Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátnőm bejelentette,...

Volt barátnőm bejelentette, hogy terhes. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete szakítottunk,és tegnap hívott hogy mindenképpen találkoznunk kell. Akkor mondta el hogy úgy néz ki 4 hetes terhes. Kérdeztem tőle,hogy mik a tervei,mire azt válaszolta amennyiben nem békülünk ki akkor megtartja a gyereket és nekem ebbe nincs beleszólásom.

Viszont ha kibékülünk akkor együtt dönthetünk arról hogy mi legyen. Én mondtam neki hogy vetesse el,én nem akarok apa lenni. És vele sem akarok kibékülni,mert már nem szeretem.

Kértem tőle gondolkodási időt,mert nem tudom mit tegyek. Nem akarok vele kibékülni,ez biztos. De akkor megtartja a gyereket,amihez azt mondja nem lesz semmi közöm,de mégis van. Az én gyerekem is lesz,foglalkoznom kell vele,tartásdíjat fizetni,szóval apa kell h legyek.

Már nem szeretem őt,nem akarok vele kibékülni csak azért mert terhes hogy uttána együtt döntsük el h vetesse el. Ha így lenne és utána hagynám ott én lennék a földön a legnagyobb szemét.


Akkor most hogyan tovább, Nem tudom mi a helyes döntés.


26/F


2010. jún. 24. 12:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/128 anonim ***** válasza:
77%

"mit nem lehet azon érteni,hogy ha valaki nem akar gyereket akkor nem akar"


Ha valaki nem akar gyereket akkor védekezzen! Egy gyerek nem, akarom, nem akarom kérdés, hanem az ÉLET!

2010. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/128 anonim ***** válasza:
96%
13:37-es neked is sok eszed van mit ne mondjak.. Várjon még egy hónapig míg a magzat is nagyobb lesz istenem... akkor ha már el akarják vetetni minél előbb legyen meg mig kicsi..
2010. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/128 anonim ***** válasza:
89%

egy 3-4hetes terhességet vérvétellel lehet kimutatni.az uh-n a doki még csak egy petezsákot lát,ami még be sincs ágyazódva!! Szerintem ez kamu.a kérdező meg se nyikkan...

Érdekes.

2010. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/128 anonim ***** válasza:
95%

engem a szüleim nem akartak megölni,mivel tervezett voltam.de felesleges ezen vitázni,mert te nem győzől meg engem arról,hogy vannak olyan helyzetek,amikor nem szabad gyereket vállalni,és én sem győzlek meg téged.ha ez gyilkosság lenne,akkor valószinű nem lenne engedélyezett.Meg van szabva,hogy hány hetes korig lehet abortuszt csinálni,ha azt meghaladná,akkor már lehet beszélni gyilkosságról.

Nekem volt olyan ismerősöm,aki annyira csóró volt,hogy még állandó lakhelye sem volt.Ott lakott,ahová éppen befogadták, és képes volt megtartani a gyereket,mondván hátha a "párja" megkomolyodik.Arra hogy nem tudja felnevelni csak az volt a válsz,hogy nem a pénz neveli fel a gyerket,hát akkor mégis mi?Szeretetből nem lehet megélni

2010. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/128 anonim ***** válasza:
38%

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:42

ha már idézel tőlem,akkor olvasd pontosabban a kommentemet, nem minden esetben a nem védekezés eredménye a terhesség.Mert a gumi sosem szakad..100%biztos...hát pl.én is ismerek olyat,akinek így jött össze...

2010. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/128 anonim ***** válasza:
69%
Támogasd a csajt te is ott voltál mikor fogant a pici!
2010. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/128 anonim ***** válasza:
67%

"Már nem szeretem őt,nem akarok vele kibékülni csak azért mert terhes hogy utána együtt döntsük el h vetesse el."


Sajnos nem hagy más választást. A fent leírtak szerint kell eljárnod. Ki kell vele békülni arra a kis időre.


Nem az a lényeg most, hogy mekkora szemét leszel (persze nem leszel szemét, az a nem szép amit ő csinál, kényszerít az apaságra) hanem az, hogy ne legyél apja egy gyermeknek, aki nem családban fog felnőni.


Világra hozni egy gyereket, akinek már az elején nincs apja és nincs meg a lehetősége, hogy egy szerető és teljes családban nőjön fel, hát érdekes... Saját magával is kitol a barátnőd, mert nem lesz egyszerű apát találni neki, és ha talál is az nem ugyanaz.

Nem szoktam senkit elítélni, mert én sem vagyok különb másnál, sőt.

De az, hogy egy pasit így kelljen megfogni. Oké nyilván meg is tarthatja a gyermeket, ha annyira ragaszkodik hozzá, de ha így lenne, akkor nem alkudozna veled, hanem élből kijelentette volna, hogy punktum, lesz ami lesz megtartja.

Szóval, ha nem érzed úgy, hogy ő az a nő aki mellett le akarod élni az életed, akkor állj ki a döntésed mellett, és így vagy úgy érd el, hogy ne kelljen aztán egyszer amiatt szégyenkezned, hogy milyen apja vagy annak a gyereknek. És neki nem mondhatnád, hogy nem akartad őt. És ha lesz egy szerelmed, akivel gyereket akartok?

Ott lesz a másik kis lurkó?

Én azt mondom, ha teheti az ember induljon tiszta lappal egy kapcsolatban és lehetőleg kerüljük el, hogy itt is ott is legyen néhány gyerkőcünk.

2010. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/128 anonim ***** válasza:
80%

Csak úgy mellesleg megyjegyzem, tabletta mellett is terhes lehet az ember.

Nekem a háziorvos elfelejtett szólni, hogy amit felírt antibiotikum, lecsökkenti a fog.gátló hatását. Ezért volt 3 éve egy abortuszom, mert "becsúszott" a gyerek.

Pedig védekeztünk.

22L

2010. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/128 anonim ***** válasza:
93%

Remélem a kérdés nem kamu, mert nagyon hasolít a dolog a következő kérdésere: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Egyszerű a válasz, nem békülsz ki vele, de a gyereket sem vállalod fel, vagyis nem írod alá az apasági nyilatkozatot, így a gyerekhez nem lesz semmi közöd.

Amúgy azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy kamu az egész és csak vissza akar így szerezni, sok ilyen nő van sajnos.

23N

2010. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/128 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva érzelmi zsarolás a lány részéről, csúnya játszma, de ha ő így játszik játssz te is. Elősz9r is vetess vele egy tesztet vagy menj vele nőgyógyászhoz, hogy biztos legyél benne, hogy tényleg igaza mond, és tényleg terhes-e. Ha az, akkor szerintem is az a legjobb, ha összejössz vele, abortusz és tiszta lap utána. Aztán ennél óvatosabb leszel, azaz olyan nőt választasz aki ennél normálisabb és védekezel, ha még nem akarsz apa lenni.
2010. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!