Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat külön...

Működhet egy kapcsolat külön kasszán, ha az egyik fél sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:55
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/189 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen a nőnek is viszonoznia kell ezt, a maga módján.Legyen gondja a háztartásra, süssön-főzzön finomakat, mindenekelőtt legyen csinos és kívánatos, szórakoztassa a férjét.Valamit valamiért :-)
2013. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/189 anonim ***** válasza:
Miért, ha te szeretsz valakit, nem örülsz annak, ha ajándékot adsz neki (bármi apróságot) és ő boldog??
2013. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/189 anonim ***** válasza:
73%

Akkor a nőnek olyat nem kell adnia, ami pénzbe kerül, igaz? Mert főzni úgyis kell, az nem plusz kiadás. Csinosnak lenni sem, mert alap.

Csak a pasi vegyen ajándékot, a nő meg nem?

2013. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/189 anonim ***** válasza:
Esküszöm, ti nem vagytok normálisak...nem is csoda, hogy a társkereső oldalak csak úgy hemzsegnek a sebeiket nyalogató, magányos pasiktól.ti tényleg csak a pénzre tudtok gondolni??minek örülnétek jobban, ha mondjuk a barátnőtök odahaza várna szexi fehérneműben, vagy, ha odaadna nektek 10ezer ft értékű Erzsébet-utalványt?Lehet, hogy az utóbbinak.
2013. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/189 anonim ***** válasza:
akkor szerintetek pontosan kell vezetni, hogy ki, mikor mit adott, hány FT értékben, és ezt az utolsó fillérig mindet vissza is kell fizetni a másiknak, mert ha nem akkor...jajjajjj.Érdekes kapcsolatok lehetnek ezek.
2013. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/189 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és máris itt van a nagy fegyver. Ha a férfi meri ezt mondani, akkor zsugori. Helyben is vagyunk. Ez meg ugye férfinál nem dukál. Akkor ez csak természetes, hogy a nőnre illik költeni. Bocsánat akkor minden férfi szemében. Láttam én már gazdag csávót elhagyva, mert már nem tudta azt nyújtani. Lehet nem adott volna annyit, csak kevesebbet, nem szalad el a ló a nő alatt.
2013. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/189 anonim ***** válasza:
30%
De miért is kéne egy nőnek pénzelni egy férfit?nem értem.És ne gyere nekem azzal, hogy azért, mert egyenjogúság blabla, meg nők függetlensége, mert van, ami sosem változik.Pl. egy nő sosem szexelhet kedvére, mert még 100 év múlva is k.rvának fogják bélyegezni.Pont ilyen a férfiak pénzelése nők részéről.Ez mindig is gáz volt, és az is lesz.
2013. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/189 anonim ***** válasza:
100%
egyébként tényleg nem dukál az, hogy egy férfi zsugori legyen.Illetve lehet, csak majd azt is nézze meg, hogy milyen nőt kap magának.
2013. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/189 anonim ***** válasza:
volt szobatársam csávó, akinél furáltam, hogy még pizzázni is meg fagyizni is mindig filléreskedett, nem erről van szó, van amikor a ló túloldalára esik át a csávó is. De az se legyen már természetes, hogy már az első héten el kell halmozni egy nőt, mert boldognak kell látnia. Ugyan már. Van itt is, ott is ellenér, hogy miért nem jó ez lássuk be.
2013. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/189 anonim ***** válasza:
82%

Ez igen hölgytársaim....

Ilyenkor azért én is csak pislogok, hogy mennyi pénzéhes nő van :S

Vezessük már le.

Adott egy nő, keres nettó 130 ezret, egyedül él. Elkölti a fizetése kétharmadát lakásra, rezsire, stb. Marad neki egy harmad, amit beoszt ruhákra, parfümökre, sminkekre. Meg mondjuk van egy opel corsája.

Összejön valakivel, aki havi nettó 600 ezret keres. Innentől kezdve ezek szerint a nőnek is jár a luxus autó, a legdrágább parfümök, a nyaralás, amit addig nem engedhetett meg magának. Most meg hirtelen "jár" neki...

Azért ez nekem nőként is elég meredek.

Vagy fordítsuk meg. Most én külföldön élek, keresek kb havi 500 nettót. Összejövök otthon egy sráccal, aki árufeltöltőként dolgozik, keres kb 110 nettót, akkor nekem kell biztosítani számára a nagyobb autót, a nyaralást, a márkás ruhákat, stb.. Ugye?

sok válaszoló elvitte a kérdést a másik irányba, hogy ajándékok. Na igen. Szerintem egy férfi igenis szívesen vesz ajándékot a barátnőjének, de az milyen már, hogy ti ezt el is várjátok?? Csak mert a férfi jobban keres. Az eszetekbe sem jut, hogy esetleg tett érte, hogy többet keressen??

Szánalmas komolyan.

2013. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!