Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rendbehozható még a kapcsolat...

Rendbehozható még a kapcsolat valahogy?

Figyelt kérdés
Unokaöcsémmel lassan két éve nagyon csúnyán összevesztem. Volt egy kijelentése, ami nem tetszett és sajnos elég hevesen csúnya dolgokat vágtam a fejéhez. Ezek után még írt, hogy hajlandó beszélni velem, ha lenyugszom, de akkor olyan cinikusnak éreztem ezt részéről, hogy inkább letiltottam. Azóta már nagyon megbántam és másképp csinálnám. Karácsony előtt elkezdtem közeledni felé, hogy béküljünk ki, de ő teljesen elzárkózik tőle. Anyukájával (a nővéremmel) üzente, hogy nem kíváncsi és hagyjam békén. Hogyan lehetne kibékülni ilyenkor? Mégis csak egy család vagyunk, nem szabad haragudni egymásra.
2022. jan. 27. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
81%

Ő megkapta a letiltást amikor próbálkozott. Most hipphopp gondoltál egyet, közeledsz és "ő tiltott le". Te azt képzeled, hogy ebben a helyzetben végső soron te döntesz, így ha megbántad a régi magatartásodat, akkor az elég indok, hogy számon kérd, hogy ő a felhívásodra most álljon rendelkezésre. Még a család szentségét is beveted.

Én azt mondom nyomulj még, minél erőszakosabban annál jobb, az illető anyjával is üzengess, zaklasd minél többet, a létező összes csatornán. Zsarolgasd, hogy család, azt a legtöbbször be lehet vetni.

Mert te már meggondoltad magad ez pedig ugye elég.

2022. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem igy mukodik! O szeretett volna bekulni, te letiltottad! Ket ev duzzogas utan eldontotted, hogy na akkor bekuljetek ki. Biztosan cudar egy termeszeted lehet es most felsz, hogy idos korodra nem lesz senki, aki ajtot nyitna rad!


O bekulni akart, te nem. Most o nem akar, erre te le vagy dobbenve, hogy mi az, hogy nem akar????

Nem korulotted forog a vilag! Ne zaklasd! Koszoni szepen, nem ker beloled!

2022. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
94%

"annyit mondott, hogy:

- a családban sokan vannak olyanok, akik inkább előtérbe helyezik azt, hogy mások mit gondolnak róluk"


- te kis gyoker!!! - rivalt ra a Kerdezo!


Veled nincs minden rendben, en is kerulnelek.

2022. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
95%
Ki hozta azt a szabalyt, hogy nem szabad haragudni?
2022. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 A kérdező kommentje:
Emberek vagyunk, hibázunk! De idővel belátjuk a hibáinkat és félre tudjuk tenni a srtődöttségünk. Mire jó a harag?
2022. jan. 27. 10:17
 26/82 anonim ***** válasza:
97%
Arra jó, hogy a bunkó embereket ne kelljen elviselni.
2022. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
96%
25# Gondolj vissza arra az időre, amikor letiltottad a srácot és ott a válasz. Egyébként nem haragszik szerintem már rád, túl fontosnak képzeled magad. Egyszerűen csak nem jelentesz már neki semmit.
2022. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
95%
A te haragos letiltásod mire volt jó? Vastag bőr van a képeden.
2022. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem így kellett volna. Hányszor írjam még le, hogy ezerszer megbántam?
2022. jan. 27. 10:26
 30/82 anonim ***** válasza:
89%

"Mire jó a harag?"


Ezt anno magadtol kellett volna megkerdezned.

2022. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!