Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiklimax, a kisfiára meg...

Férfiklimax, a kisfiára meg átragadt? Már csak a fejünk fogjuk.

Figyelt kérdés

Párom 25,az apja 50.Kitalálták,hogy nekik motor kell,nem is akármilyen...Leendő anyóssal egyszerre fogjuk a fejünk,hogy ezek megzakkantak,páromnak motoros balesete is volt elég csúnya,én meg irtozom a motoroktól.Én érzelmileg,leendő anyós anyagi résszel próbálja lebeszélni őket felváltva.


Mivel lehetne lebeszélni őket?Páromnak nincs rá jogsija se még,bár ez nem fogja meghatni sztem.Túl sok baleset van motorral,ott a kocsi mindkettőnek,az miért nem jó már?Nincs kedvem végignézni:S

Ötlet?


2010. máj. 31. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
Jobban van már?
2012. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem írtam túl rég,semmi nem változott azóta.


hogy tudott frontálisan ütközni? Rendőrségi jelentés szerint kb 240-el ment,amikor lankadt a figyelme,és megingott alatta a motor,másik sávba átment,közben át is fordult,és lendületből beleszállt a motor elejével a kocsi elejébe.A motort a két első ülésről szedték ki.Anyósülésen senki nem ült.

Frontálisank mondom,mert két jármű eleje ütközött,lehet nem így szabályos mondani ha egy irányba haladók közül az egyik valamiért szembefordul és a másikban landol.

2012. aug. 27. 15:23
 73/82 A kérdező kommentje:

Olvasom egyébként azt a kérdést ahová belinkelte valaki az enyém.

Remélem a kérdező barátnője nem jár úgy mint én.

2012. aug. 27. 15:24
 74/82 anonim ***** válasza:

Istenem:( Nagyon sajnállak, kitartást. Vársz rá, vele maradsz, vagy azóta már nem 'foglalkozol' vele?'

Kitartást:(

2012. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem, nagyon sajnálom, ami történt, neked sok erőt az újrakezdéshez!
2012. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 A kérdező kommentje:

Jóideig reménykedtem hogy felébred,felépül,és minden a régi lesz.

De több orvos mondta meg,hogy legeslegjobb esetben is felébred,és 24 órás ápolásra fog szorulni,fizikailag kb mint egy kisbaba.szellemileg pedig meg sem tudják mondani mennyire sérült,bár ez attól is függ mennyi ideig nem ébred fel.Ahogy telik az idő,egyre kisebb az esély.


Idő volt mig eldöntöttem,de mivel egy otthonban fog feküdni ha fel ébred egyszer,igy bár látogatom gyakran,de mint párról lemondtam,magam miatt muszáj túllépnem ,bár más nincs,de rá próbálok úgy tekinteni mint egy jó barátra.Pszihológus segit,hogy menjen.

Kimondani már ki tudom,tudok beszélni a dolgokról,bár ide névtelenül könnyebb,lassan de biztosan túlleszek a örténeteken.

2012. aug. 28. 08:17
 77/82 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon sajnálom:(

Ilyenkor derül az ki,hogy Te tényleg ismerted. Ezért nem akartad engedni, persze Te lettél lehurrogva.

Pedig nem banya voltál, csak egyszerűen ismerted, és tudtad, hogy baleset fog történni.

=( Sajnálom. Tanulságos történet, és nem mindig van igaza annak amit itt 100%-ra felpontoznak...

2012. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 A kérdező kommentje:

Nem hittem akkor sem az itt motort favorizálóknak,hogy ne korlátozzam,csak elkövettem azt a "hibát",hogy egyedül hagytam,és volt alkalma.

Bár felnőtt ember,saját pénzzel,ha felette állok,akkor is megveszi,maximum kikötözni tudtam volna...

Sokáig gondolkodtam hogy lett volna-e esély lebeszélni,de nem érzem magam hibásnak,ő döntése volt,ahogy az is hogy száguldozik.

Aminek azóta örülök nagyon,hogy nem vállaltunk gyereket,vagy ez nem gyerekvállalás után történt.

2012. aug. 28. 09:41
 79/82 anonim ***** válasza:
63%

Remélem minnél előbb találsz egy Férfit.

Rá már hiába vársz,nem a Te hibád, ennyit tehettél..

2012. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
80%
Ez jó, hogy nem érzed magad hibásnak, nem is vagy az. Jó hallani, hogy kezdesz beletörődni abba, amibe szinte lehetetlen, a jövődre nézve remélem sok öröm fog érni.
2012. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!