Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátnőm bejelentette,...

Volt barátnőm bejelentette, hogy terhes. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete szakítottunk,és tegnap hívott hogy mindenképpen találkoznunk kell. Akkor mondta el hogy úgy néz ki 4 hetes terhes. Kérdeztem tőle,hogy mik a tervei,mire azt válaszolta amennyiben nem békülünk ki akkor megtartja a gyereket és nekem ebbe nincs beleszólásom.

Viszont ha kibékülünk akkor együtt dönthetünk arról hogy mi legyen. Én mondtam neki hogy vetesse el,én nem akarok apa lenni. És vele sem akarok kibékülni,mert már nem szeretem.

Kértem tőle gondolkodási időt,mert nem tudom mit tegyek. Nem akarok vele kibékülni,ez biztos. De akkor megtartja a gyereket,amihez azt mondja nem lesz semmi közöm,de mégis van. Az én gyerekem is lesz,foglalkoznom kell vele,tartásdíjat fizetni,szóval apa kell h legyek.

Már nem szeretem őt,nem akarok vele kibékülni csak azért mert terhes hogy uttána együtt döntsük el h vetesse el. Ha így lenne és utána hagynám ott én lennék a földön a legnagyobb szemét.


Akkor most hogyan tovább, Nem tudom mi a helyes döntés.


26/F


2010. jún. 24. 12:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/128 anonim ***** válasza:
90%
üljetek le megbeszélni a dolgot...mond meg neki hogy csináljon egy terhességi tesztet amit te is látni akarsz..mivel lehet ez az egész duma csak kamu és arra akar terelni hogy megint összejöjjetek...ha ez megvan és terhes ...mond meg neki hogy te már mást szeretsz és hogy vetesse el a gyereke és hogy így lesz a legjobb..ha mégis kötelezne az apaságra akkor mond meg neki hogy ezt nem teheti és fenyegetőzz azzal hogy feljelented .....
2010. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/128 anonim ***** válasza:
43%

A helyzet az hogy már nem az anyjáról van a szó hanem a gyerekről. A büdös életbe nem tudod magadról lemosni hogy megöletted a gyerekedet csak azért mert nem voltál képes gumit húzni. Ez a helyzet és bűntudatod lesz életed végéig.


De még egyáltalában nem biztos hogy terhes a lány, és az sem biztos hogy nem vetél el magától.


Örökbe is lehet adni azt a gyereket. A bíróság meg csak fizetésre tud kötelezni, arra nem hogy látogasd is a gyereket. Sokkal jobban járna a gyerek, ha a csaj találna maga mellé egy másik pasit aki vele marad, és az lenne a gyerek apukája. Sokan nőnek fel apa nélkül és kibírják. Nem hiszem hogy bármelyikük is azt mondaná, inkább nyírt volna ki az anyám 2 hónaposan mert nem tudok apa nélkül felnőni.


Szóval csak ésszel!!

hiába vagy dühös a csajra, megjegyzem jogosan, és valószínű csak zsarol, mert különben nem mondta volna hogy ha visszamész hozzá akkor eldönthetitek mi legyen... annyira nem kell félni, mert nagyon valószínű hogy csak kitalálta. De TANULJ BELŐLE ÉS LEGKÖZELEBB HÚZZ GUMIT!!!! agyatlan egy banda

2010. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/128 anonim ***** válasza:
72%
mit nem lehet azon érteni,hogy ha valaki nem akar gyereket akkor nem akar? annyi olyat olvastam már,hogy kiszakadt a gumi pl.és így jött össze a baba,aztán irogatnak emberek,hogy ha már összeb@sztátok nem szabad megölni.miért olyan nehéz megérteni azt,hogy valaki még nem áll készen erre a szerepre?és nem mindig a felelőtlenségből jön össze 1 baba...
2010. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/128 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a linkelt kérdést a az (ex) barátnője írhatta. Abból az jön le, hogy gyerekes, mert csak akkor hajlandó elvetetni ha kibékülnek.

Mellesleg a kérdező is ott volt mikor a gyerek fogant, nem a lány sara csak. Le kell vele ülni beszélni. Azért ne menjen vissza, hogy eljátsza hogy kibékülnek, aztán mikor elvetette , dobja. A helyzet megoldódna, dehát így...????

szóval meg kell mondani a "mindenáronvisszajösszhozzám"csajnak hogy mutasson orvosi papírokat a terhességről (ne csak pozi tesztet) és utána elmondani, hogy azért nem lesz békülés, hogy a zsarolást abbahagyja. Ha így is megtartja, lesz apasági elismerő nyilatkozat, meg miegymás...de jól gondolja meg hogy bosszúból érdemes-e ezt az egészet véghezvinnie? A gyerek fogja meginni a levét, és majdnem ziher hogy ők ketten sose lesznek egy pár, hiszen a Kérdező már nem szereti. a gyereknevelés egyedül meg nem leányálom, hiszen ott nem ér véget hogy jajjdecuki.

De mutasson papírt róla, az az alap.

2010. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/128 anonim ***** válasza:
42%

ha egy élet megfogan akkor azt senkinek nincs joga elvenni, se az anyának se az apának, se az orvosnak, sekinek

Ő már úgyanolyan élőlény mint te vagy én az első másodpercben is. Egyszóval abortusz egyenlő gyilkosság.

Jah és az abortuszpártinak üzenem, gondolkozzon el rajta, hogy milyen lenne ha a szülei megölnék őt 10-20-30-40évesen vagy pár hetesen. A a pár hetes kisember is ember érez és tapasztal, fáj neki és fél az abortusztól Ezután gondolkozzanak el , hogy nem tartják-e magukat szörnytegnek???

2010. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/128 anonim ***** válasza:
64%

Nem olvastam el minden hozzászólást, lehet, hogy írták már azt, amit én fogok.


Szóval szerintem játszd el, hogy kibékültök, még 1 hónapig viseld el ezt a helyzetet, és ha nem akarsz apa lenni, akkor miután "újra összejöttetek", beszéld meg vele, hogy neked nem kell gyerek és vetesse el. Ha ez megvan, akkor még vele maradsz pár napot, és utána pedig dobod a csajt.

Tudom, hogy ez szemétségnek tűnik, de gondold meg! A gyerek egy életre szól, hiába mondja, hogy nem kell foglalkoznod vele, azért mégis tudni fogod, hogy te apa vagy, és ez nyomasztani fog + lehet, hogy a gyerek később meg akar ismerni, stb. Ha pedig kitolsz vele, akkor max. a csaj lesz dühös egy ideig, de majd elmúlik neki...

2010. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/128 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem válaszol a kérdező??? Védekeztetek egyáltalán??? Ha nem akkor viselked a következményeit benne van a pakliban hogy teherbe esett.. Nem muszáj látogatnod, gyerektartást kell fizetned de szerintem 2x is gondoljátok át mielőtt elvetetnétek ! Az a magzat nem tehet semmiről hogy rosszkor fogant rossz helyre nektek kellett volna védekezni és akkor nem lenne most ez !!
2010. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/128 anonim ***** válasza:
56%
13:09! Csak írtam h akkor lehet mégjobban megbánná ha fia lenne. Egy trónörökös elsőre mindig nagy büszkeség egy pasinak (sztem, de tisztelet a kivételnek) Nyilván az a lényeg h egészséges legyen a pici, a neme oly' mindegy! De csak az ilyen emberek fújják fel dolgot, mint te, de hasznos tanácsot nem tudsz adni! Grat!
2010. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/128 anonim ***** válasza:
91%

ma 13:33

Ha végigolvasod a 2 kérdést (én megtettem) sok mindenben ellent mond.

pl. itt a csaj már tegnap szólt a pasinak, a másik kérdésben meg csak ma irt a csaj az exének, hogy találkozzanak. Itt 4 hetes terhes a csaj, másiknál 3.


Szerintem nem ismerik egymást. De ez a kérdés szempontjából lényegtelen.

2010. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/128 anonim ***** válasza:
22%

Úgyan nem fenyegetőzhet a srác azzal, hogyha nem veteti el akkor feljelenti.

Én mondjuk mindenkit akit részt vesz egy abortuszba azokat záratnám bötönbe. Mert az abortusz gyulkosság!!!!!!!

2010. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!