Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiklimax, a kisfiára meg...

Férfiklimax, a kisfiára meg átragadt? Már csak a fejünk fogjuk.

Figyelt kérdés

Párom 25,az apja 50.Kitalálták,hogy nekik motor kell,nem is akármilyen...Leendő anyóssal egyszerre fogjuk a fejünk,hogy ezek megzakkantak,páromnak motoros balesete is volt elég csúnya,én meg irtozom a motoroktól.Én érzelmileg,leendő anyós anyagi résszel próbálja lebeszélni őket felváltva.


Mivel lehetne lebeszélni őket?Páromnak nincs rá jogsija se még,bár ez nem fogja meghatni sztem.Túl sok baleset van motorral,ott a kocsi mindkettőnek,az miért nem jó már?Nincs kedvem végignézni:S

Ötlet?


2010. máj. 31. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járunk, annyi, hogy a férjemnek nem kell hozzá az após, egyedül is akarja. Sajnos nem tudom lebeszélni, de közbeszólt a sors, mert a pénzt ki kellett fizetnünk, ami erre volt szánva. De ettől még nem kerültem el a kérdést, csak eltolódott. Arra jöttem rá, hogy azért nem jó lebeszélni, mert ez mégiscsak az Ő VÁGYA, még ha veszélyes is. Ha állandóan erre gondol, de te akadályozod, előbb utóbb rád haragszik majd, hogy neki ez nem lehet, pedig nagyon szeretné. Megértelek téged is 100 %-ban, de belegondoltam, hogy nekem sem lenne jó, ha valaki próbálna lebeszélni a saját vágyaimról.

Most is mindig azt hallgatom, hogy milyen jó idő van, úgy motoroznék egyet, most meg már sajnálom, hogy nem teheti.

2010. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 A kérdező kommentje:
pénz megvan rá bőven...már csak mi vagyunk az akadályok...de legalább leendő anyóssal ebben fixen egyetértünk...
2010. máj. 31. 11:22
 3/82 anonim ***** válasza:
71%

Figyi,egyetértek az elsővel,felnőtt férfi,csak még jobban felhúzod,ha ellenzed.Ha engem próbálnának meg lebeszélni az álmomról csak azért is megcsinálnám.Nem értem,mire jó az,hogy emberek korlátozzák egymást.Ok,hogy félted de nem öt éves már.

Ha volt már balesete,akkor tudja mivel jár és talán ezentúl majd jobban odafigyel.És ha megvannak az anyagiak,akkor meg kár ilyenért cirkuszolni.

2010. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
67%

Jóhogy! Nekem is nagyapámnál kezdődőtt a kocsimánia meg a kotor, párszor le is repültem az útról:D

24/F

2010. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
77%
kotor=motor
2010. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 A kérdező kommentje:
kocsival semmi bajom,alig 1 éve vette meg az "álomkocsiját"...de az biztonságosabb...
2010. máj. 31. 11:39
 7/82 anonim ***** válasza:
72%
Sztem semmivel.Az én férjem azért dobta ki az előző barátnőjét,mert azt mondta a csaj:vagy motor,vagy gyerek.A csaj repült,a motor maradt(a sógorom,a sógor fia,apósom,mindenki motorozik).3 évvel ezelőtt jöttünk össze a férjemmel,én is kaptam motoros cuccot,azóta együtt megyünk(nagy motorról van szó).2 évvel ezelőtt megszületett a kisfiunk,úgy tűnik,ő is motor mániás lesz.A férjem már vett is neki egy kis benzines motort(POCKET BIKE-ot).
2010. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:
szerencsére kettejükön kivül mindenki ellenzi,páromat két ember tudja befolyásolni,én meg az anyja,és most nagyon egyetértünk az anyjával...
2010. máj. 31. 11:49
 9/82 anonim ***** válasza:
65%
De miért akarod te korlátozni őt?Milyen jogon?Most te mit szólnál ahhoz,hogy szeretnél elutazni mondjuk Isztambulba két hétre,erre a párod azt mondaná,nem,szó sem lehet róla,nem mehetsz,veszélyes,robbantanak,lőnek,"öngyilkos merényelnek",de te nagyon szeretnéd.Vigyázz,nehogy aztán te is repülj,mint az előző példában:P
2010. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:
példa jó,volt már olyan hely,ahova menni akartam,de mivel ő nem volt hajlandó velem jönni,ezért én se...kompromisszum...
2010. máj. 31. 11:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!