Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat külön...

Működhet egy kapcsolat külön kasszán, ha az egyik fél sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:55
 181/189 anonim ***** válasza:
181. Ja itt a csaj volt bunkó. DE csak, hogy tudd, nem minden nő ilyen. Egy köcsög volt veled, akkor már az összes az?
2013. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/189 anonim ***** válasza:

ma 23:37


Nem!

Ezzel azt akarom mondni,hogy könnyen észre lehet venni,hogy ki mire játszik....mi a célja.....

2013. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/189 anonim ***** válasza:
100%
Akkor remélem azt mondtad neki, "ja, hogy neked arany kell, az nincs babám, de nyugi most már szabad vagy és a következő névnapodat nem kell velem ünnepelned. szia"
2013. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/189 anonim ***** válasza:

ma 23:40


az a vicc,hogy még csak nem is jártunk!


azért vettem neki,mert szerelmes voltam.....

2013. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/189 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is mondhattad volna neki :D
2013. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/189 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem annyira elkanyarodtatok már a kérdéstől. Itt eltartásról és kezdődő új kapcsolatokról beszéltek. Egy pár éve működő kapcsolatban,amikor együtt élnek a párok,akkor nem működhet a külön kassza,ha az egyik fél többet keres. Erre több példa is van a környezetemben. Mérgezi a kapcsolatot :( A többet kereső nyilván ad pénzt a kevesebbet keresőnek,amikor hónap végén elfogy a pénze,de megjegyzéseket tesz. Mert nem érti meg,hogy annyi pénzből nem lehet kijönni. és hát milyen lealacsonyító,hogy kéregetni kell. Ez azért nem tesz jót a kapcsolatnak. A jó megoldás az és szerintem egy kapcsolatban,ahol szeretik egymást és bíznak egymásban az az,hogy közösbe rakják a pénzüket, kifizetik a rezsit, félreteszik a kajapénzt és a többit a bankszámlán hagyják,ami közös. Mindegyik fél,ha akar valamit,abból a pénzből veszi meg. Persze megbeszélik előtte (vagy nem). ezt döntsék el ők. Egy egészséges normális kapcsolat,ahol szeretik és tisztelik egymást, így működik. Szerintem....
2013. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/189 anonim ***** válasza:
54%

kicsit későn kapcsolódok be.

mégis mi számít sokkal többnek? nálunk ez úgy működik, hogy én fizetem a lakással kapcsolatos kiadásokat, a párom meg minden egyebet. a saját kis luxusokat természetesen saját fizuból álljuk. komolyan, én érezném kellemetlenül magam, ha eléállnék és azt mondanám, h légyszi, adj már pénzt tamponra meg parfümre :)

ugyanígy ő sem mondja a benzinkúton, h dobjak már bele a számlába :)


az évek során kialakult, h ki mit fizet, egyikünk sem lázadozott még hogy ez aránytalan lenne.

persze szívesen elmennék a Maldív-szigetekre nyaralni, tán még telne is rá, de eszem ágában nincs olyan arcátlannak lenni, hogy ezt egyáltalán kérjem tőle.

ha valahova elmegyünk (kajálni, kirándulni, strandra) akkor ő állja a cehhet. nem szívbajos, szólna ha ez neki nem fér bele.


nincs filléreskedés, pont annyi nagyvonalúság van a páromban amennyi nekem jól esik. autót, drága ajándékot nem fogadnék el tőle, bármily hihetetlen, szeretnék érte én megdolgozni.

2013. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/189 anonim ***** válasza:
55%
A hotelszakmában dolgozom, és három nyelven beszélek.Ráadásul jól is nézek ki, így szerintem érthető, hogy válogatok, és nem adom össze magam akárkivel.Persze, tudom, hogy ez sok férfi számára sértően hangzik, de ettől még ez a helyzet.Suba a subához, guba a gubához.
2013. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/189 anonim válasza:
simán támogatnék most is lányt...ha úgy adódna.
2013. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!