Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátnőm bejelentette,...

Volt barátnőm bejelentette, hogy terhes. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete szakítottunk,és tegnap hívott hogy mindenképpen találkoznunk kell. Akkor mondta el hogy úgy néz ki 4 hetes terhes. Kérdeztem tőle,hogy mik a tervei,mire azt válaszolta amennyiben nem békülünk ki akkor megtartja a gyereket és nekem ebbe nincs beleszólásom.

Viszont ha kibékülünk akkor együtt dönthetünk arról hogy mi legyen. Én mondtam neki hogy vetesse el,én nem akarok apa lenni. És vele sem akarok kibékülni,mert már nem szeretem.

Kértem tőle gondolkodási időt,mert nem tudom mit tegyek. Nem akarok vele kibékülni,ez biztos. De akkor megtartja a gyereket,amihez azt mondja nem lesz semmi közöm,de mégis van. Az én gyerekem is lesz,foglalkoznom kell vele,tartásdíjat fizetni,szóval apa kell h legyek.

Már nem szeretem őt,nem akarok vele kibékülni csak azért mert terhes hogy uttána együtt döntsük el h vetesse el. Ha így lenne és utána hagynám ott én lennék a földön a legnagyobb szemét.


Akkor most hogyan tovább, Nem tudom mi a helyes döntés.


26/F


2010. jún. 24. 12:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/128 anonim ***** válasza:
44%

Bizony lehet nem is te vagy az apa, tán ő sem tudja ki az.

Meg kell szerezned a baba dns-mintáját, egyszerű, nézz utána, és utána saját- dns egyezési vizsgálatot végeztetsz, 30e.

Ha nem a tied, állsz az apasági elébe, ha a tied, akkor tán átérzed, hogy a te genetikai anyagodat viszi tovább, és felelős vagy érte.

Ne hanyagold el mert 7 év múvva megbánod. Lehet, h. a te fiad, ki kell deríteni!

2011. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/128 anonim ***** válasza:
93%
Remélem azért azt a picit nem fogod gyűlölni, és talán néha találkozhattok is majd.
2011. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/128 anonim ***** válasza:
20%

Sajnos sok ostoba buta nő ki játssza ezt a kártyát.

Vegyél terhességi tesztet csináltasd meg vele hogy biztos legyél benne hogy valóban terhes.Ha az akkor akárhogy dönt támogatnod kell, mert ha az abortusz mellett dönt nagyon megfogja viselni, ha pedig megtartja a babát segítségre lesz szüksége.

2011. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/128 anonim ***** válasza:
64%

A gyerekkel zsarolni undoritó és idióta dolog

Vagy visszajösz vagy fizeted a gyt. életed végéig ne légy ilyen naiv. Ott maradsz egyedül egy nem kivánt gyerekkel.

Ilyen életet akkarsz a gyerekednek.

2011. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/128 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kettőnek üzenem, már megszületett a baba.
2011. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/128 anonim ***** válasza:
90%

Én pont az ellenkezőjét tudom mondani a legtöbb hozzászólónak! Szerintem harcolj a gyermekedért! Elvenni nem fogják az anyjától, de próbáljatok közös nevezőre jutni, hogy láthasd minél többet. Azt hiszem 3 éves koráig 2 hetente az anya jelenlétében láthatod. Utána el is viheted!

Ha most "meghagyod őket egymásnak" később nagyon fogod bánni! Főleg, ha egy olyan nő szül neked majd gyereket, akit szeretsz. Tudni fogod, hogy van valahol egy kisgyerek, aki nem ismeri az apukáját és nem tehet az egész helyzetről. Egy olyan gyerek, aki nem csak külsőre hasonlít rád és aki nem tud válaszolni arra a kérdésre, hogy ki is az ő apukája.

Ha el akar tiltani a gyerektől menj bíróságra! Nem hagyhatod magára a gyerekedet, akkor sem, ha nem akartad, hogy megszülessen!

2011. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/128 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy hajlandó gondozni egy gyereket és úgy érzed számodra teher lenne, akkor szard csak le és ne foglalkozz vele ugyanis tényleg a nő gyereke és nem tilthatod meg neki, hogy vetesse el. Viseld a következményeket aranyom!
2011. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/128 anonim ***** válasza:
35%
Ha nincs közöd ahhoz, hogy megszülessen a gyerek, az eltartását sem várhatja el.
2011. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/128 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként hihetetlen, hogy mennyien a nőt szólják le. Teljesen igaz lehet, hogy teherbe esett és meg szeretné tartani, hisz egy gyermekről van szó, egy kis életről. Szerintem aki elvetetné egy szívtelen alak.
2011. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/128 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj!

Nem tudod valamelyik nő rokonoddal megbeszélni ezt az egészet?

Ha

06.24-én volt 1 hónapos terhes

07.24 2

08.24 3

09.24 4

10.24 5

11.24 6

12.24. 7

01.24. 8

02.24. 9


Tehát koraszülött semmiképpen nem lehet a baba, ha június végén 4 hetes terhes volt, akkor valóban mostanában kellett volna születnie, de nem 2 kilóval, hanem kb. 3,5 kg körül.

A március közepére kiírt szülési időponthoz képest persze

koraszülött, csakhogy akkor a szakításotok időpontjában nem lehetett 1 hónapos terhes. Ha március közepétől visszaszámolsz, akkor kb. június közepén kellett, hogy foganjon a baba. Tehát amikor Neked azt mondta, hogy terhes, akkor még nem is tudhatta, szerintem csak blöffölt.

Ha a szakítás előtt 1 -2 héttel még szeretkeztetek, akkor lehet tiéd a baba, de ha nem szeretkeztetek, akkor nem lehet! Nem tudom, tényleg elég fura ez az egész, úgy néz ki,

hogy palira akar venni.

Nem tudom, hogyan zajlik le egy dns-vizsgálat, be kell menni személyesen és ott veszik le hivatalosan a mintákat?

Vagy valaki beküldi a baba mintáját és az apáét?

Mi van, ha a tényleges apa mintáját küldték be a Te neveddel?

Lehet, hogy ez a túlzott "nem kérek Tőled semmit, nem engedlek a közelébe" csak arra szolgál, hogy felébressze a kíváncsiságodat a baba iránt.

Sajnálom a babát, hogy kénytelen volt hazugsággal körülvéve a világra jönni. Gondold át az egészet, Neked kell tudnod, hogy az időpontok stimmelnek-e és a dns-mintavételnél nem csúszhatott-e be valamilyen hiba lehetőség, akár csalás árán is. Egyáltalán mennyire hivatalos az az eredmény amit kaptál? A laborban (vagy hol?) adták a saját kezedbe, vagy postán kaptad? Ma már mindenféle hivatalos papírt lehet gyártani. Nagyon megfontoltan lépésről lépésre vedd át az egészet és rá fogsz jönni az igazságra. Ha nem a Tiéd a baba, akkor nem vagy köteles gondoskodni Róla, de ha a Tiéd, akkor kutyakötelességed melléállni és minden segítséget megadni a felneveléséhez, vagy ha az élet úgy hozza, lehet, hogy Neked kell felnevelned.

Minden jót nektek!

2011. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!