Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki hogy még...

Szerintetek ciki hogy még szüleimnél lakom?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy soha nem volt pénzünk, bár lehetett volna. Apám mindig egy makacs ember volt, 25 éve uyganabban a gyárban a dolgozik ahol ro@@dt keveset keres, kb havi nettó 250 ezret és Pesten lakunk. De nem akar már kilépni régen sem akart. Ennyivel nem tudott engem se és a nővéremet sem eltartani ygerekkoromban. pámnak 5 végzettsége van azt hozzáteszem , elektronikai műszerész, technikus, plc, programozó. autóbuszvezető, villanyszerelő. Szinte midnehez ért tehát ha elmenne egyéni válallkozónak már milliomos lehetnék. De midn1. Én 24 éves vagyok, dolgozok havi 130 ezret keresek nettóban de ebből egy albérlet nem telik ki. Annyit még hozzáteszek hogy, panelakásban lakunk, és itt is születtem 1 szobás kis lakásban laktunk 10 éves koromig utána költöztünk el 2 szobás lakásba, MAi napig nem lett felújitva, tehát 15 éve ugyanugy néz ki, mint amikor dieköltöztünk, tehát kis lyukban élek és éltem mindig is. Peidg oylan jó lett volna ugrándozni egy családi házban, állatokat tartani, játszani. Ami meglehetett volna de apám makacssága és hogy nem törödöm a családommal, apénzzel, és stb. Apám szive szerint már 8 éevsen leküdött volna dolgozni. Na midn1 tehát panelban lakunk, Nem aza tipikus hogy szülői nagy családi ház, aztán a fiatal gyerek, önálló lesz aztán elköltözik átmeneti panellakásba, de mindig visszatérhet a családi házba. Na az én esetemnél nincs igy. 25 leszek nemsokára, barátnőm soha az életben nem volt, bevallom cikinek tartom azt hogyha idejön hozzám, panellakásba, székem sincs csak egy. Butorok sincsenek ez már megint egy másik téma.. Szoval igy szerintetek ciki szülökkel együtt élni, és gy hogy gyujtom azta 130 ezret is abbol elrakok midnen honapban 40 ezret a Többiiből élek. Valszeg. soha nem fogok elköltözni, mert egy ház 30-40 milliótól keződik. HA levonjuk azt hogy keresek 200 ezret mondjuk ha nem költöm el, akkor is vagy 30 év :D:D:D.D 30 év mulva már minek elköltözni?55 évesen?:D:D El nem tudom képzelni hogy hoygan a búbánatban lehet megoldani hogy 6 év lehessen venni egy átlag házat 40 milliósat . hogy a gyerekkori élméynemet szabadságérzésemet kitudjam élvezni , meg oda már barátnőt hívni. KI hoygan csinálja? Akinek van családi háza? Hogyan? Hoygan lehet 6-10 év alatt szülői segitség nélkül, hitel nélkül, és midneféle nélkül elérni hogy az embernek legyen? Sehogy... Legfelejjbb ha kimegy az ember külföldre. De akkor se nagyon. Ehhez nettó 2 milliót kéne keresni, hogy lehessen venni.
2017. máj. 17. 22:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
100%
Apád is százezreket keres, egészen pontosan kettő és fél százezret... mégis azt mondod, ez kevés a végzettségéhez képest. Ezért kérdeztem, nem vagy-e diszkalkuliás, mert egészen elképesztő dolgokat jelentesz ki pénzösszegekről, mint ha fogalmad sem lenne róla, mennyi az.
2017. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
100%

Összességében arról van szó, hogy fele ennyi bevételből élünk, és mégis úgy értékelem, hogy mindenre van pénzünk és sikerült kigazdálkodni belőle a megfelelő méretű ingatlanokat is az évtizedek során.

Te pedig 2x (vélhetően 3x-4x!, mert még 2 ember bevételeiről nem nyilatkoztál) annyi családi bevétellel kijelented, hogy sose volt pénzetek....

Rajtad kívül mindenkinek egyértelmű ebben a topicban, hogy nem a bevétel a kevés, hanem képtelenek vagytok megfogni a pénzt, kifolyik a kezetek közül.

2017. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:

Kerdező! Kerlek válaszold meg ezt a kérdést:

Tegnap óta kaptál egészen használható ötleteket, merre indultál el? Elindultál valamelyik úton? Tettél valamit tegnap óta, hogy jobban élj?

2017. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:

Te már megkérdezted ezt, régebben, legalábbis nekem úgy rémlik. És akkor is hasonló válaszokat kaptál.

1. Minek kell csak és kizárólag saját lakásban gondolkodni? Már csak Magyarországon divat ez a saját lakás mánia, a legtöbb nyugati országban bérelnek.

2. Milyen jogon mutogatsz apádra? Ha meg annyira jól tudod, hogy mit kellene tennie, akkor meg tessék, meg lehet mutatni, hogy te hogy tudod csinálni!

3. Hogyan csináltam? Fogtam magam, kerestem munkát, volt amikor 2 helyen is dolgoztam egyszerre, és albérlet. Összeköltöztem több emberrel, így kerültem el otthonról.

4. Te magad is írod a külföldi munkát. Akkor te miért nem mész ki, ha szerinted olyan sokat keresnek külföldön?

5. Szerintem inkább nézz magadba egy kicsit, mert bele fogsz ebbe ragadni.

2017. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez olyan szánalmas hogy az hú:D


15 éve laktok egy lakásban és arról sírsz hogy milyen jó lett volna kertes házban lakni kutyákkal futkozni meg ilyenek mintha Pesten nem lett volna ilyenre lehetőség. Nem egy park van, és te meg már 14 éves korod felett úgyse fogsz kinn szaladgálni.


Apád ,,szar" fizetése 250 nettó ami magasan az átlag felett van, csak hogy tisztán láss az átlag 250 bruttó.

Anyád leszázalékolt tehát kap valamennyicske összeget tegyük fel az legyen 50e.

Ezáltal laktok 2 szobában egy lakásban 300 e. nettóból és azt mondod nincs pénzetek egy festést végbe vinni, meg neked is dolgozni kell és semmid nincs?:D


Elméletileg 130-at kapsz amiből 30 a kaja 25 a rezsi.

Akkor még mindig van 75e. forintod havonta. Ebből hogy nem lehet venni bútorokat meg rendbe tenni a szobád?

Azt meg hogy 25 e. forint a rezsi 2 szobára azt ne add be....

Nagyon harácsolsz a semmin kb, mert te se teszel semmit azért hogy kijuss onnan. Nem egy embert ismerek aki egyetem mellett dolgozik akár hét közben akár szombaton, de persze ez lemondásokkal jár de te elméletileg ki akarsz törni...


Szerintem ami a valóság hogy el vagy kényelmesedve. Elköltöd valami hülyeségre azt a pénz amit meg tudsz tartani bár szegények vagytok (2 szoba fenntartása 430 ezer nettóból), és könnyebb mondani hogy milyen jó lenne mint csinálni és mást okolni.

Ez a kérdés vagy full kamu vagy tényleg nagyon érdekes ember vagy, de akkor meg felesleges egyetemre menni.

2017. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:

,,Azt meg hogy 25 e. forint a rezsi 2 szobára azt ne add be...."

Esetleg a 2 szobára annyi, vagy felezitek mert nem mindegy hogy 25 ezer és te fizeted az egészet, vagy 50e. a 2 szoba ami pedig irreális.

De ha meg te fizeted az egészet akkor hogyhogy nincs pénzük a szüleidnek még mindig...

2017. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
100%
Te ostoba féreg, a múltkor is itt rinyáltál, hogy mekkora jó az érettségid. Ki nem szarja le? Miért nem tanulsz? 24 éves vagy, tanulhatnál munka után nyelvet otthon, vagy tanárnál heti 1-2 alkalommal, (az kb. 10-15ezer forint havonta), rinyálj csak tovább. Apád nem semmirekellő, kétszer annyit keres mint te, te vagy a semmirekellő élősködő aki a szülei nyakán él. Úgy kivágnálak mint macskát szarni.
2017. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 A kérdező kommentje:
Ki rinyált orábban? Nem kelett volan elvűllalni ygerekt 1 szobás lakosába!!. Anno. Én nem rinyálok hanem dolgozok. Ki fiizetne ki egy érettségivel nem rdnelkező renelkező embernek 200 felett? Mond már el öcsi? Tanuljak meg dolgozzok? Anyám levan százalékolva te érthetetlen,. . Ő nem keres,, 0 forintot, ő helyette keresek, már 4-5 éve.. Melllette hoygan a bűbánatba tanuljak?? Menjek esti vagy levelező egyetemre? Ami roha@@t nehéz? Reggel 8 ól délután 6ig melozom.. Örülök ha van szabadidőm. Olvatsam előbb pont a gykn akinek írtam is hoyg az apja keres 600 ezret és az anyja keress 400 ezret és most fognak egy vállalkozást létrehozni.. Irigylem ezeket ezeket az embereket. Anyám 10 éve nem dolgozik mert annak idején bvott tanulni, nem az apámat hibáztatom hanem az anyámat. És nem mostról beszélek hanem 10 évvel ezelőttiről, . Akkor sem volt pénzünk és most nicns, Anyám nem akart soha tanulni, csak gerincsérve lett, és ezért már segédmunkásnak sem veszik fel. Apám csak abban hibás, hogy 5 szakmával, kereshetne több száz ezret, nem most, hanem régen amikor ygerek voltam, és nekem is azota lehetne életem meg karrirerem. Tudod Pénzből indul ki minen,, Pénzből lehet mindent abból lehet építkezni, abból lehet élni, abból lehet tanulni, abból lehet örömet boldogságot szerezni, Tegnap mentem a buszon és r@@t diegesitő egy 20 éves kiscsajnak bmw x6-ossal meg x3-assal jár, ... biztos az apuci vette neki... Mert hoyg egy 16 milliós járgányt 20 évesen, nem lehet rá összegyűjteni az iz biztos. Inkább ezekenek szoljál be kedves válaszoló, és ne nekem aki dologzik és tisztességesen megkeresi azt a 130 ezret.
2017. máj. 19. 14:45
 39/79 A kérdező kommentje:
És hoyga fenébe tanulhatnék tanárnál??? Óránként kerül 5-10 ezerbe??? Normális vagy?. Te biztos egy ujgazdag ygerek vagy.. Ba@@ogasd azokat akik megérdmelik,, és apuci meg anyuci kifizeti nekia lakást meg a kocsit... aztán éljenek önálló életet.. utána.
2017. máj. 19. 14:48
 40/79 anonim ***** válasza:

Te nem kicsit vagy beteg.

Nyugi, ugyan hosszú várólistával, de van tb alapon is pszichológus.

2017. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!