Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat külön...

Működhet egy kapcsolat külön kasszán, ha az egyik fél sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:55
 151/189 anonim ***** válasza:
0%
még egyszer elismétlem, nem állásról, nem eltartásról volt szó.ezek megvannak a nőnek, nem kell eltartani.Hanem a pluszokról, hogy szórakozzanak, a férfi vigye ide-oda, ha megteheti.Ebben nem értem, hogy mi a kivetnivaló.Egyszerűen nem tudom felfogni.ezt normális pasik meg is teszik.Nyilván, ha 100ezret keres, nem fog búvárkodni vinni, vagy ilyesmi, akkor nem is várom el.De ha megteheti( mégegyszer elismétlem:MEGTEHETI), akkor miért ne tenné meg??szerintme amúgy neked fingfogalmad sincs már az egész dologról, csak a hülyeséget ismételgeted egyfolytában, mert jobb nem jut az eszedbe.Na jó éjszakát.
2013. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/189 anonim ***** válasza:

És ha a nő vagy a férfi elveszíti a munkáját, akkor mi lenne az elvárás a másikkal szemben?


A pluszokról pedig - hogy ha az egyikük annyit keres, hogy mehetnének ide-oda de nem mennek mert a másik nem tudja a felét kifizetni, akkor az nem normális. Nyilván nem egy féléves kapcsolat esetén, hanem mondjuk ha már házastársak.

Nemrég volt itt egy kérdés, a pasi nem akarta elvenni a nőt mert az nem tudta állni az esküvő felét. Ez normális dolog, vagy nem?

2013. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/189 anonim ***** válasza:
72%

"Mikor megtehetné, hogy adjon, és ül a pénzén.."

De könyörgöm, miért adjon?????

Ezt magyarázza már meg nekem valaki.

Nekem az változatlanul annak tűnik, hogy a keveset kereső nő vérszemet kap és ki akarja használni azt a lehetőséget, amit a pasi teremtett meg magának (vagy a szülei).

Nem az eltartásról van szó, nem a szívből adott ajándékokról, hanem arról, hogy sok pénze van, tehát adjon ilyenekre. Undorító.

De részemről sincs több a témában, magam részéről örülök annak, amit magamtól elő tudok magamnak teremteni és nem csábítással, hízelkedéssel (magamat megszépítve a pasimtól kapott pénzen...) belül elfojtott titkos elvárásokkal kell ezt kik.rválkodnom.

32N

2013. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/189 anonim ***** válasza:
61%

"Mikor megtehetné, hogy adjon, és ül a pénzén.."


Lehet jövőbeli tervei vannak pl lakás vásárlás.

2013. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/189 anonim ***** válasza:
71%

"Mikor megtehetné, hogy adjon, és ül a pénzén.."


De tényleg!

Mire fel adjon?????


A bejárónője vagy,akit ki kell fizetni?

2013. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/189 anonim ***** válasza:
100%
Az eltartás az az,amikor az egyik fél nem dolgozik. Az más, ha keres, de nem talál, vagy csak nagyon kevés pénzért melózik és más aki elvárja, hogy eltartsák!
2013. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/189 anonim ***** válasza:
91%

Ha még nem tart ott a kapcsolat, ne adjon.

De egy 5-10-20 éves kapcsolatban is így legyen?

2013. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/189 anonim ***** válasza:
Kinőttem már az ilyen szerelmesdi hülyeségből. - Jó szar lehet neked :(
2013. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/189 anonim ***** válasza:
És ha pasi tök jó melója nem bejelentett (vagy kevesebbre van bejelentve) és alig lesz nyugdíja, míg a nő kevesebbje be van jelentve (vagy legalább többre, mint a pasi) és így nagyobb nyugdíja lesz, akkor mi van?
2013. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/189 anonim ***** válasza:
61%

"Mikor megtehetné, hogy adjon, és ül a pénzén.."


Könyörgöm!

Ki vagy neki hogy pénzeljen?

Most akkor az élettársa,vagy a k...rvája???


Én 15 éve élek házasságban,és még sosem kaptam pénzt,hogy költsem el!

Elvinni elvitt ide-oda,vett ezt-azt,de mire fel adjon pénzt????

2013. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!