Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy tizennyolc...

Nagyon ciki, hogy tizennyolc évesen megkértem anyát, hogy jöjjön el velem holnap?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először nőgyógyászhoz, bevallom, hogy félek, mert ez az első. Ezért megkértem a nevelőanyámat, hogy jöjjön el velem. De az egyik ismerőse anyának megjegyezte, hogy elég ciki, hogy tizennyolc évesen anyának kell elkísérni, mert ez azt jelenti, hogy önállótlan vagyok.

2016. nov. 21. 17:47
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egyáltalán nem megalázó nőgyógyászhoz menni, nem is igénylem a kíséretet, de semmi baj nincs azzal, ha te nevelöanyáddal szeretnél menni és nem önállótlan dolog, egyszerűen neked így esik jól és kész.
2016. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
96%

1 -nevelőanyád az ismerőseinek minek mesél a te nőgyógyászati vizsgálatodról?

2 -a rendelőbe úgysem mehet be veled, a váróba meg szokás kísérettel menni.

2016. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Nem mesélt, én kérdeztem meg tőle, hogy eljön e velem, akkor jegyezte meg az ismerőse, hogy nem gondolom, hogy elég ciki, hogy tizennyolc évesen nem tudok elmenni egyedül nőgyógyászhoz
2016. nov. 21. 18:44
 14/50 anonim válasza:
94%
Szia szerintem nincs ezzel semmi gond én 21 vagyok és már voltam párszor meg nyilván leszek is még de ha úgy lenne hogy anyukám nem dolgozik és ráér simán elhivnám magammal mert igazából ez egy olyan dolog amit ki mással tudnál megbeszélni mint vele
2016. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki, de nem hiszem h bemehet veled. Annak idején anyámat se engedték be velem
2016. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Hogy anyukad veled megy nem gaz.

Hogy az ismerős belepofazik, nagyon gaz.

2016. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

sajnos még nagyon sokszor fogsz olyan emberekkel találkozni, akik szemét megjegyzésekkel próbálják majd megkeseríteni az életedet. Szerintem az emberek fele ilyen!Tehát amit tenni tudsz, és persze nehéz, hogy nem veszed magadra azokat a dolgokat, amikkel IDEGENEK akarnak bántani, és éled az életedet. Ha te úgy érzed jobban magad, hogy van veled valaki, akkor nyugodtan hívj el magaddal valakit. Amúgy bemehet a rendelőbe az, akit te beengedsz. Nem egyszer látom, hogy nőgyógyásznál a férj is bemegy. Az egy dolog, hogy az orvos kérhet valamit, de neked is van ebbe beleszólásod!!! Ha szemétkedik az orvos, akkor meg menj máshová.

Pontosan tudom, milyen fiatal lányként elmenni a nőgyógyászhoz, még felnőtt nőként is éreztem magam rosszul ilyen helyzetben. Szóval ha úgy érzed, van, akiben megbízol, akkor egyrészt szerencsés vagy, másrészt teljes nyugalommal hívd el magaddal, ettől még nem vagy önállótlan. Mi, emberek, nem szeretünk minden helyzetet egyedül megoldani, néha kell a segítség.

2016. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
12%
Inkabb az "ciki", hogy 18evesen meg ezt a szot hasznalod. Velem mai napig neha eljon, ha nagy gond miatt megyek.:) 22N
2016. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
92%
32 éves bátyámmal a felesége jár fogászatra. Ez van, senkinek semmi köze hozzá.
2016. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy ciki. Idősebb vagyok mint Te, velem is gyakran édesanyám jön el, vagy a barátom. Nincs ebben semmi ciki, és egyetértek azokkal, akik azt mondják, kiszolgáltatott helyzetben vagy, jó ha valaki elkísér.
2016. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!