Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat külön...

Működhet egy kapcsolat külön kasszán, ha az egyik fél sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:55
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/189 anonim ***** válasza:
80%

"hogyha valaki megtehetné, hogy kényeztessen engem, de nem teszi meg, ott szerintem bajok vannak8 az illető gondolkodásmódjával)"


Azzal van a baj,hogy ezzel konkrétan azt mondod,hogy ha többet keres mint te ELVÁROD,hogy kényeztessen,vegyen ezt-azt!

És tök természetesnek veszed ezt az egész helyzetet!


Látom jól fel is lettél pontozva......


Nem értitek,ugye?


Itt azon van a hangsúly,hogy kijelentitek,hogy ha többet keres,az egyenlő azzal,hogy költsön rátok!

2013. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/189 anonim ***** válasza:
75%
71-es. Mondom én, hogy akár egy csendes, viszahúzódó nőből is lehet pénz szerető. Már tényleg olyan konzervatívnak kell lenni ahhoz, hogy semit ne fogadjon el. De persze, amikor már saját fizetésének a dupláját is simán elviseli hogy rákölti a csávó, ezt ne mesélje be nekem se senki, hogy ő ezt hagyja, mert hagy legyen gavallér a srác vagy a férfi. Egy esetnél is sok volna, de jópár házasságban, élettársi, vagy járási viszonyban van ilyen?.... És azt hiszi ő ettől több. Ugyanaz a kevés pénzt kereső nő marad. Nagyot lehet huppanni lefelé ám, felfelé meg még senki nem esett.
2013. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/189 anonim ***** válasza:
81%
De miért, szerinted nem ez a normális?hogy a férfi, aki udvarol egy nőnek, megpróbálja levenni a lábáról, kedveskedik neki?Egyébként ez az én véleményem, én az ilyen nagyvonalú férfiakra tudok felnézni, a sóherokra nem.Még jó, hogy bőven lehet válogatni.
2013. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/189 anonim ***** válasza:
70%
Egyre rosszabb véleményem van a nőkről, pedig én is az vagyok.
2013. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/189 anonim ***** válasza:
100%
Azért van különbség aközött, hogy egy férfi eltart egy nőt, vagy hogy ajándékokat vesz neki.
2013. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/189 anonim ***** válasza:
24%
72-es ha valakit le kell venni a lábáról akkor még kezdeti kapcsolat. Most hogy fogadsz el egy olyan embertől akit még nem is ismersz olyan sok mindent? Szerinted ez normális, mert ő megteheti? Akkor csak számít a pénz nem? :P
2013. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/189 anonim ***** válasza:
71%
Aki írta, hogy elvárja, hogy kényeztesse a pasi meg vegyen ezt-azt,az fordítva is megteszi?
2013. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/189 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak a kezdeti stádiumban kell levenni egy nőt a lábáról.Legalábbis engem nem csak akkor.Egyébként pontosan, ha jól keres, és sokat, és megteheti igenis költsön ránk, kényeztessen minket.Nem értem, hogy ebben mi nem tetszik neked.Ez normális pasiknak szerintem magától is eszébe jut, és magától értetődőnek tartják.Örülnek annak, ha a barátnőjüket boldognak látják.
2013. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/189 anonim ***** válasza:
87%
És te megleped a pasid valamivel? Meglepetés hétvége? Valami a hobbijához? Akármi?
2013. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/189 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, ebben, az "örülnek, hogy a barátnőjüket boldognak látják" dumával aztán lehet takaródzni. Akkor ti azért engeditek, hogy ő azálltal legyen boldog, hogy nektek boldogságot ad. Aham, értem. :PPPP
2013. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!