Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiklimax, a kisfiára meg...

Férfiklimax, a kisfiára meg átragadt? Már csak a fejünk fogjuk.

Figyelt kérdés

Párom 25,az apja 50.Kitalálták,hogy nekik motor kell,nem is akármilyen...Leendő anyóssal egyszerre fogjuk a fejünk,hogy ezek megzakkantak,páromnak motoros balesete is volt elég csúnya,én meg irtozom a motoroktól.Én érzelmileg,leendő anyós anyagi résszel próbálja lebeszélni őket felváltva.


Mivel lehetne lebeszélni őket?Páromnak nincs rá jogsija se még,bár ez nem fogja meghatni sztem.Túl sok baleset van motorral,ott a kocsi mindkettőnek,az miért nem jó már?Nincs kedvem végignézni:S

Ötlet?


2010. máj. 31. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy nagyon szerethető, aranyos férfi, de a vezetési tudománya annyi, amennyi,akkor mivel szereti megóvja akár saját magától is.
2010. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 BlackSword ***** válasza:
69%

Na most azt csak a kérdező állítás alapján tudjuk, hogy az ő hibájából történtek ezek a bazesetek, és feltehetőleg -a logika szabályai alapján- ebben a kérdésben minimum plasztikázott az a kijelentés, hogy csak az őhibájából történtek ezek a balesetek... Hiszen a kérdező se hülye, hogy maga ellen beszéljen... Mivel nem voltam ott egyik balesetnél -és hogy lehettem volna ott- én úgy veszem azt a kijelentést, hogy nem hangzott el, mivel még a másik felet sem tudtuk meghallgatni... ergo én elhiszem neki, ha ő aztán elhiszi amit én mondok...

A vadvizi evezés és a bázisugrás veszélyes és extrém sport, de a motorozás... ÁHHH, ne már... Rengetegen motoroznak, és nem lesz semmi bajuk... És miből gondolod, hogy nem tanult az esetekből???

Remélem hamarosan rájön, hogy mellényult, és nem a királylányt kapta, hanem agy zsarnokot...

2010. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
35%

Az a zsarnok teszi a több pénzt az asztalra. Tavaly kiperkált 2 millát a pasi autójára.

Fölöttem is zsarnokoskodhatna már valaki, bexart az autóm.

2010. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy "fullegyenes úton is fejre tudta állítani az autót"

- ennyi a vezetési tudomány.

Van ilyen ismerősöm nekem is , megkértem, hogy szóljon, hogy mikor megy utcára, akkor én bezárkózom.

2010. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
64%

Jajj hagyjuk már. Az én anyám is ilyen, hogy folyton apám vezetését kritizálja, hogy ő a hibás, meg baleset meg fsz tudja, csak akkor azt nem értem, hogy miért jött ki feketén fehéren mindig, hogy nem volt hibás, sőt. Anyám abba belemagyarázta, hogy apám figyelmetlen, hibás stb. hogy egy részeg fószer beleszállt úgy, hogy ő épp kanyarodott (az egész mögötte lévő sor tanusította, hogy lassított, megállt, indexelt stb.) az meg repesztett, nem tudott megállni, mikor látta, hogy mások állnak, ezért záró vonalnál előzött és beleszállt apámba aki épp kanyarodott (volna). Magyarul beleszállt egy részeg száguldozó aki záróvonalat lépett át, és akkor még erre is azt mondja anyám, hogy apám tehet róla.


Tudod ezért nem hisszük el ezeket a hülyeségeket, hogy egyenes úton is fejre áll, meg csak az ő hibája.


Szegény lánynak biztos komplexusai vannak, az anyósával együtt aztán próbálja leszabályozni a pasiját, hogy jobban érezze magát. Ha merő jóindulatból tenné, akkor elmondaná, hogy félti stb. és elfogadná a döntését utána, nem eldöntené, hogy a felnőtt férfira majd ő rákényszeríti az akaratát.


Tudod, hogy milyen, eddig is ilyen volt, és ha ez érdekli, akkor keresni kell olyat, aki megfelel, nem a jelenlegitől elvenni az álmait, csak azért, mert te hülye vagy! Mert mint mondtam, ha a jóindulat meg az aggódás vezérelne csak, akkor nem élnél ilyen gusztustalan módszerekkel!

2010. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó, te vagy lusta vagy végigolvasni, vagy nem érted, hogy mit olvasol.
2010. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 A kérdező kommentje:

nem plasztikázott,ugy állitotta fejre a kocsit,hogy senki az égegyadta világon nem volt körülötte,még egy kisegér se,nemhogy kocsi,vagy kanyar vagy jég,egyszerűen fáradtan kocsibaült,hiába kértem,hogy inkább aludjon nálam (még akkor otthon lakott),de ő menni akart,megszokásból fél kézzel vezet,sosem vallotta be de gyanitom elaludt...még a biztositonak se lett szolva,annyira az ő hibája volt...



nincsenek komplexusaim,csak ő abból nem ért,ha azt mondom neki,hogy "féltelek,ne csináld"...nem a te válladon zokogott órákon át a kocsisbaleset után,hogy ő nem tud magára vigyázni,miért engedtem el...csak sajnos gyorsan felejt,én meg nem...

2010. jún. 11. 13:46
 58/82 anonim ***** válasza:
73%
12:58-as: tudod, a lányka azt írja ő ki nem álhatja motorokat, viszont az is írja, hogy a kedves pasija még kocsival is fejreáll, a többmilás kocsit mégis megvette neki, nem? egyik szava üti a másikat! a féltené, akkor akkor kocsit se vett volna neki, mert olyan barom módon vezet, annak az se való! a motor miatti ellenszenve dominál, nem a féltés. és változatlanul gusztustalan dolog
2010. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 A kérdező kommentje:

kocsival semmi bajom,alig 1 éve vette meg az "álomkocsiját"...de az biztonságosabb...


nem én vettem,ő magának (bár tény ha fizetnie kell egyéb dolgokat mint lakbér rezsi és hasonlok,akkor nem tudja megvenni)

és kocsival azért van kevesebb bajom,mert német kocsi,strapabiró,ha azzal fejre is áll,karcolás nélkül száll ki mint legutóbb...anyagi kár az jelentős volt,de ő nem sérült meg...

2010. jún. 11. 13:55
 60/82 A kérdező kommentje:

Véletlenül találtam meg a kérdésem,rég nem jártam erre.


Ez egy több mint 2 éves kérdés,és végül nem tudtam megakadályozni hogy motort vegyen,el kellett utaznom 1 hétre,megvette.

Lassan 1 éve hogy kómában fekszik,tavaly M3-ason egy vétlen autóssal frontálisan ütközött,az autós meghalt,őt hozták ki vétkesnek.

Remélni lehet,de ha fel is ébred,már csak vegetálás lesz.

Próbálok új életet kezdeni.


Íme, a sok "nem szabályozható le senki" válaszadónak a tanulság.Van amikor mégis jobb lett volna...

2012. aug. 22. 15:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!