Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiklimax, a kisfiára meg...

Férfiklimax, a kisfiára meg átragadt? Már csak a fejünk fogjuk.

Figyelt kérdés

Párom 25,az apja 50.Kitalálták,hogy nekik motor kell,nem is akármilyen...Leendő anyóssal egyszerre fogjuk a fejünk,hogy ezek megzakkantak,páromnak motoros balesete is volt elég csúnya,én meg irtozom a motoroktól.Én érzelmileg,leendő anyós anyagi résszel próbálja lebeszélni őket felváltva.


Mivel lehetne lebeszélni őket?Páromnak nincs rá jogsija se még,bár ez nem fogja meghatni sztem.Túl sok baleset van motorral,ott a kocsi mindkettőnek,az miért nem jó már?Nincs kedvem végignézni:S

Ötlet?


2010. máj. 31. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
21%
Csináljatok egy gyereket és akkor annak jó pár évig előírhatod, hogy mit csináljon, meg mi biztonságos.
2010. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 BlackSword ***** válasza:
52%

Ez a csinálj te is valami veszélyeset, inkább butaság, mint használható ötlet... Nem hülye a párod, hogy ne jöjjön rá, hogy ez csak egy trükk... Elég népszerűtlen leszel... De elmondom neked mégegyszer, mert látom nem érted... A MOTOROZÁS NEM VESZÉLYES!!! Ha nem engeded neki... Felénk van egy mondás: A gyereket kiküldheted a cirkuszból, de a cirkuszt a gyerekből soha... De pszihológiára átvíve a példát lesz benne egy eléhetetlen vágy,és egy rossz tiltás, amit veled fog összekapcsolni... a többi veszekedéseiteknél is elő fog kerülni... nyugi, ha most nincsenek... ne aggódj lesznek... és ezt sokszor a fejedre fogja olvasni, hogy bezzeg a motor...

És még jó szándékkal írok mindig...

2010. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
23%

Értem a jó szándékodat.Köszönöm a szeretteim, gyerekem, unokám nevében, hogy egy rosszul és veszélyesen vezető emberrel kevesebb lesz az úton.Attól még, hogy nem vezet gyilkos járművet, a párod lehet jó és kedves ember.Sőt.

Neked sok sikert a lebeszéléshez.

2010. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
3%
Fapina.
2010. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 A kérdező kommentje:

azért érdekes,hogy 27 válaszból összesen 1 válaszolt a tényleges kérdésre,2-3 elfogadta és helyeselt,a többi meg közölte hogy hülye vagyok,nemkéne...nem volt kérdés,hogy lebeszéljem-e vagy sem,nincs olyan indok amitől elállnék ettől a szándékomtól...

tegnap mutogattam neki vadvizievezéses videókat,meg boltokat hogy hol lhetne beszrezni kelléket,meg hogy kis mozgás neki sem árt...

meresztgette a szemeit:D

2010. jún. 11. 10:05
 46/82 anonim ***** válasza:
12%
Te vagy a hónap okos nője.Nálad a pont.
2010. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim válasza:
19%
Szerintem meg semmi "érdekes" nincs benne! Én nem csodálkoznék a helyedben, hogy ennyien leugattak. A párodat meg az isten mentse meg tőled! Szép napot, jó áskálódást, szerveződést anyóspajtással!
2010. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
59%
Majd rájön milyen is ő meg anyós, ha anyós majd ellene is szervezkedni kezd, meg őt is leszabályozza...
2010. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
22%

11:39

Ha azt leszabályozásnak hívod, hogy nem asszisztál a párja öngyilkos hobbijához, akkor lehet, hogy többen szeretnénk leszabályzósok lenni.Tudsz-e olvasni? Volt motorral balesete, saját hibából, volt autóval balesete, saját hibából.

És ha ezután lé kerül egy élő ember is?Vagy a Szaharában motorozna?

2010. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
23%
lé : elé
2010. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!