Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadható, ha az...

Mennyire elfogadható, ha az apa a gyermeke megszületését egy kiadós baráti társasággal való berúgással ünnepli meg? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 22:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/149 anonim ***** válasza:
73%

9: Az jut eszembe véleményedről: a szomszéd tehene is dögöljön meg. Fogalmad sincs a tejfakasztó buli lényegéről.:)))

Ha neked egyszer kisbabád lesz, örülni fogsz, ha van egy órád pihenésre. Éjszaka is. És az lesz a legkisebb bajod, hogy mikor jutsz el bulizni. Normál esetben. Nem normál esetben lepasszolod a babát és éled világod.

2013. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/149 anonim ***** válasza:
44%

Hát majd aki akar. És ha nem akar senki, hát akkor betudom annak, hogy nem elég tökösek ahhoz, hogy egy tökös nőt elviseljenek maguk mellett. Szerinted egy nő vegyen vissza magából, csak azért hogy feleség lehessen, mert ó jajj, ha nem veszi el senki, akkor majd dinoszauroszon lovagló nácik foglalják el Magyarországot?

Szerintem tényleg túl sokat buliztak már a pasik, most a nőkön van a sor :D

De tényleg nem értem mi a rossz abban, ha nem akarom, hogy seggrészegen másszon haza egy olyan buliból, ahol engem és a gyereket ünnepelnek, de úgy, hogy ott se vagyunk. Láttam, milyen az, mikor valaki majdnem visszaesik az alkoholizmusba, és nem kérek ebből többet, khöszhönöm...

2013. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/149 anonim ***** válasza:
65%
Mi az, hogy lepasszolom? A gyerek apja nem lepasszolás, hanem az egyik szülő! Ha az enyém az összes munka, akkor viszont én szabom meg, hogy mikor hány gyerek lesz, mert könnyű úgy bevállalni, hogy a nő majd kiszolgál mindenkit, miközben én még egy napig sem vagyok hajlandó a saját gyerekemmel lenni. Az ilyen férfinak tényleg minek gyerek? Hogy dicsekedhessen vele, vagy minek? Dicsekedjen magával, érjen el annyit az életben, hogy lehessen magára büszke, ez ne legyen egy gyerek feladata, hogy büszkévé kell tenni a szülőt!
2013. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/149 anonim ***** válasza:
58%
A tejfakasztó buli lényege, hogy sz*rásig igyák magukat, amíg a nő kvázi magatehetetlen, mert amúgy nem tehetné meg. Ez a lényege, semmi de semmi köze a gyerekhez vagy a nőhöz.
2013. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/149 anonim ***** válasza:
77%

Nekem tetszik Intuitívcica (ez mennyire lol név :D de a dínón lovagló nácik is tetszettek) hozzáállása, eléggé egybevág az enyémmel :D Semmi gond, ha másutt más van, mert mások a felek és nekik máshogy jó, de nehogy már emiatt ne kelljen Intuitívcica senkinek :D Ha én fickó lennék, inkább akarnék egy ilyen nőt, mint egy áldozattípust (ennek semmi köze a kérdésben szereplő szituhoz, csak mondtam, mint gyakori női típust).

Én odáig volnék magamtól a szülés miatt, az apja egy ideig minimum ajnározzon, amikor épp nem dolgozik. Azt elviselem, hogy 2 nap múlva motorral megy munkába, míg én még minimum hetekig nem motorozok (utána igen, az alapszügségletem lesz, ezt így borítékolni tudom, pedig nem szándékozom kihagyni a várandósság időszakát), sőt, főzök is, amint tudok (főzni szeretek :)), de hogy nélkülem bulizzon, azt már nem. Pátyolgassa a kicsit, amíg én alszom, mert engem rohadt nehéz felébreszteni, ha fáradtan alszom, majd meglátjuk, a kicsi elég tehetséges lesz-e hozzá... Nem gond ám, ha igen, majd megoldom azt is ;) Szeretem a kihívásokat.

Mondjuk az kb. esélytelen, hogy a párom bulizni akarjon menni akkor... Máskor se nagyon teszi, akkor is velem, túl egybeesik a hobbink és az ismeretségi körünk.

2013. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/149 anonim ***** válasza:
75%

A tejfakasztó bulit tartani,a születés napján szokták vagy legalább is addig,amig anyuka a kórházban van teljes biztonságban :)

A család férfi tagjai és legközelebbi barátok vállveregető társaságában valahol,akár otthon leülnek és megünneplik a bab megszületését!

Apuka fogadja a gratulációkat ,hogy milyen férfi ,mert ugye ez az ő műve:))))

Aztán szépen lassan szivacsként magukba fogadják a hely összes alkoholtartalmú folyadékát,itt és ilyenkor ér hányni a teraszon ,a kertben stb..hiszen ez mind a gyermek és édesanya egészségéért történik!:)))

Ez egy igazi kanbuli...ennyi nem kell ezt túldimenzionálni:)

Személy szerint rosszul esett volna ha a férjem nem akarta volna a lányunk születését ilyen módon megünnepelni:))

Meg is tette...a sógorok "gondoskodtak" róla,hogy jó sok tejem legyen majd...szegény kedvesem a fürdőszoba ajtajáig jutott és ott töltötte az éjszakát,ahogy később elmondták:) szinte soha nem iszik egyébként:)


Ennyi!Az anyatejért mindent!!!:))


Én nő létemre sem tiltakozom az ilyesmi ellen...

2013. dec. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/149 anonim ***** válasza:
85%
***a baba megszületését:))) nem a babét
2013. dec. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/149 anonim ***** válasza:
32%
Őszintén szólva nincs bennem szaporodási hajlam. De nem értem, nektek nem változik szinte semmi, mikor jön egy gyerek. Az anyának kell 3 évig szolgálatot teljesíteni 24 órában, ti meg szépen elhúztok minden nap dolgozni, mint ahogy addig is. És még én vagyok az önző, hogy azt mondom, nekem is jár néha egy kis pihenés? Na pont ezért nem kell nekem magyar férfi, mert ti még mindig elvárjátok azt, hogy mindent feladjunk értetek, miközben ti élitek az életetek ugyanúgy, mint addig. Nem, nálam csak annak van esélye, aki tényleg egyenrangúan gondolkodik. És továbbra is fenntartom, hogy csak akkor ünneplek valakit, ha jelen lehet az ünnepségen. És nem, nem nagy meló egyszer élvezni, és megcsinálni a gyereket. Na kihordani és megszülni már mindjárt nagyobb munka.
2013. dec. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/149 anonim ***** válasza:
24%
Hű, ha minden egyes alkalommal buliznék, mikor élveztem egyet, akkor már rég májcirrózisom lenne gyerekek...
2013. dec. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/149 anonim ***** válasza:
32%
És nem, nem leszek olyan anya, aki három évig otthon rohad a gyerekkel, nem fogok elkényeztetett kis dögöt nevelni belőle.
2013. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!