Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rendbehozható még a kapcsolat...

Rendbehozható még a kapcsolat valahogy?

Figyelt kérdés
Unokaöcsémmel lassan két éve nagyon csúnyán összevesztem. Volt egy kijelentése, ami nem tetszett és sajnos elég hevesen csúnya dolgokat vágtam a fejéhez. Ezek után még írt, hogy hajlandó beszélni velem, ha lenyugszom, de akkor olyan cinikusnak éreztem ezt részéről, hogy inkább letiltottam. Azóta már nagyon megbántam és másképp csinálnám. Karácsony előtt elkezdtem közeledni felé, hogy béküljünk ki, de ő teljesen elzárkózik tőle. Anyukájával (a nővéremmel) üzente, hogy nem kíváncsi és hagyjam békén. Hogyan lehetne kibékülni ilyenkor? Mégis csak egy család vagyunk, nem szabad haragudni egymásra.
2022. jan. 27. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
75%
Ez arra van beleírva 70-es, ha nem lenne igaza, akkor legyen esélye még alakítani, hogy az unokaöccse a patás ördög és ő egy szent, hogy szóba akar állni vele megint.
2022. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul látjátok, közel sem tekintek rá rossz emberként, csak szeretném, ha valahogyan újra egymás életének részesei lehetnénk, ehhez kértem segítséget, tippeket, hogy hogyan lehetne. Akik értelmes hangnemben megírt válaszokat írtak, azoknak köszönöm. Tényleg az lesz a legjobb, ha hagyom, hátha egyszer megtörik az a jég. Ha meg nem, akkor szomorúan beletörődök.
2022. jan. 27. 14:56
 73/82 anonim ***** válasza:
88%
Akkor fogadd el, hogy nem akarja, nem tehetsz mást.
2022. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
73%
De a tesod mit mond?hogy nyilatkozik a fia? Vagy mi tesod allaspontja?
2022. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
65%
29 éves felnőtt ember anyja oly mindegy mit gondol. Ha kicsit is normális, nem avatkozik bele és nem izgatja magát amiatt hogy a fia kivel békül és kivel nem.
2022. jan. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 A kérdező kommentje:
A nővérem is szeretné, ha helyreállna a béke, de ez úgy néz ki nem fog működni. Tanácsaitokat megfogadva nem fogom őt nyaggatni, ha már nem kíváncsi rám. Nem véletlenül mondják, hogy két ember kell az ilyenhez.
2022. jan. 30. 15:41
 77/82 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom hogy így alakult, talán idővel javul a helyzet.
2022. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy reménytelen... Ma teljesen véletlenül találkoztunk a boltban és úgy ment el mellettem, mintha idegen lennék. Még nem is köszönt.
2022. jan. 31. 23:54
 79/82 Savlekotő ***** válasza:
85%

Nem akar a közelébe pszichopatát ,majd megint vmi nem tetszik bekattansz,és leordítod minden gyökérnek,halál kérne a fajtádból.

70F

2022. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
94%
Igaza is van. Nekem se kéne egy ilyen bekattanós idióta rokon.
2022. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!