Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiklimax, a kisfiára meg...

Férfiklimax, a kisfiára meg átragadt? Már csak a fejünk fogjuk.

Figyelt kérdés

Párom 25,az apja 50.Kitalálták,hogy nekik motor kell,nem is akármilyen...Leendő anyóssal egyszerre fogjuk a fejünk,hogy ezek megzakkantak,páromnak motoros balesete is volt elég csúnya,én meg irtozom a motoroktól.Én érzelmileg,leendő anyós anyagi résszel próbálja lebeszélni őket felváltva.


Mivel lehetne lebeszélni őket?Páromnak nincs rá jogsija se még,bár ez nem fogja meghatni sztem.Túl sok baleset van motorral,ott a kocsi mindkettőnek,az miért nem jó már?Nincs kedvem végignézni:S

Ötlet?


2010. máj. 31. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 BlackSword ***** válasza:
89%
Jó, bocsi, nem tudtam, hogy értesz hozzá... Viszont akkor sincs igazad... Nem lehet valamire ráfogni, hogy veszélyes, és azért ne csináld... Hidd el nekem, hogy minél jobban nyomod ezt, annál nagyobb lesz az ellenállás...
2010. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 A kérdező kommentje:
csak 2 hónapig kell kihuzni,utána megint hideg,olyankor ugyse vesz motort:D
2010. jún. 10. 12:32
 33/82 anonim ***** válasza:
50%

ha a kétévvel ezelőtti balesete nem győzte meg akkor szerinted bármi is megfogja? nem hiszem, h. hatásosabbat tudnál mondani, mint amit akkor átélt.

egyébként szerintem is túlzás, h. meg szeretnéd neki tiltani. (bocs)

2010. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:

Feminista vagyok, ergo nálam jobban senki nem tarja fontosabbnak a nő(k) érdekeit, mégsem értek 100 %-ban egyet a Kérdezővel.

Egyetértek, a párnak nem szabad a másik élete álmát meghiúsítani. Ha a kedvesem azt mondaná, hogy ne doktoráljak le, vagy ne szerkesszem a honlapomat, én is szakítanék. (De eleve olyan párt választottam, aki tiszteletben tartja a személyiségemet.) Ilyen szempontból hadd motorozzon a férjed. Persze akkor, ha cserébe Neked is lehet valamilyen "szeszélyed", kikapcsolódásod, idő- és pénzigényes (!) hobbid, amit a te párod elfogad,és a gyakorlatban is támogat.,pl. ha elmégy, természetes, hogy ő van a gyerekkel.

DE jogos szempont, hogy a Kérdező, főleg ha gyereket is vállalnak együtt, nem akar sérült, horribile dictu, halott párt. Ilyen szempontból van joga korlátozni a párja szabadságát, ha az káros, veszélyes dolgot akar tenni. Egyik ismerősöm hivatásos katona, ki akart menni Irakba, felesége azt mondta,OK, de akkor elválik. A srác nem ment. Másik ismerősöm Afganisztánba készül, remélem, a barátnője meg fogja akadályozni.

De azt Nektek kell eldönteni, hogy a párod esetében a motorozás mennyire veszélyes. Láthatod, sokan száguldanak gond nélkül2 keréken.

Elvben nekem is tetszenek a motorok, néha járok is motoros találkozókra, de az az igazság, én se repesnék az örömtől, ha kedvesem motorozni akarna. Haverunk is nagyra volt a motorjával, aztán balesetet szenvedett, igaz az ő hülyesége miatt. Nem lett nagy baja, de lehetett volna. Szóval ehhez tényleg észnél kell lenni.

2010. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 A kérdező kommentje:

ő is állitott már többször választás elé...mehettem volna fél évre angliába nagyonjó pénzért dolgozni,ő semmiképp nem tudott volna velem jönni,maradtam,mert kérte...másoddiplomámat ország másik végén levő egyetemen akartam letenni,hisztizett,hogy legyen már jó valamelyik közelben levő is (bár olyat csak ott tanitanak,meg egy mégmesszebb levőben),engedtem,végülis ez is érdekel...


még nem a férjem,gyerek sincs,de tőle nem is lesz ha megveszi,láttam már motorosbalesetet ahol a pasi derékban kettétört...az hogy más nem sérül meg,nem biztositék arra hogy ő sem fog...

bőven elég,hogy kocsival megy,képes volt fullegyenes úton fejreállitani a kocsit,tudom hogy vezet,tudom miért nem akarom

már csak benne kell tudatositani,hogy amig velem van,ő max kis műanyag gyerekmotorra fog ülni...

2010. jún. 10. 15:32
 36/82 anonim ***** válasza:
72%
A feminista válaszadó vagyok. Úgy látom, akkor ez valahol bosszú is. Legalább a tanulmányi céljaidból nem lett volna szabad engedned.
2010. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 A kérdező kommentje:
nem bosszú,egyszerű féltés
2010. jún. 10. 15:42
 38/82 anonim ***** válasza:
19%

Addig nem érti meg a félelmeidet amíg neméli át őket. Szörnyű mikor az embert felhívják hogy a szeretted valamilyen kórházban fekszik te meg rettegsz mikor ismét előkerül az amiért a baleset is volt. Egyszerűen találj ki valami olyan hobbit magadnak amitől a haja is égnek áll s szépen hangoztasd a családban, hogy te mennyire akarod és persze jó drága is legyen meg veszélyes. Nem kel igazából nekivádnod csak légy nagyon meggyőző s addig csináld míg e nem gondolkok rajta. PL: vadvizievezés

Amikor több napja vitatkozik veled s tiltja ülj le vele s mond el, hogy mit is érzel valólyában, így talán jobban megérti.

2010. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 A kérdező kommentje:

hmm,ez jó,ez tetszik,végre használható ötlet

köszönöm

2010. jún. 10. 15:56
 40/82 A kérdező kommentje:
még a vadfvizi evezés is tökéletes,ugyis utálja a természetes vizeket:D
2010. jún. 10. 15:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!