Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat külön...

Működhet egy kapcsolat külön kasszán, ha az egyik fél sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:55
 131/189 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg ti nem tudtok olvasni.Szó se volt eltartásról, ezt ti hajtogatjátok már vagy 10 oldal óta.
2013. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/189 anonim ***** válasza:
22%

ma 21:04


-"fizessen többet ha többet keres!"

-"fizessen nyaralást,mást Hawaira visz a párja!"

-"kényeztessen,megteheti,ha nem így gondolkodik,akkor vmi nincs rendben a fejével!!"



Akkor ez mi drágám?...

2013. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/189 anonim ***** válasza:
24%
Számomra az eltartás azt jelenti, hogy a nő nem dolgozik, nem keres pénzt, csak otthon ül, és várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön, miközben egyedül a férfi dolgozik és mindent ő vesz meg a nőnek.Szerintem ezt jelenti az eltartás.Drágám.
2013. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/189 anonim ***** válasza:
23%

Csak úgy szép kis csokorba szedve a válaszokat 65 %-os(igen,te is köztük vagy!:



"És az jobb, ha a nőnek nem marad semmi pénze magára? Ruha, smink stb.


sokkolni fog, amit mondok, de képzeld, vannak olyan férfiak, akik a szeretett nőnek szívesen vesznek sminkkészletet, sőt még ruhát is.És nem várják el, hogy a 80ezer forintos fizetésükből a rezsibe beszálljanak


szerintem teljesen természetes, hogyha egy nő megteheti, hogy válogasson, akkor válogat.Minek élne nyomorban, ha jól is élhet???


Nekem például nem kell minimálbérből élő pasi.Kinőttem már az ilyen szerelmesdi hülyeségből.


ha van valakim, és tehetős, akkor igenis legyen velem nagyvonalú, vigyen el nyaralni, hívjon meg ide-oda, illetve, ha a férjem, akkor ne számolgassa, hogy ki mit ad bele a rezsibe.Ez az én elvárásom."

2013. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/189 anonim ***** válasza:
0%
csak egy kérdés.Ha te, tegyük fel, 400 ezerből élnél havonta, és lenne egy barátnőd, aki 80ezret keres, te komolyan elvárnád, hogy felesbe menjen a rezsi?Csak erre felelj.
2013. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/189 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon igazad van 134-es.

Nálam is az csapta ki a biztosítékot, hogy míg egyedülállóként érdekes módon nem tepernek azon, hogy hawaii útra is elég pénzük legyen, addig a többet kereső pasijuktól elvárják, hogy elvigye őket (ez a sarkított példa nyilván)

De összességében mégis az derült ki itt sok női válaszból, hogy amíg egyedülálló, és keveset keres, addig jó a kínai ruci is, utána igény van a márkás ruhára (mert mit gondolnak a kívülállók...).

Meg az is fura, hogy parfüm és smink, csak akkor lesz fontos, ha a pasinak kell megvenni? Talán ezek a nők addig nem is használnak ilyesmit??

Én ezt női aggyal sem tudom felfogni.

De megnézném, hogy közülük melyik vesz Armani parfümöt, Gucci öltönyt és Pucci cipőt a szerényebben kereső férjének...

32N

2013. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/189 anonim ***** válasza:
0%

ma 21:17


Nem!

Nem várnám el!

Keresnék neki munkát,segítenék(jönne hozzám a céghez)....mert ez azért elég nagy különbség és NORMÁLIS gondolkodású nőt zavarna ez!

A hozzád hasonlóakat tudom nem!

Ez lejött kedves 65%-os!!!

2013. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/189 anonim ***** válasza:
55%
Mert ha igen, akkor erre nem tudok mást mondani, hogy egy lúzer vagy, és én tuti szóba sem állnék veled.
2013. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/189 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell neki keresni, mert már van neki munkája.
2013. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/189 anonim ***** válasza:
30%

ma 21:20!


Ezért nem vagyok teljesen elkeseredett,és hiszem azt,hogy vannak normálisan gondolkodású nők!


Nézd csak meg példának okáért a 65%-ost!


Az fel sem merül benne,hogy ciki ekkora különbség (80 ezer-400 ezer),egyből azt kérdezi,hogy elvárnám e hogy adjon belőle a rezsibe!!!!


Ez mit árul el????

2013. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!