Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátnőm bejelentette,...

Volt barátnőm bejelentette, hogy terhes. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete szakítottunk,és tegnap hívott hogy mindenképpen találkoznunk kell. Akkor mondta el hogy úgy néz ki 4 hetes terhes. Kérdeztem tőle,hogy mik a tervei,mire azt válaszolta amennyiben nem békülünk ki akkor megtartja a gyereket és nekem ebbe nincs beleszólásom.

Viszont ha kibékülünk akkor együtt dönthetünk arról hogy mi legyen. Én mondtam neki hogy vetesse el,én nem akarok apa lenni. És vele sem akarok kibékülni,mert már nem szeretem.

Kértem tőle gondolkodási időt,mert nem tudom mit tegyek. Nem akarok vele kibékülni,ez biztos. De akkor megtartja a gyereket,amihez azt mondja nem lesz semmi közöm,de mégis van. Az én gyerekem is lesz,foglalkoznom kell vele,tartásdíjat fizetni,szóval apa kell h legyek.

Már nem szeretem őt,nem akarok vele kibékülni csak azért mert terhes hogy uttána együtt döntsük el h vetesse el. Ha így lenne és utána hagynám ott én lennék a földön a legnagyobb szemét.


Akkor most hogyan tovább, Nem tudom mi a helyes döntés.


26/F


2010. jún. 24. 12:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/128 anonim ***** válasza:
93%
Ha megtartja a gyerek fogja meginni a levét.
2010. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/128 anonim ***** válasza:
76%
Nem kényszeríthet gyerektartásra ha nem vállalod a babát és házasok sem voltatok! Elég szemét húzás a részéről, én kinézném belőle, hogy nem is terhes. Nyilván ha megszületne a baba, akkor is felelősséget éreznél iránta, így nem tudok én se mást javasolni, minthogy gyere vele újra össze, vetesse el a babát, majd dobd ki :S
2010. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/128 anonim ***** válasza:
73%

Hát ne is haragudj de buta a csajod h ha azt hiszi h egy pasit meg lehet fogni gyerekkel! Főleg ha már elmúltak az érzések.

Sztem mondd el neki h csináljon amit akar, ha megtartja fizesd ki a tartásdíjat, néha látogasd meg meg a picit, de mondd el neki h te csak a pici miatt vagy a közelében.

Később lehet h megbánnád h hagytad veszni ezt a csodát!

Ha véletlenül fiad lenne, akkor meg mégjobban bánnád.

De neked kell tudni! :S

Sok sikert!

20/L

2010. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/128 anonim válasza:
93%

Kedves kérdező!

Ha nem is veteti el a gyereket nem vagy köteles aláírni az apai elismerő nyilatkozatot amivel tudná bizonyítani,hogy te vagy a gyermeke apja!

Ha apasági vizsgálatot tervez akkor ha bírósági úton indíthatja el akkor tudnak kötelezni téged,hogy jelenj meg a vizsgálaton!

Tudom,mert van egy pár ilyen ismerősöm és utána jártam a dolgoknak!Ha nem jogi úton indítja el az apaságit akkor nincs semminemű kötelességed a gyermek irányában!

Remélem segítettem!

Utószónak annyit,hogy ha ő ezzel próbál téged zsarolni,hogy visszakapjon akkor egy nagyon szemérmetlen nő lehet,mert egy gyerek nem erről szól,hogy ha velem maradsz eldöntjük ketten,ha nem maradsz velem megtartom!Ez zsarolás akárhogyan is nézzük!

Ez a kisgyerek ha valóban ott van a pociban nem tehet arról,hogy ti bocsánat de felelőtlenül voltatok együtt,mert úgy veszem ki a szavadból,hogy nem tervezett baba !

Sok sikert kívánok neked,remélem úgy alakul ahogyan szeretnéd!


21/L

2010. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/128 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképp kérném a helyedben az orvosi papírokat, egy terhességi teszt elvégzését úgy, hogy te is ott vagy. Ha valóban babátok lesz, akkor viszont vállalnod kell a felelősséget, mivel te is ott voltál, mikor megfogant. Valóban nagyon nehéz a helyzeted, biztosan kétségbe vagy esve. Muszáj őszintén beszélnetek róla. Minden oldalról, nagyon őszintén. A döntés joga mindenképp a nőé. Őt sem irigylem és neked sem könnyű.
2010. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/128 anonim ***** válasza:
84%
miért bánná jobban, ha fia lenne? Bírom az ilyen értelmes hozzászólásokat...
2010. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/128 anonim ***** válasza:
74%

Védekeztetek? Ha igen, hogyan?


Ha csak nem direkt átejtés történt (pl. a nő készakarva nem vette be a tablettát, hogy teherbe ejtesse magát), akkor KETTEN vagytok felelősek a történtekért. A szex kockázatos dolog, 100 százalékos védekezés nincs. A nő sem tehet arról, hogy teherbe esett, feltehetőleg egy instabil kapcsolatban ő sem így akarta. Én megértem őt, ha nem akar abortuszra menni, én is ódzkodnék tőle, és nem vetetnék el egy gyereket csak azért, mert az apja kénye-kedve épp úgy kívánta,hogy ne legyünk együtt. Elhiszem, hogy nem akartad, de ha a nő megtartja a gyereket, és gerinces ember vagy, nem tűnhetsz el csak úgy, csak mert nem vagytok együtt. Ha mégis így teszel, akkor meg végképp nincs beleszólásod abba,hogy mit tesz a magzattal. Szexeltél, vállald a következményeit. (Sajnállak egyébként, még ha nem is úgy tűnik - de érted, mit akarok mondani???)


Itt egyes férfiak gyakran sajnáltatják magukat, hát nem tudom, apám (házasságban születtem) ellavírozott 20 évig úgy, hogy nyomorult pénzekkel szúrta ki a szemünket, azt sem rendszeresen. És amikor rendesen dolgozott,és akkor hivatalosan vontak tőle, az is pár ezer ft volt. Amit önszántából küldött, az meg jelképes, rongyos 1-2 ezer ft volt. Úgy hogy néha nem tudom, itt miről beszélnek, hogy a fizetésük x hányadát elszedik, aki meg akarja úszni, úgyis kiskapuzik.

2010. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/128 anonim ***** válasza:
47%
azért egy pici élet ne egy volt pár civakodásán múljon:S tudod, hogyan vetnek véget a terhességnek? egy magzatot összeroppantgatva kiszívnak egy csövön át...:S ha nem vagy elég érett ahhoz, h gyereket akarj, védekeznetek kellett volna!
2010. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/128 anonim ***** válasza:
92%

egyet értek egy fentebb íróval.

Szépen vegyetek egy új tesztet és legyél ott.

Lehet, hogy kitalálta

2010. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/128 anonim ***** válasza:
84%

Gusztustalan egy némber a volt barátnőd, talán jobban meg kellett volna gondolnod kivel rakod össze magad és kivel szexelsz védekezés nélkül ráadásul.

Sajnos nem nagyon tudsz már mit tenni, mert ha belemész ebbe a zsarnok kapcsolatba előbb-utóbb úgyis ki fogsz belőle menekülni, ha apa leszel, ha nem, ha meg nem békülsz ki vele szintén a kezében vagy.

Valahogy meg kéne rá próbálni hatnod, esetleg a szüleivel beszélni és elmondani, hogy ezzel zsarol, hátha lebeszélik róla, vagy kibékülsz vele kamuból, megvárod míg elveteti és lelépsz. Igazándiból meg is érdemelné ez a nőnek nem mondható női ivarú egyed.

Csak a magzat nem tehet a ti kettőtök oltári hülyeségéről ez a szörnyű benne.

Talán ebből tanulsz majd.

2010. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!