Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat külön...

Működhet egy kapcsolat külön kasszán, ha az egyik fél sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/189 anonim ***** válasza:
100%
49: most gyes-en vagyok, de ha visszamegyek is több, mint a dupláját fogja keresni a férjem. Szóval adott a kérdés: ne vegyünk nagyobb lakást, nagyobb autót mert én nem tudom fizetni a felét?
2013. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/189 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam már ilyet 78-as!


Meg olyat is,ahol nem egy nő írta,hogy minimálbérért

dolgozó pasi náluk nem jöhet szóba!

Addig keresem,míg meg nem találom,és belinkelem!


Szörnyű ami ezen az oldlon folyik,egyesek baromi álszentek tényleg!

kiábrándító!!!!

2013. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/189 anonim ***** válasza:
100%
48-as. Persze mert egy férfinak mindig van munkája mi? Láthatod, hogy szűken látják a világot sok nő meg egyáltalán ember. Egy férfi sem a faxáért kerül be egy helyre dolgozni, hanem ha van felvétel, vagy rá van szükség. ennyi sajnos.
2013. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/189 anonim ***** válasza:
De a közös gyereketek álltal másképpen oszlik meg a költekezés. Itt akkor van bibi, ha mondjuk egy éves a kapcsi, össze akarnak költözni, és hát mert a srác sokat keres, akkor majd ő vásároljon, vegyen mindent, a nő meg belead a rezsibe, és nyugodtan költse magára, mert hát egy nőnek szépnek is kell lennie. :P
2013. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/189 anonim ***** válasza:
72%
Olyat tényleg el sem tudtok képzelni, hogy a fizetés arányában fizessetek a közösbe?
2013. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/189 anonim ***** válasza:
Én akkor nem tartanám mondom fernek a fele felét fizetést, ha a csávó ragaszkodna a nagy házhoz, de nyílván a rezsijének még a fele is sok volna a nőnek. Ekkor azt mondom, hogy jogos ha nem. De amúgy meg miért is ne?
2013. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/189 anonim ***** válasza:
19%

ma 16:36


sárga földig le lettem pontozva,de olyat nem írtam,hogy éheztetném a nőt,vagy nem vennék neki ruhát,annyit mondtam,hogy az extra dolgaira keresse meg!


de mi a közös kassza,ha mondtam h a kaja,számlák,és néha a ruházkodás is meg van oldva?


van egy olyan kassza hogy "shoppingolásra"?

2013. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/189 anonim ***** válasza:
0%
Istenkém, ha annyi kétszázasom lenne amennyi ilyen nőt látok kiszállni a kocsiból. :) Hát akkor lenne pár ezresem. Tökre lejön róla, hogy ügyes kislány az ágyikóban, a férjének meg nem nagy meló alárakni egy kocsit, és hagyni szépítkezni.
2013. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/189 anonim ***** válasza:
100%
57-es mondjuk egy nyaralás, aminek a felét a pasi zsebből kifizeti, a nőnek meg egész évben spórolni kell rá!
2013. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/189 anonim ***** válasza:
81%
Nekem például nem kell minimálbérből élő pasi.Kinőttem már az ilyen szerelmesdi hülyeségből.Én rengeteget dolgozom a pénzért, heti 6 napot, 15 órában.És még így sem keresek 12o, max 130 nettónál többet egy hónapban.Igaz, pályakezdő vagyok, de innen felfele vezet az út, és azért csinálom, hogy majd egyszer jobb legyen.De biztos nem állnék le egy minimálbért kereső hapsival...legyen már bennük egy kis ambíció!
2013. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!