Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátnőm bejelentette,...

Volt barátnőm bejelentette, hogy terhes. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete szakítottunk,és tegnap hívott hogy mindenképpen találkoznunk kell. Akkor mondta el hogy úgy néz ki 4 hetes terhes. Kérdeztem tőle,hogy mik a tervei,mire azt válaszolta amennyiben nem békülünk ki akkor megtartja a gyereket és nekem ebbe nincs beleszólásom.

Viszont ha kibékülünk akkor együtt dönthetünk arról hogy mi legyen. Én mondtam neki hogy vetesse el,én nem akarok apa lenni. És vele sem akarok kibékülni,mert már nem szeretem.

Kértem tőle gondolkodási időt,mert nem tudom mit tegyek. Nem akarok vele kibékülni,ez biztos. De akkor megtartja a gyereket,amihez azt mondja nem lesz semmi közöm,de mégis van. Az én gyerekem is lesz,foglalkoznom kell vele,tartásdíjat fizetni,szóval apa kell h legyek.

Már nem szeretem őt,nem akarok vele kibékülni csak azért mert terhes hogy uttána együtt döntsük el h vetesse el. Ha így lenne és utána hagynám ott én lennék a földön a legnagyobb szemét.


Akkor most hogyan tovább, Nem tudom mi a helyes döntés.


26/F


2010. jún. 24. 12:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/128 anonim ***** válasza:
100%
A volt anyosnak csak úgy hittél követeld a papirokat, kérj apaságit.
2011. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/128 anonim ***** válasza:
100%
Ki és hol vette le a vért és a magzatvizet?
2011. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/128 A kérdező kommentje:
én fizettem ki az apasági tesztet(94.000Ft volt,még anyámék adtak kölcsön),egy magánrendelőbe vette le tőlem az orvos a vért,a többire meg nem voltam kiváncsi és ideges is voltam ugyh elmentem
2011. febr. 21. 15:00
 124/128 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen követelj újabb vizsgálatot vagy keresd fel a labort és kérd az minták egyezéséről szóló igazolást, meg kell neked mutatniuk. Egyébként fura, hogy te erről nem kaptál hivatalos értesítést a vizsgálatot végző labortól, ez is sántít.
2011. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/128 anonim ***** válasza:
87%

Ezt nem értem miért kellett hasbaszúratnia magát állítólag?

Ilyen veszélyes vizsgálattal nem szoktak dobálózni,akkor végzik, ha súlyos fejl. renellenesség, pl. Down kór fenyeget, és ezzel egyértelmüen kizárható, de egy szimpla anyai vérvételből is 28000 per 1 a hibahatár.

Sztem Téged Leraboltak, átbaztak, hülyére vettek és azóta csicskáztatnak.

Legyen már egy normális terved mit csinálsz!

Azt is megírhatnád, a kérdés alá, h. már megvan a gyerek.

Az meg komoly, h. anyósodnak elhiszel bármit??????

Akkor se ha kérdez!!! Nem szabad.

Győződj meg róla, hogy tiéd e a kicsi, ne valami boszorkány szavában higgyél, hanem a saját szemeddel látott hivatalos, tudományos vizsgálatnak.

2011. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/128 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos eredményeket tényleg minden érintett félnek szoktak postázni. ez már így eleve nagyon érdekes.


Mondjuk te tudhatod hogy a fogantatás körül milyen viszonyban voltatok. Lehetett-e másik pasija.

2011. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/128 anonim ***** válasza:
90%

Keress egy ügyvédet, ha nem akarod 20-25 éven keresztül más férfi gyerekét eltartani. Ebben az ügyben nincs egy esemény sem, ami ne lenne gyanús!! Nem azt mondom, hogy pereskedj, de mondd el, amiket itt leírtál és kérj tanácsot.

Ez az egész egy kész átverés show.

Ha eddig nem tudtad és nem akartad az érdekeidet védeni,/csak úgy lazán otthagytál a vérvételnél is csapot-papot, hiszel az anyósjelöltednek :-))), hiszel az exednek, hiszel az orvosnak :-)) még fizetsz is mindezért/ most már legyél sokkal-de sokkal gyanakvóbb.

Keress ügyvédet!

Ha Tiéd a gyerek, egész életedben bánni fogod, ha nem ismered el és nem foglalkozol vele.

Ha nem a Tiéd, ne büntesd magad feleslegesen.

Járj utána, bogozd ki, a Te érdeked és a gyerek(edé)is!

Megnyugtató vége csak akkor lesz, ha egy jogász szakember pontról pontra utána jár, leellenőrzi és kinyomozza, hogy minden rendben zajlott-e a dns-vizsgálatnál. /Szerintem nem!/

VALAKI NINCS ITT, AKI MÁR JÁRT DNS-VIZSGÁLATON, VAGY HIVATALBÓL TUDJA A HELYES MÓDSZERT?

2011. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/128 anonim ***** válasza:
90%

A DNS vizsgálat nagyon röviden;a vizsálandó személyektől maggal rendelkező sejtet vesznek, pl. vattatamponnal lesúrolnak pár száz sejtet a száj belsejéről, vagy vért esznek, ebből a fehérvérsejteket elkülönítik, mert ezeknek van magja, a vörösvs-nek nincs,

ezután a Dnst megsoxorozzák, (hosszú), és gélben való futtatásal, vagy antitestekkel, vagy más módon meghatározzák a bázissorendjét. Ha rokonok, akkor az apa esetében közel ötven %-bam egyezni fog, más ember dns-e tejesen idegen sorrendű, 1-a 4 millióhoz hogy nem téved 1 vizsgálat, de megismétlik, tehát 1/4000000-négyzet, hogy téved, azaz kizárt.

A jogi hátteret nem tudom, kinek küldik önkéntes vizsgálatnál, de bíróság kötelezhet is rá.

Nekem az a benyomásom, hogy kérdezőnket szivatják dupla csővel, mert nem áll a sarkára.

Most már ne tökölj, fogadj egy olcsó ügyvédet, és az kibogozza milyen lehetőségeid vannak, és ha a tiéd, mik a kötelezettségeid.

Úgy látom agyilag kékhalál van nálad,nem csoda de ki kell húzni magad belöle!

Ne tökölj már, hanem rendezd ezt az ügyet.

Miután jogilag megvan, utána jöhet a jóérzés meg a kötelesség, meg az erkölcs.

Ne hagyd magadtól eltiltani, legalább a kétheti egy hétvégét harcold ki.

Az itteni levelek szerintem sokat segítenek, hogy mi is történt veletek, különösen, h. anno a hölgy is ide irt.

2011. febr. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!