Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki hogy még...

Szerintetek ciki hogy még szüleimnél lakom?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy soha nem volt pénzünk, bár lehetett volna. Apám mindig egy makacs ember volt, 25 éve uyganabban a gyárban a dolgozik ahol ro@@dt keveset keres, kb havi nettó 250 ezret és Pesten lakunk. De nem akar már kilépni régen sem akart. Ennyivel nem tudott engem se és a nővéremet sem eltartani ygerekkoromban. pámnak 5 végzettsége van azt hozzáteszem , elektronikai műszerész, technikus, plc, programozó. autóbuszvezető, villanyszerelő. Szinte midnehez ért tehát ha elmenne egyéni válallkozónak már milliomos lehetnék. De midn1. Én 24 éves vagyok, dolgozok havi 130 ezret keresek nettóban de ebből egy albérlet nem telik ki. Annyit még hozzáteszek hogy, panelakásban lakunk, és itt is születtem 1 szobás kis lakásban laktunk 10 éves koromig utána költöztünk el 2 szobás lakásba, MAi napig nem lett felújitva, tehát 15 éve ugyanugy néz ki, mint amikor dieköltöztünk, tehát kis lyukban élek és éltem mindig is. Peidg oylan jó lett volna ugrándozni egy családi házban, állatokat tartani, játszani. Ami meglehetett volna de apám makacssága és hogy nem törödöm a családommal, apénzzel, és stb. Apám szive szerint már 8 éevsen leküdött volna dolgozni. Na midn1 tehát panelban lakunk, Nem aza tipikus hogy szülői nagy családi ház, aztán a fiatal gyerek, önálló lesz aztán elköltözik átmeneti panellakásba, de mindig visszatérhet a családi házba. Na az én esetemnél nincs igy. 25 leszek nemsokára, barátnőm soha az életben nem volt, bevallom cikinek tartom azt hogyha idejön hozzám, panellakásba, székem sincs csak egy. Butorok sincsenek ez már megint egy másik téma.. Szoval igy szerintetek ciki szülökkel együtt élni, és gy hogy gyujtom azta 130 ezret is abbol elrakok midnen honapban 40 ezret a Többiiből élek. Valszeg. soha nem fogok elköltözni, mert egy ház 30-40 milliótól keződik. HA levonjuk azt hogy keresek 200 ezret mondjuk ha nem költöm el, akkor is vagy 30 év :D:D:D.D 30 év mulva már minek elköltözni?55 évesen?:D:D El nem tudom képzelni hogy hoygan a búbánatban lehet megoldani hogy 6 év lehessen venni egy átlag házat 40 milliósat . hogy a gyerekkori élméynemet szabadságérzésemet kitudjam élvezni , meg oda már barátnőt hívni. KI hoygan csinálja? Akinek van családi háza? Hogyan? Hoygan lehet 6-10 év alatt szülői segitség nélkül, hitel nélkül, és midneféle nélkül elérni hogy az embernek legyen? Sehogy... Legfelejjbb ha kimegy az ember külföldre. De akkor se nagyon. Ehhez nettó 2 milliót kéne keresni, hogy lehessen venni.
2017. máj. 17. 22:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy te meg a közgáz, ne már!


250-ből saját lakásban nagyon jól meg lehet élni, főleg ha már a gyerekek is felnőttek és ehhez még csak el se kell szedni a pénzüket, elég ha a saját ktgeiket állják.


Ott a probléma hogy az igényeid és a kereseted köszönőviszonyban sincs egymással, a pénzügyekhez meg egyáltalán nem értesz.


40 milliós ház kérlek nettó 400-zal is irreális vágyálom.

Épeszű ember kicsiben kezd, nem vállalja túl magát, s később léphet tovább is.

2017. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:

Kerdező! Kerlek válaszold meg ezt a kérdést:

Tegnap óta kaptál egészen használható ötleteket, merre indultál el? Elindultál valamelyik úton? Tettél valamit tegnap óta, hogy jobban élj?

2017. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"40ezret félreraok ritkán.. ha tudok 25ezer forint a rezsi. 30 ezer forint a kaja el is ment...."


Hát akárhogy számolom, 40+25+30 az csak 95 ezer forint. Van 35 ezer forint "hiány".


Másrészt 25 a rezsi? Én laktam panelban, több ismerős is ott lakik, 2-3 szobás panelokban 30-35 ezerre kijön a teljes rezsi, nálunk 40 felé csak nagyon extra hidegben ment. De ha meg te fizeted a rezsit, akkor apádéknak kellene egy vagon pénze legyen, szóval nem értem ezt a nagy nélkülözést.

2017. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 A kérdező kommentje:
Ha nekem lenne 5 szakmám én 100 ezreket keresnék.
2017. máj. 18. 16:30
 25/79 anonim ***** válasza:
50%

25 éve uyganabban a gyárban a dolgozik ahol ro@@dt keveset keres, kb havi nettó 250 ezret és Pesten lakunk


-ez nem kevés. azért tűnik annyinak, mert Anyád ül a babérjain és igy persze, hogy nehezebb.

2017. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 A kérdező kommentje:
Anyám le van százalékolva.
2017. máj. 18. 16:45
 27/79 anonim ***** válasza:

Kerdező! Kerlek válaszold meg ezt a kérdést:

Tegnap óta kaptál egészen használható ötleteket, merre indultál el? Elindultál valamelyik úton? Tettél valamit tegnap óta, hogy jobban élj?

2017. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
26: És mennyi a rokkantnyugdíja?
2017. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:

Nagy a csend :)

Erre nem kapsz választ sosem.

Könnyebb kifogásokat gyártani mint tenni valamit is.

2017. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:

A nővéred veletek lakik? Négyen alszotok egy szobában?

Mennyit keres a nővéred?

2017. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!