Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátnőm bejelentette,...

Volt barátnőm bejelentette, hogy terhes. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete szakítottunk,és tegnap hívott hogy mindenképpen találkoznunk kell. Akkor mondta el hogy úgy néz ki 4 hetes terhes. Kérdeztem tőle,hogy mik a tervei,mire azt válaszolta amennyiben nem békülünk ki akkor megtartja a gyereket és nekem ebbe nincs beleszólásom.

Viszont ha kibékülünk akkor együtt dönthetünk arról hogy mi legyen. Én mondtam neki hogy vetesse el,én nem akarok apa lenni. És vele sem akarok kibékülni,mert már nem szeretem.

Kértem tőle gondolkodási időt,mert nem tudom mit tegyek. Nem akarok vele kibékülni,ez biztos. De akkor megtartja a gyereket,amihez azt mondja nem lesz semmi közöm,de mégis van. Az én gyerekem is lesz,foglalkoznom kell vele,tartásdíjat fizetni,szóval apa kell h legyek.

Már nem szeretem őt,nem akarok vele kibékülni csak azért mert terhes hogy uttána együtt döntsük el h vetesse el. Ha így lenne és utána hagynám ott én lennék a földön a legnagyobb szemét.


Akkor most hogyan tovább, Nem tudom mi a helyes döntés.


26/F


2010. jún. 24. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/128 anonim ***** válasza:
72%
Mond neki,hogy nem kötelezhet az apaságra,és ha ilyen szemét,hogy rád akarja eröltetni te is légy vele szemét!
2010. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/128 anonim ***** válasza:
81%

Ne békülj ki vele. Kérd meg, hogy vetesse el. Ha nem teszi, te nem akarsz a gyerek neveléséhez hozzá járulni, és a láthatási jogoddal sem élsz.

Mond el neki azt, amit itt leírtál.

2010. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/128 anonim ***** válasza:
76%

Jöjj vele újra össze, vedd rá, hogy elvetesse a gyereket, aztán ha megvan, dobd.

Még mindig jobb ez, mint úgy gyereket "vállalni", hogy nem akarod.

2010. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/128 anonim ***** válasza:
97%

Most ez vagy kamu, vagy a barátnőd is ide irogat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/128 anonim ***** válasza:
79%
Most lehet, hogy mindenki le fog pontozni, de játszd el, hogy kibékültök. Eldöntitek, hogy elveteti az exed a gyereket utána meg dobod. Ha nem akarsz apa lenni és nem akarod, hogy anyagilag kihasználjon a másik a gyerek miatt akkor ez az egyetlen választásod!
2010. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/128 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, tegnap az ő kérdését olvashattuk :)
2010. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/128 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy valaki azzal szórakozik, hogy kamu kérdéseket irogat ki. bocs az offért.
2010. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/128 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy csak azért mondja, hogy visszaszerezzen?
2010. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/128 anonim ***** válasza:
74%
szerintem is jöjj vele össze megint, vedd rá hogy elvetesse és utána szakítsatok!
2010. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/128 anonim válasza:
94%

Hu bakker nem lennék a helyedben. :D

Szerintem, próbáljátok megbeszélni normálisan. De az tényleg nem megoldás, hogy kibékültük, megbeszélitek, hogy elveteti, mejd megint elhagyod. De ha tényleg nem szereted, kérdezd meg tőle, hogy vajon ha nem vár el tőled semmit, és mégis megtartja, a gyerek nagyobb lesz, annak vajon úgy jó lesz e? Ha egyedül neveli őt? Nem akarok így okosnak tünni, de egyedüt nem fogja tudni megoldani. (: Kompromisszumot próbáljatok kötni, mivel Tee nem szereted a csajt, és apa sem szeretnél lenni. (-:

2010. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!