Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátnőm bejelentette,...

Volt barátnőm bejelentette, hogy terhes. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete szakítottunk,és tegnap hívott hogy mindenképpen találkoznunk kell. Akkor mondta el hogy úgy néz ki 4 hetes terhes. Kérdeztem tőle,hogy mik a tervei,mire azt válaszolta amennyiben nem békülünk ki akkor megtartja a gyereket és nekem ebbe nincs beleszólásom.

Viszont ha kibékülünk akkor együtt dönthetünk arról hogy mi legyen. Én mondtam neki hogy vetesse el,én nem akarok apa lenni. És vele sem akarok kibékülni,mert már nem szeretem.

Kértem tőle gondolkodási időt,mert nem tudom mit tegyek. Nem akarok vele kibékülni,ez biztos. De akkor megtartja a gyereket,amihez azt mondja nem lesz semmi közöm,de mégis van. Az én gyerekem is lesz,foglalkoznom kell vele,tartásdíjat fizetni,szóval apa kell h legyek.

Már nem szeretem őt,nem akarok vele kibékülni csak azért mert terhes hogy uttána együtt döntsük el h vetesse el. Ha így lenne és utána hagynám ott én lennék a földön a legnagyobb szemét.


Akkor most hogyan tovább, Nem tudom mi a helyes döntés.


26/F


2010. jún. 24. 12:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/128 A kérdező kommentje:

Tegnap este beszéltem az exemmel,és megmondtam neki hogy nincs semmi esély arra hogy kibéküljünk. Annyit mondott,hogy akkor megtartja a gyereket és letette a telefont,nem tudtam késöbb felhívni mert folyton kinyomta.

Akkor úgy néz ki apa leszek :S

2010. jún. 25. 10:10
 62/128 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

De még nincs veszve semmi. Meg lehet ezt beszélni... hívd el egy vacsira mondjuk, ott többen is vannak és csak nem rendez jelenetet. De ha kinézed belőle h mégis botrányt csinál, akkor náluk vagy nálatok találkozzatok. Adj neki egy kis időt. Meg magadnak is.

2010. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/128 anonim ***** válasza:
96%
Háát a nő ezek után ahogy így leírtad a dolgokat enyhén szólva szemét:( sajnállak de sajnos jogilag nem tudsz mit tenni
2010. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/128 anonim ***** válasza:
79%
mekkora egy mocsok k.rva ez, nem hiszem el
2010. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/128 A kérdező kommentje:

az életben nem akarok ezek után vele találkozni,ha nem muszáj. A gyerekért vállalni fogom a felelősséget,de őt megvetem. Legszívesebben fel pofoznám!!!

Remélem hogy nem fogom utálni a gyereket ha majd megszületik. Csak arra tudok gondolni h hogyan is lett. Hogy az anyját mennyire gyűlölöm,ezért a húzásáért.


Ketten hoztuk össze és mégis csak neki van joga dönteni arról h mi legyen a továbbiakban.Nem arról van szó h nem vállalom a felelősséget,de több olyan hozzászólást is olvastam amiben jóformán engem bíráltok miszerint ketten csináltuk. Kérdem én ha ketten hoztuk össze akkor miért csak ő dönthet? Sehogysem jó az egész.

Máég lesz egy köröm hogy elmondjam a szüleimnek is a "jó" hírt

2010. jún. 25. 12:00
 66/128 anonim ***** válasza:
28%
Mivel te is úgy tűnik eléggé utálod eme hölgyeményt, nem értem miért nem csinálod azt,amit a legtöbben írtunk(menj vissza hozzá,vetessétek el,aztán nem egyből,de idővel megmondod neki,hogy ezek után már nem tudod szeretni,hogy így bezsarolt)nem lennél szemét,ha annak éreznéd magad se!hisz tény,hogy ketten hoztátok össze,de akkor kettőtöknek kell dönteni a továbbiakról is,nem neki egyedül!
2010. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/128 anonim ***** válasza:
87%
lehet hogy hamarabb be kellett volna avatnod őket. Lehet hogyha a két család összeülne,ki tudnátok vmit okoskodni.mert azt hiszem ez mindenkit érint. A másik meg szerintem átvert a nőd.mert ha ö már orvosi papírt vitt neked a 4hetes terhességről,ő számitott ra.betervezte nélküled!!!
2010. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/128 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem akkor sem terhes.
2010. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/128 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem össze vagy zavarodva a sok infó miatt, amit itt kaptál tőlünk.

A leghelyesebb, ha kikapcsolod a gépet, leülsz, és nagyon komolyan átrágod a dolgot, és meghozod azt a döntést, ami neked és nem a barátnődnek jó.

A jövőd a tét.

2010. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/128 anonim ***** válasza:
90%
Pisiljen már egy tesztre úgy, hogy te is ott vagy!!!
2010. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!