Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy tizennyolc...

Nagyon ciki, hogy tizennyolc évesen megkértem anyát, hogy jöjjön el velem holnap?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először nőgyógyászhoz, bevallom, hogy félek, mert ez az első. Ezért megkértem a nevelőanyámat, hogy jöjjön el velem. De az egyik ismerőse anyának megjegyezte, hogy elég ciki, hogy tizennyolc évesen anyának kell elkísérni, mert ez azt jelenti, hogy önállótlan vagyok.

2016. nov. 21. 17:47
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
17%
Én nem járok nőgyógyászhoz. Egyszer voltam, még 6 éve, de olyan rossz volt. Az asszisztens nyanya nagyon bunkó volt. Szerintem irigy volt rám.
2016. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
83%
Mire volt irigy? Én ezt nem értem... A kiszolgáltatott helyzetedre, amivel senki nem cserélne? Vannak bunkó orvosok, és asszisztensek, de nyilván a saját egészségünk fontosabb, mint a lelkizés. Ez nem jó felfogás, mert a rákszűrés igenis fontos, és ha azt akarod, hogy bájosan viselkedjenek, akkor inkább menj másik dokihoz, ha tudsz, akkor magán dokihoz. Tudom, hogy kellemetlen, de sajnos ez ilyen. :/ Az lenne a fura, ha valaki élvezné. 6 évente legalább egyszer kéne, mert ha gond van, időben tudják kezelni. Ne így legyen, de azért én a helyedben félnék a rák gondolatától...
2016. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
20%
Két napja ragozzátok a piñatémát?!
2016. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
72%

Hát én a "kedves ismerősöm" ott helyben vágtam volna nyakon.1.Mi köze hozzá?

2.kíváncsi lennék hogy mikor ő ment elsőnek nőgyógyászhoz,egyedül ment -e?:)

Természetes hogy parázok, elsőnek mindenki izgul.Inkább ez azt jelenti hogy jó-bizalmas kapcsolatban vagy az édesanyáddal,aminek csak örülni lehet.

Tudod a vélemény olyan mint a... mindenkinek van,de senki nem kíváncsi a másikéra.

2016. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Nem az édesanyám, az édesanyám itthagyott öt éves koromban.
2016. nov. 22. 19:37
 46/50 anonim ***** válasza:
24%
:'( Szegény! Sajnálom! Akkor a nevelőanyukád?! :'((( De legalább szeret. <3 Ugye?
2016. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Igen. Bár kicsit szigorú, de sok szeretetet kapok tőle.
2016. nov. 22. 21:17
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
Ha joban vagy nelevo anyádal és te szeretnéd hogy elmennyen veled ő meg szivesen elkisér akkor mitöl lenne ez ciki ? A kedves ismerösnek meg közölni kell hogy ne üse bele az orrát más dolgába.
2016. nov. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, és a legutóbbi alkalommal én is megkértem anyukámat, hogy kísérjen el, mert féltem, mit fog mondani az orvos, és ha rossz hírt kapok, akkor kellett volna valaki, akire tudok támaszkodni. Vérvételre meg pl. a mai napig csak kísérettel megyek el, mert mindig rosszul leszek közben, szóval nincs ebben semmi gáz.
2016. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Na elmentetek már végre?
2016. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!