Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiklimax, a kisfiára meg...

Férfiklimax, a kisfiára meg átragadt? Már csak a fejünk fogjuk.

Figyelt kérdés

Párom 25,az apja 50.Kitalálták,hogy nekik motor kell,nem is akármilyen...Leendő anyóssal egyszerre fogjuk a fejünk,hogy ezek megzakkantak,páromnak motoros balesete is volt elég csúnya,én meg irtozom a motoroktól.Én érzelmileg,leendő anyós anyagi résszel próbálja lebeszélni őket felváltva.


Mivel lehetne lebeszélni őket?Páromnak nincs rá jogsija se még,bár ez nem fogja meghatni sztem.Túl sok baleset van motorral,ott a kocsi mindkettőnek,az miért nem jó már?Nincs kedvem végignézni:S

Ötlet?


2010. máj. 31. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,szerintem hagyd rá a francba,férfi,tudod mindig okosabb.......,úgysem tudsz vele mit kezdeni,minél jobban tiltakozol,annál jobban akarja majd.....
2010. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd már, ha van rá pénz és nem is fog hiányozni akkor hagy élje már az életét. Én nő vagyok de egy pasi kedvéért sem tenném tönkre az álmaimat. Pl kiskorom óta az USA-ba szeretnék utazni hosszú időre. Ha jönne egy pasi aki azt mondaná, hogy ne menjek, nevetve kidobnám.
2010. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 czibles ***** válasza:
87%

azért van egyre több motoros baleset az utakon mert egyre több a motoros is. a balesetek száma nem egyforma mértékkel nő a motorosok számával.

50éve amikor nem volt ennyi kocsi és a mai viszonyokat összehasonlítva ma sokkal több autó baleset van.

(ebben nem vagyok biztos, de szerintem) a balesetek többségében az a motoros a hibás, aki városban 120al megy egy keréken és csak meg mutatom, hogy ki is vagyok én és mit tudok. nah mármost ha a párodat és apját ilyennek látod és nem meg a nyugodt kényelmesen a motorozás miatt motorozik, akkor valahogy megértelek, de nem beszélném le őket akkor sem, bár nem tetszésemet kifejezném.

2010. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 A kérdező kommentje:

ismerem annyira páromat,hogy idegbeteg ha vki nem ugy vezet ahogy szerinte jó,néha még kocsiban is félek mellette,pedig én is imádok 160al menni ahol nincs rendőr...

de tudom hogy vezet,2 éve autóbalesete is volt,de nem tanul belőle

2010. máj. 31. 12:20
 15/82 anonim ***** válasza:
84%
ha az anyagiak nem tartják vissza, akkor meg fogja venni... apám is msot akar motort... 53 évesen. nincs rá jogosítványa és kb 3 héttel ezelőttig rettegett a gondolattól is. hagyd rá. és szabd feltételnek, h oké, h motor, de akkor jogosítvány is. mellesleg az egész hoppárét apámnál az egyik ismerős fiú váltotta ki, aki besöpört egy nagymotorral és fejtegette, hogy mennyire jó a sebesség és nem volt balesete... közöld, hogy bár nem papírral megy a gép, attól még ragaszkodsz a jogosítványhoz... azért az kicsit lejjebb viszi talán a lelkesedést.
2010. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
29%
Szegény srác jól besz0pta... nem elég h az anyja ilyen uralkodó, mindent jobban tudó és lekorlátozó fapin@, még a barátnője is...
2010. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 A kérdező kommentje:

anyás fapin@

látszik h érted nem aggódik senki..

2010. máj. 31. 13:03
 18/82 anonim ***** válasza:
15%
A 11.43-as vagyok.Az aggódás,és a korlátozás között szerintem óriási különbség van!És én is úgy gondolom,minél jobban tiltanak valakit valamitől,annál inkább érdekli.Lsd. a férjemet(igaz,Ő 14 éves kora óta motorozik).Megmaradt a motor,lett gyerek.És elhiheted nekem,hogy ésszel motorozik.Ha vadulni akar,kimegy a pályára,hogy biztonságos keretek között repeszthessen.
2010. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, ez kib@szottul nem aggódás. Hányan motoroznak azt semmi bajuk! Még ha bázisugrani akarna vagy vmi... de ez csak egy rohadt motor!!! Ez nem aggódás, hanem rá akarod kényszeríteni az akaratod rá, és azt akarod, hogy azt csinálja, amit te mondasz. Az anyjával együtt! Gusztustalan dolog
2010. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 A kérdező kommentje:

ha tudnám hogy tud magára vigyázni,nem ellenezném ennyire


de tudom hogy nem tud,nem semmiért volt pár éven belül motorral és kocsival is balesete,méghozzá ugy hogy ő nem vezetett a körülményeknek megfelelően

2010. máj. 31. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!