Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagáltam a dolgokat?

Túlreagáltam a dolgokat?

Figyelt kérdés

Párom eléggé önállótlan, és eléggé elhagyja magát.

Nemrég vásároltam házat, az én nevemen van, viszont közösnek gondolom, hisz ő is költözött, szabad beleszólása van bármibe, ő is tervezett ezzel, és várta a dolgot.

Vállalta, hogy segít felújítani, és elvégzi amit egy férfinak el kell.

Édesanyám lejött másfél hétre, hogy ő is segítsen. A hétvégén egész végig melóztunk a házon, párom 12 órázott a melóhelyen. Mi rohangáltunk az anyagokat beszerezni, sokszor vissza kellett menni, nagy volt a stressz és nem is úgy haladtunk, ahogy szerettünk volna.


Párom számon is kérte második nap, hogy mi mit is csináltunk pontosan. Közben ugye fel is tartottak a volt tulajék, mert még vittek el cuccokat.


Páromat fuvaroztam ezeken a napokon, tehát nem busszal járt, de meg is kértem utána, hogy segítsen. Fújja le gyomirtóval a kertet, segítsen sikálni a padlóról a festéket. Neki ez látványosan nem tetszett, pihenni akart.


Ezen meg én akadtam ki, de oké, egyen, üljön le, utána csatlakozzon. Elkezdte a padlóról felszedni spaklival a festéket, csinálta 2 percig, majd kiment, hogy rosszul van. Utána visszajött, és anyum kérte, hogy segítsen sikálni a festéket, ami lecsöpögött. Erre ő fogta, és az újonnan vett kéztörlővel kezdte felsikálni a mocskos, festékes padlót.


Na én ezen totál kiakadtam. Hogy nem elég, hogy semmit sem segít, ha segít akkor is könyörögni kell érte, vagy csak ímmel-ámmal csinálja, még a kéztörlőt is tönkreteszi.


Hozzáteszem akkor már agybajt kaptam a kiadásoktól is, kb 250ezret költöttem eddig a felújításhoz szükséges dolgokra, berendezésekre. 5 nap alatt.


Nagyon nagy balhét csaptam, szégyellem is magam érte, mert olyat tettem, amit eddig még soha az életben. Bocsánatot kértem tőle, többször is. Ő is mondta, hogy hibás, és azóta jobban odateszi magát, kötöttünk kompromisszumot. Ám azóta is bánt a dolog. Kis dolog volt, normál esetben nem alkalmazok fizikai erőszakot, és nem akadok ki egy kéztörlő miatt. De ott akkor nemcsak hogy tele lett a pohár, de el is pattant.


2016. aug. 30. 12:34
 61/111 anonim ***** válasza:
24%
Nem önállótlan, hanem lusta disznó.
2016. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/111 A kérdező kommentje:
Egyebkent akik tamadtak. Hogy ti milyen kumhatas kis senkik vagytok. Odaenne titeket a fene mas hazaba, amit meg felujitani se vagytok hajlandok segiteni, de elvarjatok hogy a seggetek ala legyen teve minden. Vagy ha nem, akkor meg a masik masfel ev utan irassa ratok a haz felet kulonbe keresztbe szalmat sem tesztek. Ti sem az eszetek miatt eltek.
2016. aug. 30. 16:38
 63/111 anonim ***** válasza:
75%
Hát figyu, ennek már értelme se sok van, amit írtál. Nem szemétségből mondom, de nem kellene neked nyugtatót szedni, vagy ilyesmi? Kicsit be vagy kattanva. Ráadásul most az egész napot a gyk-n töltötted, a felújítás helyett, pedig anyukád emiatt jött hozzád, nem? Kicsit sántít a sztori.
2016. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/111 anonim ***** válasza:
58%

"A kutyám pedig nem lehet ott, ahol eddig volt, mivel ANYUMNÁL volt, anyum meg itt van. Érzed benne a logikai csavart?"

Aha, és nyilván nem lehet megkérni szomszédot, meg senkit, hogy az alatt a pár nap alatt etesse meg itassa. Anyukád gondolom SOHA nem szokott elutazni sehova.


Amúgy ha olyan rohadt sürgős a felújítás, akkor miért netezel egész nap? :D

2016. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 anonim ***** válasza:
85%
Mert megvárja, míg a pasija hazajön a melóból, majd akkor kezd neki :D
2016. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/111 anonim ***** válasza:
91%

Maximalista vagy, elhiszem.


De tudod, egy maximalistával pokoli nehéz együttélni. Tudom, volt benne részem, nekem anyám volt az. A világ legnagylelkűbb teremtése volt, egészen addig, ameddig valaki nem mondott ellent neki.


Ő mindent jobban tudott, és mindent tudott csinálni, és mindent bírt, és amit ő elképzelt, mindenkinek akkor és ott teljesítenie kellett. És ha valaki nem bírta és kidőlt mellőle, vagy nem tudta, vagy nem akarta csinálni, vagy másként akarta, az talán nem is volt ember, mindenesetre állandóan mélységesen csalódást okozott neki a környezete. Nem volt egy boldog ember...


Figyelj, próbálj visszavenni egy kicsit az elvárásaidból. Ha szereted a párod.


Habár, szerintem, úgyis elmenekül nemsokára.

2016. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 anonim ***** válasza:
70%
Van egy stílusod az biztos... Nem hiszem, hogy sok pasi megmaradna melletted.
2016. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 anonim ***** válasza:
43%
Kerdezo, mar az elozo kerdesednel is leirtuk, hogy igy jar az aki egy felkegyelmu, tinikorbol epp hogy kinott kisfiuval akar egyutt lenni felnott no letere. Az ezzel jar, abban a kerdesedben kioktattal mindenkit, akkor most elvezzed csondesen ezt a male feltini kolykot :"D.
2016. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/111 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy te egy kicsit idegbeteg?
2016. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 anonim ***** válasza:
14%
Tényleg lúzer egy pasi ha hagyja hogy üssék.
2016. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!