Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat külön...

Működhet egy kapcsolat külön kasszán, ha az egyik fél sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:55
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/189 anonim ***** válasza:
61%

Akkor a nő ne vegyen semmilyen ajándékot,ami pénzbe kerül..... szerinted 75-ös,bőven elég ha kicsinosítja magát,és jól felöltözik????


értem!


akik ezt elvárják,mint TE!

Vissza felé is ugyanúgy működik????

2013. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/189 anonim ***** válasza:
61%
90-es ott a pont. :D
2013. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/189 anonim ***** válasza:
81%

"Egyre rosszabb véleményem van a nőkről, pedig én is az vagyok."


Vigasztaljon a tudat,hogy nem vagy egyedül!!


Szánalmas,hogy szerintetek a pasi,az pasi,neki nem jár semmi,csak hogy fizessen,kényeztessen,kedveskedjen,költsön ránk,cserébe kisminkelem magam,felöltözöm,és vonzó leszek!


Nesze!

Itt az ajándékod!!!

2013. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/189 anonim ***** válasza:
61%
90-es szívemből szóltál.
2013. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/189 anonim ***** válasza:
Sok, hogy nehogy elveszítse ezt, gyereket szül. Persze a nevelési módszere egyenlő a semmivel. Nagy karrier. :P
2013. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/189 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nektek mi az elképzelésetek egy olyan kapcsolatról, ahol a nő mondjuk 100ezret keres, a férfi meg mondjuk 400at.Hogy működik a nyaralás, az ajándékozás, a rezsifizetés, stb?Komolyan kíváncsi vagyok mostmár.
2013. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/189 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ez amúgy. Én tényleg csak a pénzéhes libákról tudok beszélni amikor azokat írtam. De nyílván nem lehet az, hogy összességében jómódu család, de a kevesebbet kereső vegyük azt, hogy az a nő meg sokkal lentebb levő színvonalon éljen. Csak az a baj, ha már túlzásba viszi.
2013. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/189 anonim ***** válasza:
56%
Én nem azt mondom, hogy a nő szórja el a saját pénzét, erről szó sincs.De ha ennyivel többet keres a férj, akkor ne várja már el, h felesben fizessék a rezsit.Szerintem ezt ti is érzitek, hogy nevetséges.
2013. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/189 anonim ***** válasza:
100%

Na de ilyen alapon a nő se várja el, hogy eltartsák csak azért mert nő és keveset keres.

A hónapvégén meg még több pénze marad a nőnek.

2013. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/189 anonim ***** válasza:
96%

90-es, az, hogy összejön valakivel és mondjuk 2 hónapja járnak az más, mint amikor már összeköltöztek, netán házasok is.

Ha valakivel akár fél éve is járok nem fogom kifizetni a nyaralását, maximum az ebédjét.

De amiket néha itt olvasni, hogy a kedves férj nem ad a feleségének pénzt aki otthon ül a gyerekkel gyesen, a nő meg itt sír, hogy nincs pénz pelenkára, az már tényleg zsugoriság és nem működőképes.

Nem azt mondom, hogy ha a férj keres 800ezret a nőnek meg van 60e gyes akkor milyen szemét, hogy nem mennek Mauritiusra nyaralni, de ekkor már ők egy család, ilyen szintű enyém-tiéd nem működőképes.


Azt meg hagyjuk már, hogy a gazdag fél azért keres sokat mert okos, tanult, másik meg valami fogyatékos hülye aki lusta volt tanulni és dolgozni is büdös.

Egy kezdő orvos mennyit keres és mennyit melózik? Egy újgazdag gyereke akinek apu a nyakába rakott 3 autókereskedést szakmunkásképző után mennyit tett érte?

Ilyet mondjuk konkrétan ismerek, ő egy BTK-s plázacica-félével jár évek óta, aki nem tudom mennyire utazik a pénzére, de a gyerek simán elviszi Hawaiira nyaralni.

Bár ő csak tesz érte, úgy tudom a boltjában dolgozik, szóval fizetésnek is betudható.

2013. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!