Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiklimax, a kisfiára meg...

Férfiklimax, a kisfiára meg átragadt? Már csak a fejünk fogjuk.

Figyelt kérdés

Párom 25,az apja 50.Kitalálták,hogy nekik motor kell,nem is akármilyen...Leendő anyóssal egyszerre fogjuk a fejünk,hogy ezek megzakkantak,páromnak motoros balesete is volt elég csúnya,én meg irtozom a motoroktól.Én érzelmileg,leendő anyós anyagi résszel próbálja lebeszélni őket felváltva.


Mivel lehetne lebeszélni őket?Páromnak nincs rá jogsija se még,bár ez nem fogja meghatni sztem.Túl sok baleset van motorral,ott a kocsi mindkettőnek,az miért nem jó már?Nincs kedvem végignézni:S

Ötlet?


2010. máj. 31. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
84%
Igazából akkor ellenezhetnéd, ha nem volna rá pénz, illetve, ha máshonnan, sokkal fontosabb helyről vonná el. Ez a veszély nem áll fenn, ő nagyon szeretné, pénze megvan rá, igazából más beleszólásod nagyon nincs, max kinyilvánítod a nemtetszésed. Mert itt józan okot nem tudsz mondani, csak azt hogy te nem akarod. Gondolom előbb jogsit akar rá szerezni, nem csak úgy randalírozni bele a vak világtalanba. Nézd végül is ez nem egy kategória azzal, hogy alkoholizál, szerencsejátékozik vagy ilyesmi. Ha neki ez a vágya, vagy hobbija vagy akármi és anyagilag mehet ,akkor hagyd .
2010. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 A kérdező kommentje:

ha nagyon akarnék,kereshetnénk annak a pénznek jobb helyet is,albérletben élünk

de amig normális keretek között,addig egyikőnk se szól hogy mit vesz a másik,tavaly 2millio volt a kocsija,rossz szot nem szoltam rá



de a motor más...és ugyis lebeszéljük,csak ugy kell,hogy ő is ezt akarja...

2010. máj. 31. 17:24
 23/82 anonim ***** válasza:
60%
Ha "úgyis"lebeszélitek,miért kellett a kérdést kiírnod?Most már én is azt mondom,hogy szegény pasi.Nem túl jó kilátások a jövőre nézve...
2010. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
73%
Hát a helyedben én is lebeszélném, egyesült erővel anyóssal karöltve. Nem azért mert nekem így tetszik, HANEM SEMMI KEDVEM MEGHALNI AZ ÚTON VÉTLENÜL EGY ILYEN ELMEBETEG MIATT, AKI AZ AUTÓJÁT IS ÜTI VÁGJA ÉS KÉPTELEN A KRESZ SZABÁLYAIT BETARTVA KÖZLEKEDNI. Talán győzd meg azzal, hogy semmi kedved a temetőbe vagy a börtönbe járni hozzá, mert a vezetéshez való tehetsége kevesebb a nullánál, ha magára nem gondol, legalább az úton közlekedő vétlen áldozatokra gondoljon.
2010. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 A kérdező kommentje:

a kérdés nem az volt,hogy lebeszéljem-e,mert egyértelműe igen,hanem hogy MIVEL?


aki ellenzi,az majd gondoljon erre,ha egy páromhoz hasonloan vezető miatt balesetet szenved,és maradandó baja lesz,vagy közeli ismerőse/rokona marad ott,mert egy felelőtlen idegbetegen vezető embert hagytak kibontakozni


imádom őt,támogatom mindenféle önmegvalósitási tervét,de nem azt amiben meg is halhat..

utolsónak köszönöm

2010. jún. 1. 06:28
 26/82 A kérdező kommentje:

közben jött egy árviz,örültünk ha kocsival lehet közlekedni,igy pár hétig nem lesz téma


de mivel lehet tartósan meggyőzni?

2010. jún. 10. 09:34
 27/82 BlackSword ***** válasza:
71%
Semmivel nem fogod tudni meggyőzni... Szerintem ne is próbálkozzatok vele, mert csak azt fogjátok elérni, hogy egy "görcs marad benne" Feltehetőleg normális férfi, és mint minden normális érfi jobban gyerek marad, mint egy nő... Ez az egész aparátus amit fel akartok vonultatni ellene csak dacot fog szülni, és kb ovis szintű veszekedéseket... Az nem érv, hogy az autó biztonságosabb... De a saját lakással esetleg lehet operálni, hiszen biztosan vágyik ő ia a biztonságra... Ráadásul egy pasinak mindig kell valamit bütykölnie -ez ilyen belső kényszer- és akkor inkább egy motor legyen az... Ha mégis megveszi, akkor inkább néha hallgasd meg, és bólogass együttérzően még ha felét sem érted annak amit mond, vagy ha melegben szerel vigyél le neki valami hideget... Csúcsszuper leszel...
2010. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 A kérdező kommentje:

kocsit bütykölgeti sokat,ahhoz már én is értek,nem kell ugy bologatnom,hogy nem tudom mit ebszél (bár jobb fajta kocsit csak szervizben lehet csináltatni,itthon max olajat tud cserélni:D)

megoldás lehet az apján keresztül lesz...ha leendő anyós megtiltja hogy vegyen a férje,akkor már a kisfiának sem lesz olyan érdekes

keressenek biztonságosabb hobbit...

2010. jún. 10. 10:32
 29/82 anonim ***** válasza:
4%

Nézd, ha szerinted az a normális, hogy mindenképpen egyenlően mondjatok le a vágyaitokról, amit te kompromisszumnak nevezel, hát akkor hajrá, küldj neki naponta motorbalesetes videókat, vagy a régi balesetéről képeket, ha van. Annak semmi értelme, hogy azt szajkózd neki, hogy eszetlen és gyerekes és nem tud jól vezetni, mert annak csak az lesz az eredménye, hogy eszetlenül fog száguldozni és hamar meg lesz a baj, ahogyan azt te szeretnéd, már csak azért is, hogy igazad legyen. Szurkolok a párodnak, hogy mielőbb észbe kapjon és lelépjen mellőled, neki már van egy zsarnok a családjában, nincs szüksége még egyre. Egyszerűen el akarjátok venni tőlük, hogy valaminek örülni tudjanak az életben - az apa lehet, hogy utoljára még kipróbálná magát (tény, hogy a kapuzárási pánik jele ez), a párod meg keresne valamit, amivel levezethetné az egész napos gürizést, amivel a te kényelmedet is megteremti...

Ja, és amit művelsz, az nem aggódás, mivel semmi okod aggódni, a motor még nincs meg, ellenben vészmadárként károgsz.

2010. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 A kérdező kommentje:

nem ő teremti meg a kényelmemet,többet keresek mint ő...


mikor aggódjak,mikor már megvan a motor? hát azt már nem...


ott a kocsi,eddig jó volt,legyen ez után is,arra is lehet rengeteg pénzt költeni (költ is,ezzel nem ellenkezek),azzal is lehet rengeteget babrálni...

2010. jún. 10. 12:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!