***** válasza:
45%
Én szimplán rühellem a kis taknyos vonyítógépeket, legszívesebben a falhoz vágnám mindet, annyira utálom mindet.
2023. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/146 anonim ***** válasza:
57%

#122

Még szerencse, hogy te gyerekkorodban megúsztad az ilyen agresszív állatokat.

2023. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/146 anonim ***** válasza:
57%
123, én sem teszem, csak tenném, így nem tudni, gondolatban ki hányszor vágott a falnak gyerekkoromban, de ha vki így érezte, szíve joga
2023. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/146 anonim ***** válasza:
25%

91vagyok válasz 92nek.

3rom.

De remélem több esze lessz mindegyiknek hogy ezt ne tegye.

Függetlenül ettől szeretem öket pont ezért le is beszélem őket a gyerekvállalásról.

2023. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/146 anonim ***** válasza:
92%

122, 124, el sem tudom képzelni, hogy valaha valamely embertársam iránt azt érezzem, hogy legszívesebben a falhoz vágnám. Akár gyerek, akar felnőtt. Ezt nagyon egészségtelen érzésnek találom, akkor is, ha nem teszed meg.

Én sokgyerekes anyaként, aki imádja a gyerekeit, azt a gondolatot is szoktam forgatni magamban másokra nézve, hogy ez a másik ember is volt kiszolgáltatott, szeretnivaló kisbaba, és valószínűleg ezt az embert is imádja/imádta az anyja, vagy valaki úgy, mint èn a családomat. Vagy legalábbis szüksége lenne/lett volna rá, hogy így imádja valaki.

Amúgy a kérdésre válaszolva, az rendben van, ha valaki nem akar gyereket. Utálni embercsoportokat (itt most épp a gyerekeket) viszont nincs rendben.

2023. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/146 anonim ***** válasza:
27%

#122


Kár hogy téged nem csaptak a falhoz, de még nem késő, Én odacsaplak mint a sz/rt.

Az ilyennek kár élni.

2023. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/146 anonim ***** válasza:
24%
127, jól van momzilla, hajrá
2023. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/146 anonim ***** válasza:
74%
Örülnék. Legalább van esze a gyereknek. Vannak már így is elegen pocaklakóval járkáló kismamik, baba projekten dolgozó munkások, naponta 5 negatív terhességi tesztet minden szögből fotózó paramamik, hátha attól pozitív lesz, hiszen ők látják a két csíkot. Akkor mi a fszért kérdezik meg állandóan?
2023. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/146 anonim ***** válasza:
23%
Így van, akkor van esze. Hát nehogy már egy érző, szerető lénnyel gyarapodjon a család! Inkább költsük kütyüre, fél évig trendi cipőre, táskára a pénzt, és töltsük „minőségi” dolgokkal, például „soppingolással” az időt. Attól lesz ám teljes az életünk!
2023. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!