Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat külön...

Működhet egy kapcsolat külön kasszán, ha az egyik fél sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/189 anonim ***** válasza:
3%

Szóval az a helyes nézet akkor is hogy ha a pasi kevesebbet keres,mert elvileg egyenlőségről van szó!


Drágám vedd meg ezt azt,és ruhák is kellenének,mert te többet keresel!

Amúgy a rezsibe is fizethetnél akkor már többet!

Menjünk étterembe!

De mivel de jobban keresel,te fizetsz!


Aha!

Hogyne!

Egy pasi úgy le lenne szólva,mint a húzat!

Hogy mit gondol magáról kitartott f..sz!

2013. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/189 anonim ***** válasza:
2%
Na. hát akkor nincs is miről beszélni!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha nő vagy, eltartathatod magad, tök természetes, mert a csávó gavallér. Okés, megértettük hölgyeim.
2013. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/189 anonim ***** válasza:
100%

Ja bezzeg ha a férfi keresne kevesebbet, akkor más válasz jönne, nem 75%-os?

Ha a nő keres 100-at, abból mondjuk 70-et ad rezsibe, de ha a pasi meg 400-at akkor ő adhat 130-at is. A lényeg, az ARÁNYOKON lenne!

2013. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/189 anonim ***** válasza:
2%
32-esbe amit leírtam elmondanám, hogy éppen ezért van az, hogy már manapság, szende lányok is rászoknak arra, hogy pénzes pasi legyen, mert látják, hogy ha a ribinek lehet ilyen, nekik is, mert ők kedvesek, aranyosak, nekik ez JÁR!!! Nekem mondta már csoporttársam, igaz nem rám, de hogy ő miért akar csak gazdag pasit. Mert neki ez JÁR!!! pffff miért is? Mert nem lóg neki, hanem hasad? ugyen már...... :D
2013. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/189 anonim ***** válasza:
19%

ma 16:15


Csak ezek az üzletemberek,akikről te beszélsz édes,nem műkörmös,festett szőke pláza cicusokat vesznek el,hanem intelligens,tanult nőket!


Mert igen,összejöveteleken,rendezvényeken írtó ciki ha leégeti a pasit azzal,hogy buta mint a se..

2013. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/189 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom láttad-e, de oda volt írva, hogy nem kell eltartania a nőt.Nem is erről volt szó, mert a csaj is dolgozik.Csak ne legyen sóher disznó, mert az olyan pasikat nem szeretik a nők!!és nem azért, mert nem vesz neki ruhát a Gucciban, hanem azért, mert egyszerűen kiábrándítóak!!ilyen hozzáállással nem tudom, neked milyen barátnőd lehet, de mindenesetre sajnálom szegényt(ha van egyáltalán)
2013. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/189 anonim ***** válasza:
100%
És ha valaki műkörmös ki mondta, hoyg plázacica, és hüle mint a segg? Ne barbie baba kollekcióra gondolj. Éppen elég, ha, mint egyik havarom huga is, szegénységben nőttek fel, de a gazdag palikat kereste. Ilyen is van, olyan is.
2013. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/189 anonim ***** válasza:
100%
én nem plázacicákról beszéltem.És összejöveteleken, rendezvényeken szintén ciki, ha kínai cuccban jelensz meg.Ja, hogy ő villogjon velem, meg tegyek jó benyomást a kollégáira, főnökeire?Hát akkor öltöztessen fel.
2013. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/189 anonim ***** válasza:
24%

ma 16:20


ja és hozzátenném,hogy egy ilyen talpra esett,okos,intelligens,művelt nővel én is bárhol megjelennék ,de az ilyenek nem is a sült galambot várják,meg hogy az uruk vegye a sminkkészletet.....

2013. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/189 anonim ***** válasza:
84%
És attól, hogy intelligens, meg tanult, még nem biztos, hogy jól is keres.Lásd:tanárnők...
2013. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!