Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki hogy még...

Szerintetek ciki hogy még szüleimnél lakom?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy soha nem volt pénzünk, bár lehetett volna. Apám mindig egy makacs ember volt, 25 éve uyganabban a gyárban a dolgozik ahol ro@@dt keveset keres, kb havi nettó 250 ezret és Pesten lakunk. De nem akar már kilépni régen sem akart. Ennyivel nem tudott engem se és a nővéremet sem eltartani ygerekkoromban. pámnak 5 végzettsége van azt hozzáteszem , elektronikai műszerész, technikus, plc, programozó. autóbuszvezető, villanyszerelő. Szinte midnehez ért tehát ha elmenne egyéni válallkozónak már milliomos lehetnék. De midn1. Én 24 éves vagyok, dolgozok havi 130 ezret keresek nettóban de ebből egy albérlet nem telik ki. Annyit még hozzáteszek hogy, panelakásban lakunk, és itt is születtem 1 szobás kis lakásban laktunk 10 éves koromig utána költöztünk el 2 szobás lakásba, MAi napig nem lett felújitva, tehát 15 éve ugyanugy néz ki, mint amikor dieköltöztünk, tehát kis lyukban élek és éltem mindig is. Peidg oylan jó lett volna ugrándozni egy családi házban, állatokat tartani, játszani. Ami meglehetett volna de apám makacssága és hogy nem törödöm a családommal, apénzzel, és stb. Apám szive szerint már 8 éevsen leküdött volna dolgozni. Na midn1 tehát panelban lakunk, Nem aza tipikus hogy szülői nagy családi ház, aztán a fiatal gyerek, önálló lesz aztán elköltözik átmeneti panellakásba, de mindig visszatérhet a családi házba. Na az én esetemnél nincs igy. 25 leszek nemsokára, barátnőm soha az életben nem volt, bevallom cikinek tartom azt hogyha idejön hozzám, panellakásba, székem sincs csak egy. Butorok sincsenek ez már megint egy másik téma.. Szoval igy szerintetek ciki szülökkel együtt élni, és gy hogy gyujtom azta 130 ezret is abbol elrakok midnen honapban 40 ezret a Többiiből élek. Valszeg. soha nem fogok elköltözni, mert egy ház 30-40 milliótól keződik. HA levonjuk azt hogy keresek 200 ezret mondjuk ha nem költöm el, akkor is vagy 30 év :D:D:D.D 30 év mulva már minek elköltözni?55 évesen?:D:D El nem tudom képzelni hogy hoygan a búbánatban lehet megoldani hogy 6 év lehessen venni egy átlag házat 40 milliósat . hogy a gyerekkori élméynemet szabadságérzésemet kitudjam élvezni , meg oda már barátnőt hívni. KI hoygan csinálja? Akinek van családi háza? Hogyan? Hoygan lehet 6-10 év alatt szülői segitség nélkül, hitel nélkül, és midneféle nélkül elérni hogy az embernek legyen? Sehogy... Legfelejjbb ha kimegy az ember külföldre. De akkor se nagyon. Ehhez nettó 2 milliót kéne keresni, hogy lehessen venni.
2017. máj. 17. 22:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 A kérdező kommentje:
Akkor szakadjak ketté. az egyik felem dolgozzon másik felem tanuljon.:D:D de visszatérva az eredeti témráa dolgozok van kerestem de nem annyi, amennyiből fenn tundék tartani egy lakást ennyi.
2017. máj. 19. 17:50
 62/79 anonim ***** válasza:

Takarodjál már, azt csinálsz amit akarsz, és kész....

Semkit nem érdekel mit csinálsz.... komolyan és állitólag Te "férfi" vagy... haha....

2017. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 A kérdező kommentje:
Utolso takarodj el innen te. Mindenki azt ir amit akar. Dolgozz inkábbb. Idi@a
2017. máj. 19. 19:12
 64/79 anonim ***** válasza:

Nem rég érkeztem le a nyaralómba, a Balaton parton. A csajommal nem sokára, romantikus vacsora lesz.......

Neked jó siránkozát a putriba....

2017. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 A kérdező kommentje:
TUNJ MÁR INNEN EL!! Örülük vagy pénezd trollkodj máshol. fogadjunka a kb 20 váalszolobol 15 te vagy... menjél el.. akkro a ynaralodba. ujgazdag p@@rszt.
2017. máj. 19. 19:22
 66/79 anonim ***** válasza:

Brühühühü.... ne legyél feszült... nekem volt tököm és megcsináltam, Neked nincs tököd, Te nekem dolgozol 130.000.-ért. :D

Küldjek képet? :D

2017. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:

,,Ki fiizetne ki egy érettségivel nem rdnelkező renelkező embernek 200 felett?" apád fizetéséről volt szó, de látom az emelt magyar érettségi szövegértésed is jeles lett.


,,Anyám levan százalékolva te érthetetlen" aki le van százalékolva az nem = azzal hogy munkakerülő:D Ha anyád nem dolgozik akkor az azt jelenti hogy nem akar dolgozni, ha le van százalékolva az pedig hogy egészségügyi okból kevesebb a munkaképessége de ilyenkor kap egy bizonyos összeget havonta.


,,Menjek esti vagy levelező egyetemre? Ami roha@@t nehéz?" Vagy elmész normálisan egyetemre és dolgozol hétközben és hétvégén:) de ez meghaladja agyi kapacitásod ezek szerint... nem tudod felfogni hogy van aki így csinálja...


,,Irigylem ezeket ezeket az embereket" na ez a baj hogy irigykedsz, és mást nem.

,,nekem is azota lehetne életem meg karrirerem" most meg már nem lehet mivel apád most keres ennyit nem 3 éve... hagyjál már.

,, Pénzből lehet mindent abból lehet építkezni, abból lehet élni, abból lehet tanulni, abból lehet örömet boldogságot szerezni" elég szánalmas a gondolkodásod. Ezért van államilag támogatott egyetem hogy aki képességei alapján képes rá az ingyen elvégezheti és még kap támogatást is...


,,ha lenne nálam 1 millió tudnék csinálni 1 millió 300 ezret belőle, mert értek hozzá"

Hát ezen jót kacagtam:D ez nagyon jóó:DDDDD mesélj még efféle kacagtató dolgokat:D

Dolgozol X éve és 1 milliód nincs, de te értesz a pénzhez... Akkár figyelj 100 ezerből csinálj 130-at majd 130ból csinálj 166-ot. Ha értesz hozzá sima ügy.

2017. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 A kérdező kommentje:
És aki nem képes Egyetemet végezni? Nem mindenkinek kötelessége. Kellennek a szakmunkások is. El vagytok szállva. Ha nem lenne szakmunkások akkor nyaraló se lenne a balatonon mert nem lenne kőműves ki felépíteni.
2017. máj. 19. 19:47
 69/79 anonim ***** válasza:

Te még annak se vagy jó....

Vágnám kifele az ilyen sirankozó munkást....

2017. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:

A kőművesed csak állna, mint Bálám szamara mérnökök, statikusok, vegyészek... nélkül, mert nem mit, mivel és nem tudná hogyan, hova.


De a lényeget még mindig nem érted és nem a diplomán volt a hangsúly, csak te vekengsz rajta, hogy szerinted anélkül nem lehet sokat keresni.

2017. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!