Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy tizennyolc...

Nagyon ciki, hogy tizennyolc évesen megkértem anyát, hogy jöjjön el velem holnap?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először nőgyógyászhoz, bevallom, hogy félek, mert ez az első. Ezért megkértem a nevelőanyámat, hogy jöjjön el velem. De az egyik ismerőse anyának megjegyezte, hogy elég ciki, hogy tizennyolc évesen anyának kell elkísérni, mert ez azt jelenti, hogy önállótlan vagyok.

2016. nov. 21. 17:47
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
90%
21 vagyok es sokszor jött már el velem. Egyszer sem èreztem cikinek. Akkor se ereztem vna annak, ha mas megszól èrte.:) nem csak irigy h az o gyereke vagy akarkije nem hivja magaval?
2016. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
91%

szió

én pont ma voltam nődokinál, volt akit párja vagy barátnője kisért el

Szerintem az sosem ciki ha valakit elkísérnek akármilyen orvoshoz is megy az illető.

Fölleg, hogy ez az első ilyen vizsgálatod, pláne érthető ha nem szeretnél egyedül menni

2016. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
87%
24 évesen még velem jött anyukám, 30 fölötti nőknél is látom, hogy a párjukkal jönnek, szóval semmi gáz nincs benne. Anyukád ismerőse vagy tahó, vagy vele nem törődött az anyja és ez fáj neki.
2016. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az a nagyon gáz, hogy anyukád az ismerősével beszéli meg hogy mikor mész nőgyógyászhoz. Igazából anyukád úgysem lesz ott a vizsgálaton, sok értelme nincs annak, hogy ott lesz. Értem ezt úgy, hogy nem egy foghúzás ahol fogja a kezed. De ha téged megnyugtat akkor menjen.
2016. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 Templeton Peck válasza:
89%

Összezúztam 22 évesen a bokámba az ínszalagot, öregem vitt el dokihoz, mert ráállni nem tudtam :)

Ugyan nem vagyok nő, de ha valami komolyabb van, olyan embert más is szívesen lát maga mellett az ember akibe megbízik :) Azt meg, hogy a többiek mit gondolnak felejtse már el mindenki! 24F

2016. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
79%
én is anyummal mentem először, és azóta sem voltam egyedül egyszer sem kb, csak és kizárólag receptért. Ha vizsgálatt is van, a mai napig elcipelem magammal a férjem. Speciel 19 éves korom óta önellátó vagyok, 18 évesen is csak azért nem voltam, mert gimi mellett nem ment volna. Szóval a legkevésbé sem vagyok önállótlan, ez az egész nem erről szól. Jogodban áll félni tőle, és nagyon klassz, hogy ezt meg tudod osztani a nevelőanyukáddal. Még klasszabb, hogy el is megy veled. Elég ritkán látok egyedül nőt ott, mondjuk 90%-ban visznek valakit, szóval vagy a kerületünk 90%-a önállótlan, vagy az önjelölt pszichológus ismerős téved. Minden esetre csókoltatjuk, jó volna, ha nem ütné bele a görbe orrát abba, ami nem az ő ügye.
2016. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyáltalán nem ciki!! Az én első vizsgálatomnál is ott volt anyum!! sőőt még a párom és anyósom is(de senki bem jött be velem!) mert akkor állapították meg,hogy baba lesz :)
2016. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
85%
Férfiként mondom, hogy 1: Azt a kedves ismerőst oda küldeném el, ahová mindenki gondolja, ugyanis semmi köze mások életéhez, és nem lát bele mások családi kapcsolatainak mélységébe, tehát nincs joga véleményezni semmit. 2. A mai világban teljességgel érthető, ha valaki nem szeret egyedül orvoshoz menni, általában magasról leszaaarják a pácienst, tájékoztatás nuku, néha még az emberi viselkedés sem igazán játszik (aztán csodálkoznak az eü. dolgozók, hogy nincs megbecsültségük, hát némelyikre még a kutyámat se bíznám rá), szóval egy tapasztaltabb ember jelenléte sokat segíthet akár lelkileg, akár gyakorlati téren (pl. ha egy orvos nem világosít fel valamivel kapcsolatban, akkor ő rá tud kérdezni nála olyan dolgokra is, amik neked pillanatnyilag eszedbe sem jutnának). 3. Ha jó a viszonyotok a nevelőanyáddal, akkor becsüljetek meg minden percet, amit együtt tölthettek. Nekem nemrég halt meg édesapám 67 évesen, és most érzem igazán azt, hogy mit jelent az együtt töltött idő, meg az is, hogy már soha többé nem lesz itt mellettem, még akkor sem, ha esetleg a támogatására lenne szükségem. Úgyhogy ha neked jólesik, hogy elhívsz magaddal egy számodra fontos személyt, akkor ne foglalkozz mások megjegyzéseivel, úgysem tudnál mindenkinek megfelelni. Édesanyám is mindig elkísérte édesapámat a nagyobb orvosi vizsgálatokra, szerintem teljesen normális, ha elhívod magaddal azt, akit te fontosnak tartasz. Van, aki fogászatra sem megy egyedül, mások meg a legkomolyabb dolgokat is egyedül csinálják végig, de ez emberfüggő. Bár nekem férfi mivoltomból adódóan nincsenek ilyen jellegű tapasztalataim, de elhiszem, hogy néhányan félnek a nőgyógyásznál, vagy kínosnak érzik, hiszen a legintimebb testrészükben nyúlkál egy vadidegen, és ilyen esetben jól jöhet egy támogató.
2016. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
77%
Most nem azért, de miért kell lepontozni teljesen normálisan, segítő szándékkal megfogalmazott válaszokat? Valaki csak ettől tud elélvezni? Egy sor normális választ lepontozott valaki (vagy valakik), bármiféle indoklás nélkül. Sajnálom az ilyen lelkileg szegény embereket, meg így egyébként teljesen irreális százalékarányok jönnek ki az egyes válaszadóknál is, mert az idióta lepontozgatók miatt úgy tűnik, mintha valaki a rossz válaszai miatt lenne kevésbé hasznos válaszoló. Ebben a jelenlegi formájában a válaszolók és a válaszok százalékos értékelése teljesen életképtelen és abszurd, hiszen amint azt a példák mutatják, egyesek még a korrekt, segítő szándékú válaszokat is hajlamosak ész nélkül lepontozgatni. Így viszont a felhasználók toplistázása is értelmetlen, végső soron az oldal értelmessége kérdőjeleződik meg. Na mindegy, befejeztem az offolást, csak annak nincs értelme, hogy teljesen értelmes, nem sértő válaszokat is simán le lehet pontozni, és el lehet venni az emberek kedvét attól, hogy bármit is írjanak ide.
2016. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
75%
35 vagyok,de mindig a férjemmel megyek nőgyógyàszatra és fogàszatra, egyedül el sem mennék.
2016. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!