Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rendbehozható még a kapcsolat...

Rendbehozható még a kapcsolat valahogy?

Figyelt kérdés
Unokaöcsémmel lassan két éve nagyon csúnyán összevesztem. Volt egy kijelentése, ami nem tetszett és sajnos elég hevesen csúnya dolgokat vágtam a fejéhez. Ezek után még írt, hogy hajlandó beszélni velem, ha lenyugszom, de akkor olyan cinikusnak éreztem ezt részéről, hogy inkább letiltottam. Azóta már nagyon megbántam és másképp csinálnám. Karácsony előtt elkezdtem közeledni felé, hogy béküljünk ki, de ő teljesen elzárkózik tőle. Anyukájával (a nővéremmel) üzente, hogy nem kíváncsi és hagyjam békén. Hogyan lehetne kibékülni ilyenkor? Mégis csak egy család vagyunk, nem szabad haragudni egymásra.
2022. jan. 27. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
100%
A család az csak család, kire szamítson az ember, ha nem a családra... aha, most ez a szöveg, de amikor ordítva gyökerezted meg letiltottad, akkor bezzeg nem ez volt a duma, mi? Eljátszottad a bizalmát végleg, törődj bele es hagyd békén.
2022. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
100%

Értjük hogy megbantad. Akkor kellett volna kapcsolni, amikor a srác írta hogy hajlandó veled kibékülni. Már ez is extra jófejség lett volna tőle, mert ha ott akkor letilt az is jogos lett volna akár.

De neeem, te a bunkó megjegyzésedre (amit a srác elnézett volna neked) rátettél még egy lapáttal és tiltottad. Ne csodálkozz.


De komolyan ennyire benned maradt ez az egy kis semmilyen megjegyzése, hogy este képes voltál telefonálni miatta?

2022. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
100%
De még ha hirtelen felindulásból szóltál volna oda valamit… nem, te estig ezen puffogtál magadban és annyira benned maradt, hogy utólag muszáj volt telefonálni hogy jól megmondd a magadét.
2022. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 A kérdező kommentje:
Nem, semmi anyag oka nincs a közeledésemnek! Maga a lénye, a társasága hiányzik. 17 éves koromtól az életem része volt és egyszerűen fáj, hogy nem beszélünk, nem ülünk be egy kávéra, nem megyünk el kirándulni.
2022. jan. 27. 12:53
 45/82 anonim ***** válasza:
70%

Hat szerintem is hülye voltál és jogosan van kiakadva.

Esetleg küldj neki valami ajándékot amit szeret pl ha szeret videojátékozni akkor azt. De ne nyomulj túlzottan.

2022. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
100%

Akit szeretünk annak elvesztése fáj. Így lehetett ez a rokonoddal is amikor letiltottad. Neki akkor fájt, keresett, te bemutattál neki. Aztán beletörődött, túllépett rajtad. Ez a legjobb amit tehetett. Ha ő neked anno ennyit ért, a jó kapcsolatotok ennyit ért, hogy letiltottad ez neki is egy válasz. Nem 1-2 napra amíg felszállt a gőz, hanem jó hosszú időre. Most meggondoltad? Ja, szólj neki hogy hétfőtől új szabályokat vezetsz be, értesíted mikor és mit akarsz.

Ha ennyire szereted akkor abba az is beletartozik, hogy nem varrod magad a nyakába, ha láthatóan ő már nem szeret téged.

2022. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 A kérdező kommentje:
Karácsonyra küldtem neki egy kis csomagot egy megírt képeslappal. Visszaküldte az anyukájával bontatlanul...
2022. jan. 27. 13:16
 48/82 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, kérdező, szokták azt mondani, hogy az idén kivágott almafától sem várod el, hogy jövőre gyümölcsön hozzon.


Na, ez pont ugyanaz a helyzet. Mert ha te annyira nagyra becsülted a köztetek lévő viszonyt, akkor nem így nyilvánultál volna meg. Ezt legfeljebb magadnak bebeszéled, velünk pedig el akarod hitetni.

2022. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves az unokaocsed???
2022. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 A kérdező kommentje:
29 éves
2022. jan. 27. 13:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!