Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a...

Mit szólnál ahhoz, ha a gyereked azt mondaná neked, hogy ő majd nem akar felnőtt korában gyereket?

Figyelt kérdés

Zavarna, hogy nem lesz tőle unokád?


El tudnád fogadni az ő döntését?



2020. jún. 21. 03:49
 91/146 anonim ***** válasza:
94%

Ez engem egyáltalán nem zavarna ő élete döntése

Miért kéne ezen szörnyülkődni.

2021. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/146 anonim ***** válasza:
14%
#91 Hány gyereked van?
2021. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/146 anonim ***** válasza:
95%
92. 91vagyok három!De ettöl még az én gyerekeimnek nem kel hogy leutánnozanak.Úgy élnek felnött emberek ahogy nekik jó.Nem tulajdon egyik sem. és nem kifejezetten a nyugdíj rendszer megmentésére születtek.Söt öregségemre sem az ő nyakukba kívánom magam akasztani!
2021. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/146 anonim ***** válasza:
88%
Szíve joga eldönteni. Vállat vonnék: én is ezt hangoztattam gyerekként, mégis lett gyerekem, MIUTÁN találtam oly férfit akinek érdemes volt szülni. Ha a gyerekem is talál magának méltó párt, akkor lehet hogy meggondolja magát: ha meg nem talál olyat akivel érdemes gyereket vállalni, jobb is ha nem lesz gyerek. Minek, hogy szenvedjen egy működésképtelen családban? Majd az élet eldönti.
2022. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/146 anonim válasza:
92%
Elfogadnám a döntését. Mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy szeretne-e családot és ha igen, akkor milyet. Ebbe nem szólhat bele senki.
2022. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/146 anonim ***** válasza:
78%

"Nem lesz tőle unokád"

Mintha az ember azért szülne gyereket, hogy az aztán unokát csináljon neki... eleve hülyeség a felvetés is.

2022. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/146 anonim ***** válasza:
91%

"Láttam mennyire vágyakozva néz minket, ahogy anyámhoz felváltva jártunk be a testvéreimmel, az unokákkal. Hogy mennyire rossz volt neki, hogy minket, idegeneket kellett megkérnie a legapróbb szívességre is mert neki nem volt senkije"


Nagymamám egy eléggé jó színvonalú otthonban lakik. A két szobatársából csak őt látogatják (mi), pedig a másik két néninek is egynél több gyereke van. Szóval ettől nem függ semmi, és továbbra sincs semmi közöd más életéhez, csak a sajátodhoz.

2022. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/146 anonim ***** válasza:
28%

Őszintén sajnálom azokat a hozzászólókat, akiknek annyira selejtes az értékrendjük, hogy még biztatnák is a gyereküket a gyermektelenségre.


Győzd meg, ne vállaljon gyereket, több pénze marad, hogy megvegye az újabb és újabb iPhone-t, és több ideje marad, hogy a képernyő előtt zombuljon. Ez ám az élet!

2022. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/146 anonim ***** válasza:
59%

"Győzd meg, ne vállaljon gyereket, több pénze marad, hogy megvegye az újabb és újabb iPhone-t, és több ideje marad, hogy a képernyő előtt zombuljon."


Neked mi közöd van hozzá hogy ki mit kezd az életével meg a pénzét mire költi ?

Van 2 kolléganöm is az egyik fakanállal ütögeti a gyerekeit van neki 4 fullba nyomja a Sztálin-t ha hazaér de no para ö lesz az évezred anyja.

Egy másik meg mindig mindenből a selejt dolgokat veszi meg a 2 gyerekének.

Akiket nem tom pontosan hol de Ukrajnában sikerült összehozni.

Jó hogy szobanövénynek kezeli a saját gyereket nem ?


Há minek annak bármit is venni ? Jó nekik a leértékelt szendvics is.

Kell a pénz cigire. Napi minimum 1 dobozt szív a nő.

És komplett idegbeteg ez is.


De van gyerek a többi nem számit. Orbán büszke rájuk.

Lovag keresztet mind a 2-nek. Soros György nem telepíti ide majd be Afrikát juuuuhuuuu. Remélem a napi Migráns 1 megvolt.


Am feltűnt, hogy az utóbbi 1 évben van itt egy háború, egy energiavállság, egy infláció meg egy gazdasági válság is.

Ha nem szolok most kell gyerekezni.

Azt majd át áll fotoszintézisre. Jó van az úgy.

2022. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/146 anonim ***** válasza:
75%

#99 NEKED mi közöd hozzá?

Itt írogatod a baromságokat és leszólsz mindenkit aki értelmes reakciót ad majd közlöd, hogy mi köze hozzá mit csinál a másik?

Neked mi közöd hozzá hogy ők mit gondolnak, mit mondanak itt válaszként?

Egyszerűen tartsd meg magadnak a véleményedet és húzz el innen! Ez az oldal pont arról szól, hogy elmondják KÉRDÉSRE azt amit gondolnak.

Ha ilyen a hozzáállásod, hogy "mi köze hozzá" akkor mutass példát és tartsd meg magadnak a mondandódat - hiszen semmi közöd ahhoz amit a másik tesz, gondol, beszél, csinál!

2022. szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!