Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy tizennyolc...

Nagyon ciki, hogy tizennyolc évesen megkértem anyát, hogy jöjjön el velem holnap?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először nőgyógyászhoz, bevallom, hogy félek, mert ez az első. Ezért megkértem a nevelőanyámat, hogy jöjjön el velem. De az egyik ismerőse anyának megjegyezte, hogy elég ciki, hogy tizennyolc évesen anyának kell elkísérni, mert ez azt jelenti, hogy önállótlan vagyok.

2016. nov. 21. 17:47
1 2 3 4 5
 1/50 Anonymus012 válasza:
96%

Szia!

Nem nő vagyok,de szerintem abszolút nem ciki.

Ez szerintem pont az a dolog,ami egy eléggé kényes dolog egy nő életében és a támogatás mindenképp jól jön.

2016. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
82%

szerintem ez még belefér, nem kell emiatt aggódnod, az első nőgyógyász azért stresszes.

egyébként mit gondolsz, más dolgokban mennyire vagy önálló?


mert ha ez ennyire bánt, akkor lehet, hogy beletalált valamibe ez a gonoszkodó megjegyzés

2016. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:
96%
Ez csak lelki beallitottsag kerdese. Csomoan nehezen viselik az ilyen stresszes helyzeteket, ezert ertelemszeruen egy kozelallo szemely jelenlete noveli a biztonsagerzetet. Es hat kit hivjon az ember ilyen esetben, ha nem az edesanyjat?:)
2016. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
95%
Ez csak azt bizonyítja milyen jó a kapcsolat közöttetek,megbízol benne számítasz rá. Nincs ezzel semmi baj.
2016. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
98%

Ki nem sz*rja le mit mond más?

Anyád ismerőse foglalkozzon a saját dolgával, mert semmi köze ahhoz, hogy nevelőanyáddal mit csináltok közösen. Vannak akik ordítoznak, verekednek, de akad akik közösen elmennek nyaralni, programot szerveznek. Ti együtt nőgyógyászhoz mennek. Ennyi.

2016. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
98%
Én 23 éves vagyok és soha nem voltam egyedül nőgyógyásznál. Az egyik legkiszolgáltatottabb helyzet, szeret ha előtte és utána is valaki eltereli a figyelmemet róla.
2016. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
96%

*szeretem.

Van akit szülni is az anyukája kísér. Nem ciki.

2016. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Felnőttként azt mondom, nem is lenne szabad kíséret nélkül mennie senkinek, mert megalázóan viselkedhetnek veled. Nem tudom dicsérni a magyar rendelőket, mindig kéne legyen ott hozzátartozó.
2016. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
98%

Egyáltalán nem ciki.

Én elmúltam 30, és múltkor beteg voltam, anyukám eljött velem. Nem azért, mert egyedül nem tudok, de minek mászkáljak egyedül, ha rosszul vagyok, amikor van, aki szívesen eljön velem.

2016. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem ciki, és nem azt jelenti, hogy önállótlan vagy. Inkább irigyek, hogy ilyen jóü a kapcsolatod a nevelőanyukáddal.
2016. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!