Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki? Vagy mi...

Szerintetek is ciki? Vagy mi bajuk van?

Figyelt kérdés

Adott egy család, 2 szülő, több felnőtt gyerek, akiknek gyerekeik vannak. Nem roma család, de mivel a 2 szülő ingyenélő alkesz, ezért romának vallották magukat, ezért a kisebbségi önkormányzat támogatja őket.

Szóval nem romák, de pénzért, kajáért azok lettek.

Most viszont van egy buli, azt a roma önkormányzat szervezi, ahová a gyerekeket várják. Az én gyerekeim is menni akarnak. De itt jön a bibi. Anyóspajti szerint ez ciki, mert mi nem vagyunk romák. De ha ő roma ( márpedig ezt állítja), akkor a párom és a gyerekek is, nem?

Amúgy a faluban élő összes gyerek mehet, mindegy hogy roma e vagy sem.

Plusz meghívták a 2 nagy gyerekemet a falusi karácsonyra, ahová a testvéreiket is várják, mert a faluért tett munkájukat ajándékkal díjazzák.

Anyós erre elkezdte terjeszteni, hogy nincs pénzem ajándékra, kajára, ezért elviszem őket oda, hogy legyen egyáltalán ajándék. Meg hogy én is roma akarok lenni, mert az a menő.

Nekem semmi bajom senkivel, míg az normális velem. Nekem a legjobb barátom is roma.

De nekem szőke hajam van, kék szemem, hipófehér bőröm, német felmenőim vannak. Ha akarnék se tudnák roma lenni. A gyerekeim is így néznek ki, csak kettőnek barna szeme van.

A pénzről meg annyit, hogy nem ezeken a programokon fog múlni, tele lesz e a fa alatt vagy sem. Mindössze a gyerekeimet várják mindkét helyre.

Szerintetek is ciki, hogy elmegyünk? Nem kellene?

Egyáltalán foglalkoznátok azzal, hogy a nincstelen, alkesz anyósotok mit mond?

Még annyi, hogy alapjában jó volt a kapcsolatunk. Hátbatámadott, megbocsájtottam. Ezt eljátszottuk háromszor, majd negyedjére betelt a pohár. De annyira, hogy a párom sem akarja látni az anyját.

Ez nem egy anyós-szidó topic, mindössze véleményekre, tanácsokra lennék kíváncsi.


2016. nov. 23. 20:36
 1/3 ALAK Józsi válasza:
Ez gáz, beraknám valami otthonba mert ez kész.. Részvétem hogy a rokonod
2016. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
;-)) Ezen jót röhögtem. Köszi! Hála az égnek ritkán látom.
2016. nov. 23. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyerekek szívesen mennének? Ha igen, akkor menjetek el, az anyós pletykáin meg nevess egy jót, mást ne reagálj rájuk. Mindenki azt gondol, amit akar, ha ismerik őt, nem fogják komolyan venni.

Miért akarnál neki megfelelni? Gondolom, fontosabb neked, hogy a gyerekeid jól érezzék magukat.

2016. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!