Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha a ballagásom ra nem...

Ciki ha a ballagásom ra nem jönnek a szüleim?

Figyelt kérdés
Csak a mamám, tesóim, gyerekeik, meg sógorom jön. Ez nagyon ciki? A szüleim nem tudnak eljönni mert nem egészségesek és nem tudnának.

2017. jan. 31. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. :)
2017. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Egyáltalán nem az. Ne azzal törődj mások mit szólnak, de egyébként is miért érdekelne mást, hogy kivel jössz? Nem rájuk tartozik. Valaki számon kéri rajtad és beír neked egy egyest vagy mi? :D
2017. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mraz Ariston Simon ***** válasza:
100%
A kérdésben benne a válasz. Nem, eü. gond abszolút érthető.
2017. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem voltak. De a csalad készítettek videót hogy lathassak ok is a ballagast
2017. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És a suliba mit mondjak majd? Miért nem jönnek?
2017. jan. 31. 14:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Eü. gondokra hivatkozz nyugodtan. Meg fogják érteni, hidd el. :)
2017. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Neked most komolyan az a legnagyobb bajod, hogy hogy add be a többieknek? Nem leszarod?
2017. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 holnaptegnapja ***** válasza:
30%

Jó na, egy kicsit bizti kínos lehet.


Pár nap, vagy hét és már csak Te fogsz rá emlékezni - a családon kívülről.


A többieknek teljesen igaza van !


Már most itt sincs senki aki ezért ....-nak néz.

Sőt.


Inkább örülj, hogy egy új korszakodba léphetsz :d ;)

Hajrá! :D

Ez meg hipp-hopp.


Épp tegnap összefutottam valakivel.

- Sziaaa, ....- őőőőőő- gondolkoztam.

- Pfu, ... honnan is ismerjük egymást?


Ez is kicsit égő, de láthatod.

Mindenki nem emlékezhet arra, hogy Te egyedül álltál ott.


Csak lesz valaki. :)

Fel a fejjel. :)

2017. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, miért kérdezgeti mindenki folyton, hogy ez vagy az "ciki"-e. Nem mindegy, ki mit gondol? Ki a fenének van köze ahhoz (és egyébként kit érdekel...?), hogy a te ballagásodra a te családodból kik jönnek el?

Én sosem tudtam, hogy másokhoz kik mentek, sosem érdekelt, sosem kérdeztem, és senkinek nem számoltam be arról sem, hogy hozzám kik jöttek el. (Én konkrétan nem hívtam senkit a középiskolás ballagásra, mert az egészet egy felfújt hülyeségnek tartottam, de ez én vagyok.)


Szóval: nem, nem ciki. Konkrétan a kutyát nem fogja érdekelni, mert mindenki saját magával lesz elfoglalva, nem a másikkal. És ez így normális. Ha meg valami elmeháborodott mégis ezzel törődne, az meg ott pukkadjon meg. Mi a jelentősége...?

2017. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, inkább szomorú, hogy így alakult.


De lesz körülötted család, az a fontos. Mindenki más is meg fogja érteni, ha elmondod, hogy betegek. :(

2017. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!