Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiklimax, a kisfiára meg...

Férfiklimax, a kisfiára meg átragadt? Már csak a fejünk fogjuk.

Figyelt kérdés

Párom 25,az apja 50.Kitalálták,hogy nekik motor kell,nem is akármilyen...Leendő anyóssal egyszerre fogjuk a fejünk,hogy ezek megzakkantak,páromnak motoros balesete is volt elég csúnya,én meg irtozom a motoroktól.Én érzelmileg,leendő anyós anyagi résszel próbálja lebeszélni őket felváltva.


Mivel lehetne lebeszélni őket?Páromnak nincs rá jogsija se még,bár ez nem fogja meghatni sztem.Túl sok baleset van motorral,ott a kocsi mindkettőnek,az miért nem jó már?Nincs kedvem végignézni:S

Ötlet?


2010. máj. 31. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
100%
Tanulságos történet.Részvétem
2012. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
A 7. válaszoló vagyok.Igazán sajnálom!A véleményem az,hogy a sorsát-sajnos-senki nem kerülheti el.Az én férjem azóta is motorozik,és szeptemberre várjuk a 3. gyerekünket.Azért a reményt soha nem szabad feladni,remélem,hogy felépül!Egy kis biztatásnak:apukám(68 éves) 1 hónapja esett le a padlásról,0% eséllyel vitték a műtőbe(koponyaalapi törés,agyzúzódás),a műtét közben agyvérzést kapott.Most már rehabilitációs intézetben van,nem bénult le,totál képben van,tiszta az agya,már csak erősödnie kell,és sokat gyógytornázni!Ha egy 68 éves ember szervezete képes ilyen szintű regenerálódásra,akkor a párodnak is sikerülnie kell!
2012. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
Abban, hogy hogy beszéld le, nem tudok tanácsot adni, azonban az érdekelne, hogy az autóban miért nem félted, ha azt mondod idegbeteg, ha valaki nem úgy megy előtte, ahogy ő szeretné? Gondolom akkor nem megy lassan a kocsival. Autóval is lehet nagyokat karambolozni, úgy, hogy ottmarad az ember. Én inkább a vezetési stílusa miatt félteném és ebben tök mindegy, hogy motorral közlekedik vagy kocsival, ha idegbeteg módjára megy. Egyébként nagyon gyűlölöm az olyan vezetőket, akik türelmetlenek a másikkal szemben és csak hajtanák a kocsit. Az ilyenek okozzák nagy részben a baleseteket. Inkább erről beszéld le.
2012. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Jesszusom, most olvastam csak az utolsó hsz-edet, nem néztem, hogy ez már ilyen régi kérdés.... :(

Igazán sajnálom.

2012. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
0%

Egy 25 éves pasi azért nem kisfiú.:D

Kocsival is sok baleset van, ha nem akarja mindenáron feszegetni a korlátait akkor semmi baja nem lesz.

Amúgy én annyit mondanék, hogy két személyes motort vegyen, meg nekem hozzá pluszban bukósisakot, és imádnám ha vele mehetnék.:D

2012. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
Utolsó:a párja 1 éve kómában van...vett motort,és karambolozott.A 6. oldal alján van a kérdező kommentje.
2012. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 A kérdező kommentje:

Se motort,se autót nem fog már venni,legeslegjobb esetben tolószéket vezethet,mert a lábai lebénultak,annyira megsérült a gerince.

De a felébredés is akérdéses,nemhogy a mozgás.

27 éves,erős volt a szervezete,most már nem az,gépek tartják életben.


Annak aki szerint az autó se biztonságos: ha ez a baleset autó autó ellen van,akkor ma reggel nem egyedül ébredek,mérnök vagyok,ütközést számítógépen végigfuttatva kisebb sérülésekkel meguszta volna mindenki.Igy egy halott és egy félhalott. (szélvédőjében landolt,ezért halt meg a sofőr.Ha autóval megy bele,tompit annyit hogy csak megsérül)

2012. aug. 23. 08:09
 68/82 anonim ***** válasza:
Jézusom... Utolsó vagyok, ne haragudj, nem néztem se a kérdés idejét, se a hozzászólásokat, első oldalt elolvastam, a többihez fáradt voltam. Így ezt tudva egészen más.. Sajnálom ami történt, és a válaszom hangvételét is.
2012. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
Te jó ég, nagyon sajnálom, ez egy tragédia. :((((
2012. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:

Huh. Nagyon sajnálom.


Annyit megkérdezhetek, hogyan tudott egy autópályán frontálisan ütközni? Szembe hajtott a forgalommal, vagy átrepült a szalagkorláton?

2012. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!