Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rendbehozható még a kapcsolat...

Rendbehozható még a kapcsolat valahogy?

Figyelt kérdés
Unokaöcsémmel lassan két éve nagyon csúnyán összevesztem. Volt egy kijelentése, ami nem tetszett és sajnos elég hevesen csúnya dolgokat vágtam a fejéhez. Ezek után még írt, hogy hajlandó beszélni velem, ha lenyugszom, de akkor olyan cinikusnak éreztem ezt részéről, hogy inkább letiltottam. Azóta már nagyon megbántam és másképp csinálnám. Karácsony előtt elkezdtem közeledni felé, hogy béküljünk ki, de ő teljesen elzárkózik tőle. Anyukájával (a nővéremmel) üzente, hogy nem kíváncsi és hagyjam békén. Hogyan lehetne kibékülni ilyenkor? Mégis csak egy család vagyunk, nem szabad haragudni egymásra.
2022. jan. 27. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
91%
47# ez már az undor, hagyd békén a csávót. A következő kísérletnél ő maga fogja ezt megmondani bele a képedbe, azt meg én kihagynám a helyedben, az már igazán fájni fog.
2022. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 A kérdező kommentje:
Az undorító, hogy próbálok egy kis gesztussal közeledni? Az, hogy nem hagyom az egészet és próbálom helyrehozni azt, amit elrontottunk.
2022. jan. 27. 13:24
 53/82 anonim ***** válasza:
100%
De ő(k) nem akarják, mit erőszakoskodsz?
2022. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
100%
Te rontottad el. Nem ti. Ne hárítsd a felelősséget. Tapló voltál, itt az eredmény.
2022. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 A kérdező kommentje:
Közösen rontottuk el. Neki nem kellett volna azt mondani a családról, amit mondott, én pedig elrontottam azáltal, ahogyan lereagáltam.
2022. jan. 27. 13:33
 56/82 anonim ***** válasza:
100%
Majd te döntöd el, hogy ő mit mond. Jól teszi, hogy le se kakkant. Egy idióta vagy.
2022. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
100%
52# Úgy értettem a csávó részéről undor, bocsi rosszul fejeztem ki magam. Megcsömörlés, undor. De végülis az is az ahogyan nem tiszteled az embert és nem az kézenfekvő, hogy belátod, elfogadod és tiszteletben tartod a döntését, hanem az, hogy neked most igényed van rá és dehátménem? A családazcsalád. Ő nem akar és te egyre agresszívebben nyomulsz. Telefon? Nem. Üzenet? Nem-e? Akkor ajándék, mert az ő nem-e az nem lényeg ha a te igened épp bejött a képbe. Visszaküldte az ajándékot és nem nyugszol, itt is az igazadat várod alátámasztani. Dúl benned a harag, hogy nem úgy táncol, ahogy fütyülsz. Nem hatja meg a családos kamuduma, üres szavak nálad, ezt bemutattad amikor hosszú időre letiltottad valami semmitmondó megjegyzés miatt, vélt sérelem miatt.
2022. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
100%
55 egyáltalán nem mondott semmi durvát vagy sértőt, legalábbis amit leírtál az nem volt az
2022. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
100%
55# tehát közös felelősség a kialakult helyzet, ahol ma tartotok? Mert ő mondott valami elképesztőendurva sértést, majd bocsánatot kért. Letiltottad hosszú időre. Most pedig a te olvasatodban 50-50? Huhh.
2022. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
100%
És erőszakoskodik hogy márpedig rendbe kell hozni... ember vedd már észre magad, ez a hajó elment.
2022. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!